Travis

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  48
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Travis

 • Ranga
  Robotnik
 1. Travis

  Jaki to film - Gra

  To daj tym razem coś nie z Gore jak możesz, co do Soldiera to spóźniłem się wczoraj może o 5 minut z odpowiedzią, od razu poznałem jak zobaczyłem Connie Nielsen, żonę Larsa Ulricha (byłą):)
 2. Travis

  Jaki to film - Gra

  Ja tylko wyrażam swoją opinię. Dla mnie ta zabawa nie ma sensu, jeżeli co drugi film ma być z gatunku, którego nie oglądam i o którym nie mam zielonego pojęcia a jak widzę to same takie dodajesz, będąc jednocześnie najaktywniejszym uczestnikiem.
 3. Travis

  Jaki to film - Gra

  Z tymi klimatami Gore to ja nigdy nie zgadnę bo nie oglądam tego. Dałbyś coś " normalnego".
 4. Travis

  Jaki to film - Gra

  Kurczę za łatwe chyba dałem:) Kakarotto +1
 5. Travis

  Jaki to film - Gra

  Dodaję nową zagadkę. Co to za film?
 6. Travis

  Jaki to film - Gra

  Dobra sam dałeś odpowiedź w podpowiedzi: Midnight Movie Czekam na potwierdzenie.
 7. Bioware ma to do siebie, że potrafi stworzyć naprawdę świetnego RPG-a, z ciekawym uniwersum, po czym sknocić markę w sequelu lub second-sequelu patrz Dragon Age II, Mass Effect 3... Mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej. Co do Japońców to trawię od nich tylko Residenty a fanem Geralta granego jak i czytanego byłem zawsze, mam tylko nadzieję, że panowie i panie z CDPR upchną wreszcie do fabuły Ciri choćby w jakichś retrospekcjach, wspomnieniach bo brak tej postaci na temat której kręciła się fabuła w czytadłach Pana Sapkowskiego jest "dla mnie" nie do zaakceptowania ...
 8. Travis

  Nowe tytuły od Ubisoft co rok

  Taa jasne nowe diablo co rok, juz to widze!!
 9. Travis

  Retrogram - Shiny Entertainment

  Pamiętam godziny spędzone przy MDK. Ta gra olśniła mnie wtedy całkowicie. Śmigała na moim Ultra-Nowym (wtedyto był świetny sprzęt) Pentium II 350MHz, Riva TNT 2 32MB, 256MB Ram Aż miło:)
 10. Ale za to Crysis mi HHUUUUUULLLLLLAAAAA!!:-)
 11. a do mojej Nvidii GF 8800 GTS 640MB PALIT był dołączony tylko Tomb Raider: Anniversary:-(
 12. czy ktoś wie co oznacza: brak cod, dor w innym terminie 23/10/2007 19:00:00 Odmowa przyjęcia przesyłki SZZ bo od osiemnastej jestem w domu i nie było u mnie kuriera!
 13. Travis

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  u mnie nie ma złodziei wogóle.
 14. Travis

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Spróbuj w nocy kiedy wszystkie śpią, wtedy na pewno wszystkie są w tej jaskini. Ja natomiast nie mogłem znaleźć złodziei zboża, co potwierdza że program ma blędy.