Dragoon84

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  331
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dragoon84

 • Ranga
  Brygadzista
 1. "Trochę" jesteś słaby w rozumowaniu. Premiera B3 - 13 września - do 13 października - 1 miesiąc - do 13 listopada - 2 - do 13 grudnia - 3 - do 13 stycznia - 4 - do 13 lutego - 5 - do 13 marca - 6 - do 13 kwietnia - 7 miesiąc a zatem do 1 kwietnia 20 r. od 13 września 19 r. jest 6 miesięcy i 15 dni - kwestia tylko, którego wyjdzie B3 na Steam. Ale do 8 miesięcy jeszcze trochę brakuje.
 2. A spolszczenia ni ciula? Wracam do Poe.....
 3. Symulator gwałciciela moze zarobić więcej.
 4. No nie proszę - Paul W.S. Ambrams? :D Wyraźnie się z J.J. Abramsem pomyliło :D Chociaż dalej było poprawnie.
 5. Dragoon84

  Wildstar zniknie przed końcem listopada

  Z autentycznym żalem usunąłem tę grę z dysku.
 6. Dragoon84

  Recenzja gry FIFA 19 - The Champions!

  Ale przecież to nic nowego - od wielu lat Fifa ma fotel lidera.
 7. Dragoon84

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  No dobra - Deus Ex 2.5 - idę na to.
 8. A czołg Piszczka i Błaszczykowskiego?
 9. Ale żeś pan, panie recenzent (nomen omen) popłynął (sic!)... Niejako z własnej woli, poniekąd niechcący, chciałeś objawić się niepasującym ogniwem, drzazgą w oku, czarną owcą, białym krukiem, chudym chłopaczkiem w rurkach, pośród bojówki kiboli Legii, kamyczkiem w worku pełnym mąki, malutkim stateczkiem (i znowu sic!) na spienionym oceanie pozytywnych (i TYLKO POZYTYWNYCH) recenzji tej gry.... Ale, czy to, żeby się "wyróżnić" na siłę, miało jakikolwiek sens?
 10. Druga część była wg mnie baaardzo dobra - właśnie wrzucenie do tego z powrotem elementów RTS moim zdaniem było chybionym pomysłem. A elementy MOBA? WTF Na pewno twierdzę tak z perspektywy bardziej fana "bieganego RPG", niż czystej strategii i budowania baz na czas. Mogli wybrać - albo RTS - albo "biegane RPG" ze zbieraniem fajnych przedmiotów i ulepszaniem jednostek.
 11. Raczej na odwrót xD
 12. Dragoon84

  EA zwiększa nagrody w Need for Speed Payback

  EA szaleje. Zaraz się dowiemy, że za punkty w NFS można odblokować postacie w Battlefront II xD
 13. Dragoon84

  Titan Quest z nowym dodatkiem –; Ragnarok

  Spójrz na cenę tego dodatku i może trochę ochłoniesz. :D A kto inteligentny kupuje gry z poziomu Steam? Podkreślam - nie NA Steam, ale z POZIOMU Steam. Przez 9 lat użytkowania uzbierałem gry, z których żadna nie jest zakupiona w tej platformie docelowej, bo zupełnie nie nadaje się do kupowania poprzez nią gier. Wiadomo dlaczego.
 14. No, ale gdyby ktoś podszedł do ciebie, albo w internecie nawet, napisał ci, że jesteś idiotą, ale zaraz potem zrobił ci przelew pieniędzy, to by cię te słowa mało obchodziły wtedy XD
 15. Spolszczenie???? Ech - czekaj .....