Dan14NR

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  499
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Dan14NR

 • Ranga
  Brygadzista
 1. "Feel the wrath of the Lich King!" "Poczujcie gniew Króla Lisza!"
 2. Dan14NR

  Cities: Skylines wiosną na XOne

  Paradox InteraCtive.
 3. Oczywistym dla mnie wyborem jest Troll Łowca Głów. Bo co cieszy bardziej, niż rzucanie orężem wszelkiej maści w przedstawicieli Przymierza? Dokładnie z taką samą zaciętością rzucam codziennie rano w pracy rozmaite epitety i wyrazy powszechnie uważane za niestosowne, gdy po raz kolejny nie działa to co ma działać. Nabieram rozmachu po wypiciu hektolitrów kawy - wtedy staję się prawdziwym Berserkerem*.   *Berserker - ulepszona jednostka Headhuntera.
 4. Przeczesując wszystko stawiałbym na to, że jeden odcinek to jakieś 3-4h. Mi się grało w nie "dłużej", niż w TWD.
 5. > My body is ready ^^ > > Ostatni, piąty epizod będzie zwieńczeniem historii Max Caulfield, która stara się > usilnie rozwikłać tajemnicę zaginięcia jej dawnej przyjaciółki, Rachel > > Nope, ona Rachel nie znała więc jak mogłaby być jej dawną przyjaciółką? Pani pisze Rachel > a ma na myśli Chloe Price. Też nie prawda, bo Chloe nie zaginęła ;) Powinno raczej być coś ala "koleżanki ze szkoły", której nie znała, ale chodzi do tej samej. Ewentualnie "przyjaciółki przyjaciółki" względem Chloe, a nie Max. Inna sprawa, że w grze nie chodzi tylko o Rachel.
 6. Dan14NR

  Nintendo NX bez napędu optycznego?

  > Ale ja nie kupuję gier cyfrowo. Mam moja kolekcję gier, którą chce powiększać. I co teraz? > :C Powiększasz ją cyfrowo albo nie kupujesz konsoli.
 7. > > Uroki trybu offline. > Dokładnie, co ciekawe po premierze wersji konsolowej głośne postulaty o ten tryb na pc > jakoś ucichły :D Jedno proste rozwiązanie - możliwość grania jak do tej pory (a''la otwarty BN znany z D2) lub ze stałym połączeniem z serwerami (a''la zamknięty BN D2/D3 PC) ;) I problem z głowy. Każdy by grał jak chce.
 8. Dan14NR

  Risen 3: Titan Lords ulepszone na PC

  > Cóż z tego, że poprawią grafikę i animację jak nadal będzie to najgorszy Risen? :) > Jedynka jednak byłą najfajniejsza z całej trójki. Moim zdaniem trzecia odsłona była najlepsza. Ukończyłem ją raz na X360 i raz na PS3 (z czego wersja na drugą konsolę sportowana potwornie) i pewnie ukończę i trzeci raz, bo gra świetna. Pomieszanie klimatu pirackiego z "pierwszorisenowym" wyszło na plus. Zakończenie tylko pozostawia niedosyt i chętnie bym ujrzał Risena 4, którego niestety nie będzie.
 9. A mi Riseny (szczególnie 3) bardzo się podobały...
 10. Czemu nie zrobią Angry Birds w 3D? Wydaje mi się, że gra nabrałaby dużo immersji.
 11. Normalnie zwalczycie piractwo jak "sprowokujecie kogos'''' do przyznania się, że ściąga.
 12. Rozumiem rozczarowanie, ale do kogo pretensje? Do firmy, której głównym celem jest zarabianie pieniędzy?
 13. "Reżyser" Uwe Boll sądzi podobnie. Jak to on pięknie ujął, "Nie filmy złe, tylko publika ch****a" :)
 14. > Dodatek nawiązuje do ToGC z WoW''a z WoTLK''a czy tylko ja mam takie odczucie? :D Przecież Wielki Turniej to Hearthstonowa wersja Argent Tournament :D Swoją drogą fani spekulowali, że to właśnie on będzie w dodatku.
 15. > > "co oznacza pojawienie się nowych bohaterów" Kappa, żadnych nowych bohaterów nie > będzie > > Chodzi zapewne o nowe postacie bohaterów, czyli np. na myśliwego będzie można wybrać > kogoś innego niż Rexxara. Już można - Allerię Windrunner. Podobnie jak Magniego dla Warriora i Medivha dla Maga. Reszta bohaterów wciąz czeka. Chętnie bym zobaczył Maraada jako Paladina i Akamę jako Shamana <3