lukaszluzak

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O lukaszluzak

 • Ranga
  Obywatel
 1. Czekałem właśnie na takie komentarze niezadowolonych klientów, którzy zamawiają i się nie pytają jak wygląda wysyłka (sam zadałem to pytanie 06.08.2012) wiedząc że nie dostane przesyłki przed premierą zamówiłem w innym sklepie i już dostałem sam klucz w sobotę. Tylko ciekawi mnie jedno, że inny serwis wysyłał już klucze z tego co mi wiadomo w piątek, a Gram.pl dopiero dzisiaj. Czy to zależy tylko od wersji pudełkowej żeby klienci nie dostali przed premierą? Bo jak wiadomo na stronie blizzarda można było już kupić klucz bardzo dawno temu. Pozdrawiam.
 2. Witam. Czy jest możliwość zamówienia pre-order WoW Mists of Pandaria razem z Battle.net Authenticator ( http://www.gram.pl/sklep/pc/battlenet-authenticator-token-dla-gier-blizzard), żeby wysyłka była w jednym czasie? Czy jestem zmuszony do złożenia dwóch różnych zamówień?
 3. Witam. Mam pytanie odnośnie wysyłki "pre-ordera" jako że nigdy u was nie zamawiałem nie mam pojęcia jak to działa. Jeśli planowana wysyłka to 24.09.2012 rozumiem że powinienem dostać przesyłkę 25.09.2012 lub 26.09.2012 (Odbiór by był w Sferisie) Dzięki za odpowiedź.
 4. Witam czy wiadomo coś kiedy będzie następna dostawa Diablo III?