Zbicku

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  894
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zbicku

 • Ranga
  Delegat
 1. Co muszę zrobić aby pamięci pracowały w 2133MHz? Wystarczy, że zmienię te wartości w biosie? Co z opóżnieniami, jest CL11(o ile dobrze czytam z CPU-Z) a powinno być CL9?
 2. Może trochę nie odpowiedni temat, ale myślę, że uzyskam tutaj odpowiedź. Otóż zakupiłem ostatnio komputer i odpalając np. CPU-Z zauważyłem, że moje podzespoły pracują na niższych taktowaniach i napieciu niż powinny (w przypadku cpu napięcie zmienia się bardzo często). Czy jest to normalne, co można zrobić aby podzespoły pracowały w swoim nominalnym taktowaniu i napięciu? Moje podzespoły: i5 4690k MSI Z97 GAMING 5 Pamięć G.SKILL RipjawsX 2x4GB 2133MHz CL9 GTX 970 MSI GAMING 4G 4GB Załączam również screeny z cpu-z. EDIT Dodam, że podczas obciążenia taktowania i napięcia wydają się prawidłowe
 3. Witam, przymierzam się do kupna nowego PCta, który głównie będzie służył do gier. Mój budżet to ok 4800zł. Oto moja propozycja: http://www.morele.net/inventory/info/ybriQ4/ Co warto zamienić? Czy ten zasilacz który podałem będzie wystarczający w przypadku gdy kręciłbym tego intela do powiedzmy 4,5GHz na rdzeń?
 4. Zbicku

  World Of Tanks

  Jednym zdaniem: Straciłeś masę ekspa na szkolenie załogi.
 5. Zbicku

  World Of Tanks

  Po skrinach które przed chwilą wrzuciłeś widać, że bida u cb z załogą. Uwierz mi 75% a 100% to ogromna różnica.
 6. Zbicku

  World Of Tanks

  Przeszkol załogę, dobij do 100%, kup wyposażenie, poczuj moc 122mm.
 7. Zbicku

  Path of Exile - darmowy, sieciowy klon Diablo

  Cześć, jestem początkującym graczem w poe. Szukałem dobrego buildu dla Maraudera i znalazłem coś takiego: http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgEADjwUIBRxGS4n7TpSUEdQUFRJVw1YY18_ah5yqXzZjM-ezacwqBisqrndxtjSIdlh37_nUu8O8i_2SA== W tym buildzie przy Blood Magic Keystone, nie został rozdysponowany najbliższy passive strength a mimo to sam keystone już został. Jest jakaś możliwość by miało to miejsce, czy to zwykle przeoczenie autora?
 8. Zbicku

  World Of Tanks

  Jak można mieć taką załogę na X tierze? Aż oczy bolą...
 9. Zbicku

  World Of Tanks

  Od kiedy M4 odkrywa się z M7? Jak już coś to z M3 Lee.
 10. Zbicku

  World Of Tanks

  T1 to jeden z lepszych czołgów do robienia fragów (jedynie kw1 jest Ci w stanie zagrozić). Sam gdy było do robienia 30 fragów daily, zrobiłem je w 7 bitwach właśnie tym czołgiem.
 11. Zbicku

  Diablo 3 - recenzja wersji konsolowej

  > Całości nie pomaga też fakt, że fabuła nawet nie próbuje udawać, że gra, jak i wszystkie > zawarte w niej questy, polegają tylko i wyłącznie na wybijaniu potworów. > > Chyba ktos tu pomyslil H&S z RPG. Nie podoba mi sie recenzja, strasznie stronnicza. Dokładne, też wydaje mi się, że ktoś tutaj pomylił gatunki. Co jak co ale w każdym h&s wszystko kręci się wokół bicia mobów i zbierania coraz lepszego sprzętu.
 12. Zbicku

  World Of Tanks

  Nie zabrali 122 i nie wiadomo czy w ogóle to zrobią.
 13. Zbicku

  World Of Tanks

  Dostałeś 25k free expa w ramach rekompensaty za zabranie niemieckiego silnika 1200hp.
 14. Zbicku

  World Of Tanks

  Na kogo z tych czołgów potrzebowałeś wywalić golda? KT z topowym działem (nawet z 88mm) jest wstanie przebić każdy czołg do których strzelałeś z APeka, bez wielkiego przymierzania.
 15. Zbicku

  World Of Tanks

  Takie rzeczy można po paru randomkach na danym tierze ogarnąć, także jak dla mnie to zbędny pikuś.