ast44

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  86
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ast44

 • Ranga
  Przodownik
 1. No nareszcie ! Czekałem na to od 2008 roku.CoD BO 1 i 2 też były bardzo fajne (super fabuła ,w dwójce ponadto system decyzji i różne smaczki ,które płynnie przechodziły między produkcjami) jednak multi jakoś nie przypadło mi do gustu.CoD 5 to była ostatnia część serii w którą się zagrywałem w trybie sieciowym.A do tego boski tryb zombie ,kooperacja i mody.Coś genialnego.Teraz z oczywistych względów tego ostatniego pewnie nie będzie ,ale lepszy rydz niż nic.No i ta sieczka jak wybuchał np: granat :P Nie na darmo mam w awatarze cod WaW od siedmiu lat :) > II wojna światowa, fuj. To będzie pierwszy CoD od lat, którym na pewno nie będę zainteresowany. > : / No to chyba nie wiesz kiedy i jak zaczynał CoD... > Pragne przypomnieć, że Black Ops 2 z realiami pierwszego BO nie miał nic wspólnego. Miał ,tylko to były inny okres i z automatu było dużo mniej.Ciągłość była zachowana. > Anyway, druga wojna światowa, bleh. Nie bez przyczyny twórcy odeszli od tych realiów. LoL Niezły troll z Ciebie.
 2. Tak nawiasem mówiąc nie było tak jak większość ludzi sądzi i jak się często pisze że Ludwik XVI to despota ,korzystający tylko z luksusów ,kosztem klas niższych.Często stawał w obronie swego ludu (choć to również prawda że często nie) ,starał się przeprowadzić reformy poprawiające jakość życia zwykłych poddanych ,zreformować system podatkowy i gospodarkę, odbył podróż do Normandii rozmawiając ze zwykłymi ludźmi.Wszystko było jednak blokowane przez arystokrację i kler ,które obawiały się utraty wpływów , za co jak się potem okazało zapłacił także król.Podobnie było z Marią Antoniną.Nie była lubiana ,bo stała się z racji swojego pochodzenia ,wygodnym kozłem ofiarnym odnośnie fatalnej sytuacji w kraju.Często oczerniano ją nie tylko w mowie i piśmie ale również fingując różne skandale np:afera naszyjnikowa ,sprawa Petit Trianon, sprawy łóżkowe czy najprawdopodobniej słynny cytat o ciastkach.Historia nie jest czarno-biała.
 3. Bardzo dobra gierka ,zwłaszcza że temat I WŚ jest bardzo rzadko eksplorowany.Od razu skojarzyła mi się gra WWI Battlefields (mocno niedoceniona) ,a po jakże smutnym zakończeniu film :"Bardzo długie zaręczyny".
 4. Zdecydowanie jeśli chodzi o singla to Soldiers: Ludzie Honoru i Outfront.Za każdym razem tylko kilku ludzi (czołgi i inne pojazdy były rzadko od początku misji przeważnie jak chciało się je mieć to trzeba było je zdobyć,chyba tylko w kampanii niemieckiej w Soldiersach były przeważnie od początku bo kierowaliśmy ludźmi Wittmanna) ,cele z d...y i to wspaniałe uczucie wyprowadzania przeciwnika w pole a potem jego anihilacji :)
 5. Tak jak już pisałem ,chyba pierwszy bf ,którego nie kupię.Pograłem i niespecjalne to .
 6. Mam pytanie czy też ktoś tak ma że po wypełnieniu dwóch pierwszych kroków i kliknięciu "kontynuuj" przechodzi się do następnej części , a potem po chwili strona sama się cofa ? Próbowałem wejść jeszcze przez Battleloga , to piszę że strona (z BF:H) zawiera pętlę przekierowań.Ktoś wie o co chodzi ? :\
 7. Nie to zdecydowanie nie to , mogli chociaż pod inną nazwą to wypuścić ,a nie pod marką BF. Jak dla mnie nic ciekawego ,chyba pierwszy BF ,którego nie kupię.
 8. ast44

  Watch Dogs - recenzja

  Ja osobiście bym dał 8+.BTW mam pytanie co do zakończenia fabuły:
 9. Ah ten czas leci....Pamiętam jak się zagrywałem w MOH:AA ,ten niesamowity klimat,ucieczka Tygrysem Królewskim,epicka Operacja Overlord,późniejsze dodatki też były bardzo dobre.W pierwszego coda grzechem było nie zagrać.Od razu polubiłem kapitana Price :).W Battlefield 1942 grało się obowiązkowa ze względu na MP.Przydałoby się opowiedzieć jeszcze o wielu grach.Dobrze byłoby dorzucić np: Blitzkrieg czy Half Life
 10. Jimi Hendrix na końcu mnie przekonał :) Mam nadzieję że ta część dorówna genialnemu "powrotowi na zamek"
 11. Wie ktoś może skąd można ją szybko pobrać ? Bo launcher ciągnie niemiłosiernie wolno.