ev1l_on3

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1007
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ev1l_on3

 • Ranga
  Delegat
 1. A kto mówi o zagwarantowanym godnym bycie? Zauważyłem jedynie, że wbrew temu co myśli większość to przeciętny chłop w średniowieczu nie miał aż tak ciężko, pomijając udogodnienia technologiczne to miał nawet lepiej niż jego odpowiednik dzisiaj. Dzisiaj jest większy wyzysk niż wtedy, jak ktoś już to ładnie ujął. Skoro tak "dobrze" jest na bezrobociu to dlaczego pracujesz (zakładam że pracujesz) ? Taaaaa, naprawdę super argument... Równie dobrze mogę powiedzieć że zabijanie jest dobre, bo przecież od zawsze się zabijamy... yyyyyyy rety nie wiem, może tym że Ziemia to jedyna do tej pory znana planeta mogąca podtrzymać życie i póki nie odkryją milionów innych nie możesz powiedzieć, że " to tylko kawałek kamienia nieposiadający szczególnego znaczenia ". Świetny przejaw egocentryzmu i pychy, niestety nazbyt częsty u ludzi. Gratuluję ! Objawiłeś egocentryzm i pychę, jako człowiek, dwa razy w jednym poście... bo przecież tylko człowiek nadaje wartość tej planecie... Co ty nie powiesz? Wydaję mi się, że jednak dawniej łatwiej było coś złowić czy upolować czy choćby ukraśc, niż dzisiaj.
 2. Nie wiem, dawniej chyba jednak było łatwiej o coś do jedzenia niż teraz.
 3. Równie dobrze mogłeś napisać, że można"wygrać w totka"... no comment... Można być niewolnikiem systemu. Jak to już Napoleon zauważył: " Zawsze będą jacyś królowie tylko pod inną nazwą" , powinien jeszcze dodać: i parobki którzy będą dla nich robić... Tak, domyślam się... Nie może sobie jej przywłaszczyć tak jak nie może sobie przywłaszczyć gwiazdy, galaktyki czy całego wszechświata. Naczytają się tych bzdur z Biblii i potem myślą, że mogą robić co chcą i teraz jest jak jest. Tak to mógłbyś jeszcze powiedzieć gdyby było miliony takich planet jak Ziemia w tej galaktyce (a i wtedy nie zupełnie). A człowiek ma niby jakieś znaczenie ? Ziemia na pewno jest ważniejsza od ludzi.
 4. Robocop, Terminator i Godzilla w jednym ?
 5. W rzeczy samej. I jak żyją ci niepracujący? Nie robią tego z własnej woli tylko po to żeby przeżyć. Zadowoleni z pracy mogą być tacy np. James Hyneman i Adam Savage, którzy się bawią i im za to płacą, tylko ilu takich jest w sumie? Najwyraźniej tak. Od razu mordować, wystarczy przymusowa sterylizacja. NIe, nie po to. Ziemia nie jest własnością ludzi i nie służy ich utrzymywaniu.
 6. lol Survival Instinct na 3 miejscu , ta gra wygląda jakby powstała 5 lat temu...
 7. Dlatego użyłem słowa "analogicznie", dzisiaj masz całe mnóstwo różnych podatków. Tak, okłamuj się tak dalej. To jest argument za zmniejszeniem liczby ludności.
 8. Michael Sheen też był dobry. A co do Django to nie wiem, nie widziałem jeszcze.
 9. Sorry, że wtrącę, ale taki np. angielski chłop w średniowieczu musiał pracować o wiele mniej dni w roku by odrobić pańszczyznę niż analogicznie w dzisiejszych czasach. W dodatku obecnie 20% ludzi zużywa 80% zasobów,a oceany już są spustoszone, więc gdyby każdy miał żyć przynajmniej jak przeciętny amerykanin czy mieszkaniec zachodniej europy to ta planeta już by była jedną wielką pustynią.
 10. Do tego w końcu zakończenie, które nie jest typowo hollywoodzkie ! Bardzo dobry film, tylko tak jak już pisałem przeszedł bez echa.
 11. Fail ! Oba zachowania (chodzenie nago po ulicy i obmacujący się geje) naruszają normy społeczne więc porównanie jest na miejscu . P.S. Zapomniałem dodać w poprzedniej odpowiedzi, to że ty masz kolegów w dresach nie znaczy że i ja ich mam.
 12. Nie należę do tych 40 milionów ... i jestem z tego dumny.
 13. Nie nawet jak bym miał googol dolarów.
 14. Zaraz inwigilacja, wystarczą odwiedziny kogoś z opieki społecznej 1 lub 2 razy do roku , lub może coś jak deklaracja orientacji seksualnej (jak PITy?) Taaaaaaak , bardzo "mądre" porównanie... wiesz co lepiej sobie już daruj odpowiadanie.
 15. Taaaak , spróbuj wyjść na ulicę z "kiełbasą" na wierzchu i jak podejdzie do Ciebie policja powiedz im to samo.