radecki

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  45
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O radecki

 • Ranga
  Przodownik
 1. Hmmm , czarny szturmowiec ?? dla mnie nie ! Nie dlatego, że jest czarny ale dlatego że jakoś mi od tego uniformu nie pasuje :-( Może za duży kontrast ? ;-) W SW np. Windu czy Lando kompletnie mi nie przeszkadzał a wręcz przeciwnie. Argument reżysera, że wybiera najlepszego aktora dla mnie za przeproszeniem z dupysałaty. Wyobraźmy sobie, że casting na filmowego Geralta wygrywa pigmej czy murzyn ??? Jest dym !!! Moim zdaniem nie ma to wspólnego z rasizmem. ( uważam że białoskórych , świetnych aktorów jest naprawdę mnóstwo ) Nie jestem rasistą i nie mam nic przeciwko homoseksualistą ale coraz częściej mam wrażenie, że dochodzi do przesady. Polecam francuski film "Plotka" - fajnie to obrazuje.
 2. Dokładnie ! Niech się za optymalizację gry wezmą a nie o pierdołach piszą. Gra naprawdę fajna a grać się nie da :-(
 3. Niech się za Patch wezmą a nie pierdołami zajmują ! Optymalizacja na PC "rąbie dramatem". Wciskanie trybu multipalyer na siłę i bez sensu. Szkoda bo gra naprawdę fajna :-(
 4. Mieszkamy w Polsce i gry powinny wychodzić w języku polskim. W Niemczech nie do pomyślenia jest fakt , że gra, film - mógłby nie mieć dubbingu. Nie ma również mowy o tym aby opis na różnego rodzaju sprzętach jest po angielsku. Szanujmy się trochę. Swoją drogą, nie wiem skąd się bierze wieczne narzekanie na polskie wersje ??? Moda czy ki .... ??? Mamy świetnych aktorów, aktorów po SZKOŁACH ! Jak choćby: P.Fronczewski, J.Boberek, - duży szacun !!!!!
 5. Ja widziałem, ale zapomniałem jak poszedłem po masło, maślane ;-)
 6. Mam dokładnie takie same odczucia :-( Najgorsze jest to że można tytuł zarżnąć i dupa - singla już niet :-( Niech robią i single i MMO dla miłośników takiej rozrywki ...
 7. radecki

  Bethesda rejestruje Fallout 4 w Europie

  Oby to był Fallout 4. Nic mi tak dobrze nie robi jak ten właśnie świat :-) Dyskusje co do III i NV, hmmm, graficznie i kolorystycznie bardziej mi odpowiada część III ( metro, korytarze, krypty, bractwo i enklawa ) , fabuła ciekawsza w NV ( wiadomo Obi ). Tak czy siak bardzo lubię się włóczyć po tym świecie więc czekam. A jeśli ma to być Fallout w oprawie graficznej Skyrim to tym bardziej !!!! P.S. Beth, to nie idioci i na pewno wykorzystają tą markę , o to jestem spokojny.
 8. No niestety :-( Wygląda tak samo "plastikowo" jak DA2. Kombosy , srombosy :-( Miecz jak diabeł nie powiem co .... Aaa i jeszcze wersja dla sprawnych inaczej - teraz podczas wyborów na kole dialogowym pojawia się podpowiedź :-( Gra dla małolatów z padem w ręce - jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Wygląda na to że od BW dobrego RPG-a już nie uświadczymy a szkoda :-(
 9. Ja myślę sobie tak, to ostatnia szansa BW jeżeli chodzi o starych fanów którzy byli z nimi od BG. W przypadku młodszych osób które były zachwycone DA2 czy ME3 i jakże fantastycznym multi to raczej nie obawiam się krytyki. Tak sięgając pamięcią, kilka ładnych lat wstecz - DA:O zdaje się że produkcja trwała ok 5 lat i bodaj podobnie ME. Myślę, że to dość wymowne. KOTOR - mnie również się marzy powrót tej serii w wersji single, naprawdę chętnie bym zagrał. Obsidian raczej nie ma szans na stworzenie tekowej gry bo prawa do robienia ma EA czyli BW. Skoro zrobili TOR i odcięli się od KOTOR2 opowiadając dziwną historię Revan nie sądzę by tworzyli kontynuację. Jeżeli stworzą RPG to raczej umiejscowią w innym czasie. ( mile widziane przed wydarzeniami z KOTOR )
 10. No i to jest bardzo dobra wiadomość ! Czekam jutra :-)
 11. Sam nie wiem ? EA dostało "kosmiczną" szansę. Minimum 4 kontynuacje RC, JA, EAW, KOTOR które powinny się dobrze sprzedać, rzesza fanów czeka i to od dawna. To że będą DLC wszędzie gdzie się da, to pewne. Może należy dać delikatny kredyt zaufania ? W końcu dla nich to również szansa na zrobienie kasy. Jak zarżną markę to stracą. Co do Kotor''a to liczyłem jednak że OE się dogada, no ale jak widać .... Co do BW - czy wnioski zostały wyciągnięte zobaczymy w DA3. Czas to wszystko pokaże. P.S. "Nie cierpię, nie cierpieć" Smerf Maruda ;-)