Fett-PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2242
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Fett-PL

 • Ranga
  Stachanowiec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Cieszę się, że ulżyłeś swojej frustracji, Twój dzień na pewno jest lepszy, bo napisałeś tak odważny i głęboki komentarz. To co zobaczyliście na gramie w zeszłym roku to dosłownie kilka procent tego, co planowaliśmy z Martivarem. Ja od października, a Martivar nieco krócej nie pracujemy już w gram.pl, więc tym bardziej obrażanie ludzi, którzy próbowali coś zrobić, jest tu nie na miejscu. Inna sprawa, że obrażanie kogokolwiek jest nie na miejscu, ale przecież nie muszę tego tłumaczyć wybitnym władcom języka i wytrawnym szydercom. (BTW, chyba dalej mam forumową rangę naczelnego :D)
 2. Fett-PL

  Dawn of War 3 - Temat ogólny.

  Trochę się obawiam, jednocześnie mocno czekam :) Ale ja bardzo lubiłem granie w Dawn of War II, więc wielu z tego miejsca skaże moją opinię na zapomnienie :>
 3. Skoro już lecą żarty z Fetta, to jako główny zainteresowany zabiorę głos :) W październiku złożyłem wypowiedzenie i tym samym zrezygnowałem ze swojej roli. To, że zmieniła się jedynka serwisu, że zaczęły się zmiany, to efekt pracy mojej, Martivara i Mateusza, który akurat się tu nie pojawia. To, że nie poszło to dalej, że prace utknęły i nie zostały wykonane jak należy, nie jest z kolei naszą winą, a moja decyzja z drugiego zdania jest z tym powiązana. Tak więc proszę, jeżeli ktoś ma zostać obarczony winą, nie ja jestem osobą, która powinna przyjąć chłostę. Nie oczekuję wdzięczności, bo forum i reszta prac ugrzęzły w tragicznym punkcie (powtarzam: gdybym miał wpływ, wyglądałoby to inaczej), ale jeżeli macie piętnować winnych, chciałbym przynajmniej zaznaczyć, że nie zasługuję, by być identyfikowany jako taki.
 4. Ja też dopiero teraz jestem online i zobaczyłem maila Muradina. Edytowany został wpis z częścią kodu, ale o co dokładnie chodzi, nie umiem powiedzieć, bo nastąpiło to bez mojej wiedzy. Zorientujemy się z Muradinem co i jak, i damy znać.
 5. Skoro już jestem wymieniany, to krótki komentarz. Wiem, że czasami wydaje się prostym etap zamkniętych testów, następnie otwartych itd., ale gram.pl jako całość to wieloletni moloch. Dostęp do roboczej wersji forum obiecywałem moderatorom i niestety okazało się, że z różnych przyczyn nie mogę ich "wpuścić". By zaktualizować forum musieliśmy wykonać odważny krok i, choć nie wszystko poszło po naszej myśli, trzeba było go wykonać. W tej chwili pracujemy nad ustabilizowaniem wszystkiego - powiadomień, logowania, danych przekazywanymi przez bazę. Jak widzicie, wolniej lub szybciej, ale staramy się też dostosować do Waszych uwag. Jestem z gramem od początku i uwierzcie, naprawdę zależy mi na serwisie, inaczej nie siedziałbym nad nim przed 23. Nie zawsze jednak rozwój jest jednoznaczny dla grona forumowego i szerszej perspektywy, o której mówimy. I tak na przykład oddzielenie komentarzy od forum, ich większa otwartość, nie było ruchem, który wykonaliśmy lekką ręką, ale idą za nim określone założenia. Będziemy jednak dostosowywać się, na tyle, na ile to możliwe, zwłaszcza że przed nami kolejne aktualizacje i nowe wdrożenia. Mam nadzieję, że mniej kontrowersyjne :)
 6. > Żeby nie przedłużać nagrody w postaci gry Mad Max, filmu Mad Max: Na drodze gniewu na > DVD i koszulki otrzymują: > > LockeLiefather i kerkas > > Natomiast nagrody w postaci filmu Mad Max: Na drodze gniewu i koszulki powędrują do: > > Wiles, KannX i doctorwho > > Gratuluję! Jeszcze dzisiaj dostaniecie ode mnie maile, w których poproszę o dane potrzebne > do wysyłki :) Gratulacje! :)
 7. Fett-PL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Małe info: Jutro będziemy streamować "Serca z kamienia" i w trakcie strumyka planujemy niewielkie rozdawnictwo urodzinowe. Więcej informacji jutro pod wieczór :)
 8. > > Wróciło "dodaj post" na dole i posty mają naprzemienne cieniowanie. Powoli się dzieje. > > > Mają naprzemienne cieniowanie? Chyba coś nie do końca z tym działa, bo u mnie nadal każdy > tak samo biały. ;p Jeśli nie mają u Ciebie cieniowania, to kwestia cache przeglądarki. Zrób CTRL + R. A my działamy z pozostałymi rzeczami :)
 9. > Czemu wszystko jest takie wielkie? Bo jest 2015 rok :) Niemniej - dokonamy pewnych szlifów względem niektórych rozdzielczości. > Czemu opcja dodania posta jest na samej górze a nie logicznie na końcu dyskusji? Przy każdym poście masz nie tylko cytowanie, ale i możliwość odpowiadania w wątku. Oddzielny button na dole pojawi się jednak jako bugfix. > Czy można gdzieś zmienić skórkę na jakąś ciemniejszą? Nie, ze statystyk wynikało, że wykorzystywała ją naprawdę znikoma część użytkowników. Stawiamy w tej chwili na spójność całego serwisu.
 10. > A możecie nam po prostu dać możliwość włączenia starego wyglądu forum? Nie.
 11. Odpowiadając zbiorczo na część spraw: - działamy na bieżąco, część z błędów nie dała się przewidzieć, nie występowały na testowej bazie, próbujemy czyścić sprawy jedna po drugiej - niektóre funkcjonalności, jak przypinanie postów, wrócą w glorii i chwale :) - postaramy się wziąć część rzeczy pod uwagę i na dniach dopracować m.in. wielkość pól na wpis czy czcionki Niemniej, dzięki za wszystkie wpisy. Czekamy na kolejne :)
 12. > Gdy próbuję wyszukać temat, kończę z takim błędem napisanym białą czcionką, na białym > tle: "Microsoft VBScript runtime error ''800a0009'' > Subscript out of range: ''[number: 12]'' > /forum_szukaj.asp, line 273" Już powinno być ok :)
 13. Jeżeli znajdziesz, drogi Gramowiczu, błąd związany z działaniem odświeżonego forum, nowymi komentarzami lub systemem powiadomień i menu opcji, zachęcamy do zgłaszania wszystkiego w tym wątku. Postaramy się reagować możliwie szybko na informacje od Was!
 14. Z nieskrywaną radością mogę napisać, że po wielu latach nasz serwis doczekał się wreszcie nowego, atrakcyjnego forum :) O wszelkich zmianach w społeczności możecie przeczytać w dedykowanym newsie: http://www.gram.pl/news/2015/10/09/10-urodziny-gram-pl-zapraszamy-na-odswiezone-forum-i-do-nowych-funkcjonalnosci.shtml Nie zabierając Wam więcej czasu, zachęcam do przeklikiwania się i odkrywania. Jeśli korzystacie z tabletu lub smartfona, koniecznie zobaczcie, jak forum wygląda na Waszych urządzeniach. Czekamy na opinie i od razu zaznaczam, że redesign to dla nas podstawa do wprowadzania kolejnych nowości, z których część zobaczycie już w październiku :) Jeśli nowe notyfikacje nie pojawią się Wam od razu w pozostałych częściach serwisu, dajcie systemowi kilka godzin na odświeżenie. Jutro powinno być wszystko jak należy! Zachęcam do dyskusji, natomiast błędy możecie zgłaszać dedykowanym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102806&u=1