Zarajev

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2001
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zarajev

 • Ranga
  Delegat
 1. Zarajev

  gramIRC - zapraszamy!

  Ale na starym ircu też nie siedziały tłumy. Średnio koło 20 osób to był tłum. Zwykle koło 10. I Szmyd.
 2. Zarajev

  gramIRC - zapraszamy!

  Nie wrócę jak nie będzie Szmyda.
 3. Zarajev

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Chciałbym (skoro już kurtyna opadła) spytać, dlaczego exmoderator Wojman nie pozwolił nam na znalezienie filmu pornograficznego, w którym występują rodzice szanownego kolegi Lifara. ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=1775) Film ten nie został wciąż odnaleziony i nie ukrywam, że Wojman swoim zachowaniem ograniczył nam pole manewru dotyczące naszych działań. Z poważaniem. Edit: jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje nt. wymienionej wyżej publikacji, zapraszam do kontaktu.
 4. Zarajev

  Nowa matura ;/

  Ty tak serio? Ja się strasznie obawiałem, ale rozszerzona matura z WOSu nie okazała się tak trudna. Część czytania ze zrozumieniem mogła sprawić trochę problemów, jednak wypracowanie już nie (mówię o 2. temacie). Jeśli nie wiesz co to państwo prawa, pomyliłeś matury. Imo, temat równie dobrze mógł się trafić na podstawie. W kwestii 1. części - wiedzówka. Bo to jest sprawdzenie wiedzy jaką posiadasz, nie wiem czego się spodziewałeś. -Ok, trzy monarchie, których głowa państwa nie nosi tytułu królewskiego - można nie wiedzieć, że Lichtenstein, Monako i Luksemburg to księstwa. -Można nie wiedzieć, że Kazachstan należy do OBWE (ale co za problem zapamiętać jakie państwa spoza Europy są w OBWE) -Mapka Bałkanów mogła sprawić problem Ale reszta pytań to poziom względnie niski. Ogólnie nie rozumiem żalów ludzi z matury. Jest to egzamin na koniec liceum, sprawdzenie wiedzy z całej twojej edukacji, nie ma niczego co nie było w programie lub zakresie materiałów. Na j. polskim ma być kolorowanka, a na matematyce sudoku? Błagam. Pozdrawiam
 5. Zarajev

  Nowa matura ;/

  Spytałem, bo nie chciało mi się jakoś wierzyć, pierwszy raz spotykam się z przypadkiem żeby ktoś Proficiency zdał już w liceum o_O A moje osobiste odczucia z angielskiego - banalnie prosty. Trochę mnie zaskoczyła krótsza forma wypowiedzi, nigdy nie spotkałem się żeby list do kogokolwiek był jako owa forma. Ale również liczę na 100% ;)
 6. Zarajev

  Nowa matura ;/

  Jaki egzaminy? Tak z ciekawości pytam :-)
 7. Zarajev

  Modern Warfare 2

  Witam serdecznie, mam pewien problem z multiplayerem. Chodzi o to, że nie mogę się podłączyć do żadnego typu gry. Po wybraniu trybu, gra szuka gier z coraz większym pingiem, (najpierw z <50 ms, potem z <60 ms, i tak dalej) ale nie znajduje żadnej. Gra jest raczej dodana do wyjątkowym zapory Windowsowskiej, chyba że coś źle zrobiłem. Przed zmianą systemu z Win 7 Ultimate na Professional, wszystko było w porządku Sprzęt? Myślę, że nie ma to raczej większego znaczenia, oprócz tego że mam Windowsa 7, łączę się przez sieć WiFi w routerze. Jak potrzeba jakieś inne info, pytajcie. Pozdrawiam.
 8. Zarajev

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Tu bardziej chodzi o kwestie licencyjne niż chamstwo Sony. Polskie spolszczenie dodatków wyszło dzięki współpracy Cenega+Bethesda. Sony po prostu nie ma prawa umieszczać tych dodatków na PS Store (póki co). Prostym rozwiązaniem byłoby wypuszczenie angielskich dodatków dla polskiego PS+, ale włodarze wychodzą chyba z założenia że musimy grać po polsku, bo mamy polską wersję. Cenega nic nie spieprzyła.
 9. Zarajev

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Nie mówcie, że nie znaliście tej świetnej gry, tego World of Warcraft flashówek :\ "Always, wanna be with you, and believe in true, and live in harmony, haaaarmony, oh jeee" Zachęcam do zapoznania się z twórczością tego zespołu. http://www.youtube.com/watch?v=eSMeUPFjQHc
 10. Zarajev

  Nowa matura ;/

  Rodzaje gatunków prasowych :)
 11. Zarajev

  Nowa matura ;/

  Wybrał sobie ktoś na maturę ustną z polskiego temat "Język prasy. Omów różne gatunki bla bla dziam dziam"? Potrzebuję bibliografii. Mam na razie "Retorykę Dziennikarską" Pisarka i "Dziennikarstwo i świat mediów" Bauera. Polecacie coś jeszcze? No oczywiście oprócz artykułów, pokazujących przykład konkretnych gatunków.
 12. Działo Gatlinga... OMFG :O Naprawdę, w multi MW2 mi się gra świetnie, ale Black Ops już chyba mnie przekonało do siebie...
 13. Zarajev

  F1 2010

  Ten stary. Czyli Włodzimierz, fakt :)
 14. Wygląda jak połączenie Borderlands z Halo, ale mimo wszystko grafika trochę z dupy. Gameplay wygląda fajnie, może być coś ciekawego. ;) Zresztą, co wymyślić nowego w gatunku fpsów? Teraz już można tylko miksować gatunki... @Budo wygląda na MMO, chociażby widać to po wypadających itemach, ale przy konwencji FPS żal byłoby nie zrobić chociaż jakichś aren, gdzie walczyłoby się w stylu deathmatch czy tdm.
 15. Zarajev

  F1 2010

  A zauważyłeś tytuł filmiku? To jest Xbox 360. Gra zostanie całkowicie spolszczona, w polskiej wersji weźmie udział nawet Maciej Zientarski jako jeden z dziennikarzy.