Pepson

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  71
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pepson

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ja tam nie muszę mieć wodotrysków na ekranie by się dobrze bawić, a dzisiejsze gry nas strasznie do tego przyzwyczaiły. Jest Rambo, jest muzyczka a i klimacik nienajgorszy. Raczej staram się unikać gier robionych na podstawie filmów, ale tym razem chyba zaryzykuję.
 2. Pepson

  Rozdajemy klucze do bety SimCity

  Dymek dobrze napisał niema już żadnego wolnego keya :(
 3. Poprawa jakości tv. Dostaniemy więcej seriali typu mięsny jeż, których jest od zatrzęsienia. Jeżeli idę sobie obejrzeć tv to tylko wiadomości bo to się przyjemnie słucha (no chyba, że polityka).
 4. Hmm tak sobie myślę ,że zbyt duża różnorodność konsol nie jest chyba dobra. Fakt każdy coś innego wymyślił i inaczej działa. Nie mogę jakoś się z tym ogodzić ,że jakiś producent wyprodukuje mega grę, zrobi mega reklamę a wypuści na 1 konsoli.
 5. Multi i przyszłość i wielkie starcia. Już od dawna czekałem na grę pokroju Supreme commandera :D
 6. Starego zapomnianego Urban Assaulta zapewne przejdę no i w WoTa będę trochę grał do wyjścia GW2. Pozatym grilowanie i jakieś wypady ze znajomymi.
 7. Ja w D2 to zawsze necromantą grałem. Szkoda tylko ,że go teraz niema ,ale doktorek się nieźle zapowiada, więc już mam swoją postać :D
 8. Nie dostałem jeszcze tego całego kodu mimo, że chyba 4 pisałem posta. Piszę więc jeszcze raz C&C 1 był najlepszy.
 9. Ostatnia część z serii była bardzo udana i chyba pierwsza, która wciągnęła mnie na tak długo jak 1602. Szkoda tylko, że nie było tegoż zabawnego polskiego lektora, który mówił "Twoi ludzie głodują ". Mam nadzieję że 2070 im się uda bo to dość odważne posunięcie.
 10. Zastanawiam się czy naprawdę ten trailer jest nowy. Mógłbym przisiądz, że już go gdzieś widziałem.
 11. Gdyby w Rybniku powstał punkt odbioru to bym oba empiki i komputronik olał.
 12. Hmm jak dobrze widzę to nic nowego nie widzę. Względem 2 części nie zmieniło się prawie nic no poza dosłownie odrobinę lepszą grafiką i paroma duperelami. Myślałem, że wyskoczą z czymś nowym a tu jakbym widział drugą część pod nowym tytułem. Nawet muzyka chyba jest z 2 części. Jak dla mnie mogli nawet tego nie pokazywać.
 13. Akcja powinna się toczyć w Korei i jednej i drugiej do tego Chiny i Rosja. To bym na pewno kupił :D