PrimitiveHuman

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  186
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PrimitiveHuman

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ludzie muszą płacić za choroby rozprowadzone przez rządy, co za głupota. Niech im przekażą tą kasę na broń, by wyrzucili tych wszystkich ''emisariuszy i wolontariuszy pokoju'' z USA pod banderą czerwonego krzyża.
 2. 0 klimatu Wiedźmina. Filmik przywodzi raczej na myśl jakieś dark fantasy w świecie Robin Hooda, gdzie dobro musi zawalczyć ze złem. I ten a''la ruski akcent, by ludzie zachodu wiedzieli, że to te biedne kraje ruskie tworzyły grę. Nie podoba mi się.
 3. PrimitiveHuman

  World Of Tanks

  Widzę, że są tam jeszcze inne WN7, Efficiency Rating i WN8, które najbardziej miarodajne jest? PS masz taki sam nick w grze jak na forum? Z chęcią porownam, bo widzę że taka opcja jest.
 4. PrimitiveHuman

  World Of Tanks

  Witojcie. Ostatnio dowiedziałem się czym są te sławne wyzwiska od pomidorów/tomatto itp itd (po 2 latach gry, 7k bitwach, ale cóż xD) i że ma to związek z WN8. Możecie polecić jakąś sprawną stronę by te wszystkie staty sobie przeglądnąć i sprawdzić, czy to do mnie były kierowane te inwektywy międzyinnymi? I szybkie pytanie; Chi-To, czy warto? IV i V tierem grało mi się rewelacyjnie, ale mam obawy co do VI. Do t-34-85 (mój ulubiony czołg) zapewne nie ma najmniejszego porównania?
 5. PrimitiveHuman

  Krwiodawstwo

  Byłem badany i jestem zdrowy. Miałem na myśli, czy jest jakiś okres odczekiwania przy ewentualnej zmianie osoby z którą współżyję. Czyli mnie dyskfalifikuje? Czy może jest jakiś odpowiedni paragraf w regulaminie co i jak? Doczytałem jedynie kwesti alkoholu, 24h abstynecji (pewnie 24h od 0 promila) i można przelewać.
 6. PrimitiveHuman

  Krwiodawstwo

  Skoro temat został już wywleczony na powierzchnię, zapytam z ciekawości, jako, że chciałem oddać krew niebawem (i tak mam najmniej poszukiwaną krew :c). Jakie wymogi odnoszą się do współżycia? Słyszałem, że też o to pytają a na stronie krwiodawstwa nic o tym nie ma. I nie wiem czy wolno tutaj pytać; trawa - dyskfalifikuje mnie od razu, czy musiałbym czekać te 2 tygodnie na odparowanie THC z organizmu?
 7. PrimitiveHuman

  World Of Tanks

  >Jak gra się Pershingiem? Znakomita celność w ruchu, dobre działo, z całkiem niezłą penetracją. Bardzo szybko się obraca wokół własnej osi. Pancerz raczej kpina, poza wieżyczką w której zdarzyło mi się odbijać pociski od E100 i od niższych tierów dość często jeśli ustawiona jest przodem. Sporo nim grałem (3 najczęściej grany czołg) i większość medów VIII tieru w 1v1 nie ciężko było zdjąć. Właśnie przez szybką rotację czołgu, nawet i medy czasami można obkrążyć oddając z 2 strzały. Raczej suportowy med, który się dobrze chowa za ciężkim, niż med który szybko zdobywa jakąś pozycję czekając na wsparcie. Ogólnie to bardzo podobny styl grania co T-20. Wadą jest kiepskie przyspieszenie, rozmiar, tył podatny na podpalania (nic odkrywczego u ''murica'' tanks), prędkość również nie powala. Solidny czołg, ale nic ponad to.
 8. Do połowy myślałem, że ''the biggest surprise'' będzie wsteczna kompatybilność od PS 1. Wtedy bym brał, bo wciąż mam wiele gier z PS1/PS2 pochowane w kartonach.
 9. PrimitiveHuman

  World Of Tanks

  Pograłem trochę i muszę odszczekać to co pisałem wcześniej. Lighty dają radę teraz. Przyzwyczajony do samotnego spotowania w krzakach na środku mapy musiałem obrać inną strategię, bo lighty to się wszędzie panoszą. Teraz to jako support ciężkich gram, spotując im z przodu. Fajnie, że dodali damage od spota. No i ta nowa linia hamerykańskich lightów wygląda na prawdę zachęcająco. Pytanie 1. Warto iść w drzewko japończyków? Jak na razie bardzo dobrze mi się nimi gra. Pytanie 2. Jakie polecacie skille na crew w Cromwellu (i brytyjskich medów w ogóle)? Już chyba z 50% nabiłem dodatkowych skillów, a dalej nie wybrałem żadnego.
 10. PrimitiveHuman

  World Of Tanks

  Pograłem trochę i powiem, że mineło szybko to złudzenie absolutnego braku orientacji co i jak gryzie po rzyci. Mimo wszystko, lighty straciły swą ''elitarność''. Kiedyś będąc w Chafeem byłem w stanie wygrać rundę, spotując całą ich drużynę. Jedynym przeciwnikiem był załóżmy T-50-2 (który nie wiem gdzie znikł); oboje wiedzieliśmy, że wyskakujemy sobie naprzeciw i ten kto odpanie pierwszy, przegrywa te pierwsze 6 minut dla swojej drużyny. Później był pasywny spotting i dobijanie odpadków przeciwnika i tak sobie brnąłem na lightach. Teraz lighty bez swojej elitarności są po prostu wkurzającymi pierdółkami które coś tam uskrobią, odwracając uwagę, albo kamikadze spotting. Mimo wszystko bardzo dobrze mi idzie T71 o ile mam dobry mm i wrzuci mnie na X/IX tiery. Swoją dorgą, gracie jakoś wspólnie z forumowiczami? Trochę nudzi mnie stan, gdzie robię wszystko by wygrać, a banda z przeciwnej strony mapy, gromi mój główny szwadron HT jak banda kiboli postawiona przeciwko szóstoklasistom.
 11. PrimitiveHuman

  World Of Tanks

  Włączyłem sobie na nowo WoT i chyba za dużo zmian by się ponownnie klimatyzować. Francuskie lighty z autoloaderami kiedyś postrachem na całą mapę, teraz jakieś chinczyki mnie dopadają z pancerzem Małsa. Przerobili chaffiego na marną popierdółkę, hellcat jakiś też gorszy się wydaje. I jaki sens jest teraz grać lightami, kiedy V tierowe scouty odeszły do lamusa i jakieś dziwolągi teraz pomykają. Szkoda, bo tylko dla lightów wróciłem. Map to już w ogóle nie ogarniam, tyle dodali. I te odznaki są irytujące, co chwila jakieś. Kiedyś dostałem 1-2, plus jakiś medal a teraz to niepotrzebny spam, jak co runde coś się dostaje w masowych ilościach. Nie łechta to ego jak kiedyś. Combat Car bardzo dobra maszyna ''na drugiej dłoni''.
 12. PrimitiveHuman

  Fallout: New Vegas

  Podobnie ja robiłem, bo tak na prawdę żadna strona konfliktu mi jakoś nie przypadła. Haubica poza fame nic nie daje. To jest po prostu wsparcie do ostatniego questa. Tak samo jak pytania z frakcjami. Dodam tylko tyle, bo czas mnie nagli, że ubrania frakcji resetują nastawienie do neutral. Czyli nawet jako wróg, możesz ugryźć pomniejsze questy wkładając ich łaszki. Co swoją drogą, podnosi jeszcze wyżej limit zadań.
 13. PrimitiveHuman

  Fallout: New Vegas

  Generalnie, w konflikcie pomiędzy Legionem a NCR jest jak z wagą, gdy postawisz za dużo w inwestowanie w jedną stronę, druga opada w konwulsjach niezadowolenia. Chcąc ugryźć jak nawięcj, musisz balansować na granicy. Dostaniesz questa od NCR gdy zaczniesz być przychylny Legionowi. Dają Ci ostatnią szansę. Możesz dostać 2 ostrzeżenia (wpisy w queście) nim staną się wrogo nastawieni. Identycznie jest z Legionem. Mniej więcej w momencie, gdy będą prosili Cię o rozmowę z innymi frakcjami, by doń dołączyli, wtedy powinnieneś zastopować z daną linią fabularną (poza Wild Card).
 14. PrimitiveHuman

  Fallout: New Vegas

  Gra nie jest trudna, gdy pozbiera się trochę badziewia i poziomów, także niezależnie czym grasz, ważne byś maił z tego poczucie przyjemności. Bazując na mojej beznadziejnej postaci, mogę stwierdzić, że nie ma buildów złych, uniemożliwiających przejście lokacji tudzież gry. Brnij dalej. A jak masz przed sobą przeciwników niedoprzejścia; kompan, broń z dobrym DPS i służysz jako support na tyle. Chyba, że grasz na hardcore, to może zabraknąć w końcu tych kompanów. ^ ^ Osobiście większą frajde miałem z perków, które mogą zainicjować dodatkowy dialog, albo podkręcić atmosferę niż te ingerujące w cyferki. Ja przez to właśnie żałowanie, że dlaczego nie poszedłem w bronie palne, dlaczego nie wziąłem tego, dlaczego nie zrobiłem tego tak itp. itd dokańczam grę po 2 latach.