Jensine

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Jensine

 • Ranga
  Obywatel
 1. Takie tam z mojej ostatniej wizyty na Alderaan w Star Wars: The Old Republic :) Jeden z wielu widoków które zapierają dech w piersi oraz agent Zom''es, który znalazł sobie ustronne miejsce w pałacu Domu Organa. Na potrzeby tego pierwszego rozkręciłam ustawienia na maks co mogło źle się skończyć dla mojego komputera, ale było warto - gra jest naprawdę śliczna jak się na nią spojrzy z odpowiedniego miejsca :)
 2. Jensine

  PEGI - Przestrzegasz ? :]

  Połowa obecnych rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego co to PEGI jest, a pewnie spora część która wie ma to gdzieś...lub ma inne podejście. Osobiście nie czuje się spaczona, że u boku ojca wychowałam się na wszelkiej maści strzelankach i całej serii przygód Larry''ego Laffera, może dlatego że byłam w pełni nadzorowana i rodzice tłumaczyli mi pewne rzeczy kiedy je widziałam - to wydaje się być kluczem do sukcesu, bo nakładanie tabu na gry nie jest rozwiązaniem idealnym.
 3. Jakby moja mama wiedziała, że co dwa miesiące wydajemy z narzeczonym ponad 120zł na grę MMO to pewnie pokręciłaby tylko głową (jak to tylko matki umieją), a ojciec zapewne wskazałby mi palcem jakąś stronę z torrentami i stwierdził, że gra bez zapisywania to nie gra ;) A ja twierdzę, że dopóki ja i moja rodzina mamy co jeść i gdzie spać to można sobie pozwolić na odrobinę luksusu ;)
 4. Jensine

  W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

  Temat przypomniał mi, że to dzięki tacie i jego zamiłowaniu do Amigi oraz wszystkich gier na tamtą staruszkę i ja teraz spędzam dni przed blaszaczkiem :) Grywał w Wolfenstein, w Railroad Tycoon, Ports of Call, Wings of Fury...pomagał jak utknęłam gdzieś w Super Frogu czy Dizzy...teraz niestety po tygodniach wspólnej gry w Diablo 2 i po paru przejściach Mass Effecta osiadł na słonecznych farmach Facebooka i uprawia marchewki, ale wychował sobie godną następczynię i mam nadzieję, że mój syn będzie kiedyś i mnie tak dobrze wspominał ;)