queertIN

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  296
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O queertIN

 • Ranga
  Brygadzista
 1. A dupa, bo jeśli chodzi o czas reakcji to kolejność od najszybszego wygląda mniej więcej tak; TN < IPS < różnorakie odmiany VA (samego VA już się chyba nie robi). Kolejna uwaga, to to, że IPS''y wcale nie są najdroższe i znów kolejność od najtańszego to TN < IPS < xVA IPS to po prostu kompromis pomiędzy jakością obrazu xVA, a szybkością reakcji TN. Tu już mogę się mylić, ale przypadkiem nie było tylko bezpośrednie CCFL, a dwa rodzaje LED''ów ? Normalne i edge, czyli krawędziowe.
 2. queertIN

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  ;/ Nie wiadomo czy gościu przypadkiem karku nie złamał, a oni jak debile stoją nad nim i gapią się kiedy chłopak zdechnie. Tak przejechać po nich walcem i zapytać się czy wszystko dobrze.
 3. queertIN

  Opera - temat ogólny

  Co do importu danych z FF, to w Chrome było to o tyle proste, że wystarczyło jedno kliknięcie. Tutaj muszę jeszcze ręcznie eksportować dane z FF. Sposób podany przez Ciebie Volvox jest tylko na zakładki ?
 4. queertIN

  Opera - temat ogólny

  Od lat byłem zagorzałym użytkownikiem Firefoxa, jednak dziś się przełamałem i ściągnąłem sobie Opere 11 ;). Mam kilka pytań; 1. Jest możliwość zmiany języka interfejsu i autokorektora, żeby mi nie podkreślał każdego wyrazu (chyba jest ustawiony na angielski). 2. W jaki sposób mogę zaimportować dane (hasła, ciasteczka, zakładki, foldery itd.) z Firefoxa do Opery ? 3. No i najważniejsze, gdzie tu jest przycisk home ;) ?
 5. queertIN

  Might & Magic: Heroes VI - beta-test

  Szkoda tych widoków miast z 5 ;/, mi tam się podobały. Czemu we frakcjach zabrakło mojego ulubionego Bastionu ? Czy może Sanktuarium zamieszkują skośnookie elfy ?
 6. Nie cieszcie się tak, na zalecanych to pewnie co najwyżej pogracie w 1280x1024 na średnich detalach ;> .
 7. queertIN

  Fallout: New Vegas

  Ok, House''a sobie sprzątniemy, robocice wskrzesimy, a później przejdę się po pancerz. House''a dostanie kulkę (wiązkę) choćby za to, że jest uparty jak tybetański muł i nie chce pójść na żadne ustępstwo.
 8. queertIN

  Fallout: New Vegas

  Jeszcze kilka pytań; 1. Jeśli zabiję Pana House''a i Pana Taka, będę miał dostęp do Lucky 38 (będą tam przebywać "nieużywani kompanie" ? 2. Jeśli zabiję Jane, mogę jakoś "ręcznie" postawić śnieżne kule na półce ? 3. Najlepszy pancerz w grze to ulepszony pancerz wspomagany ? By go założyć muszę przejść szkolenie (nie za bardzo mi się widzi współpracować z bractwem ;/, mogę przeprowadzić je gdzie indziej ?)? Jest jeszcze jakiś inny sposób zdobycia go niż od bractwa ?
 9. queertIN

  Fallout: New Vegas

  Ok, dzięki. Mimo wszystko sądziłem, że RNK jest dobrą opcją ;/ Pogadam, jeszcze z ambasadorem RNK, jeśli mnie nie przekona wykonuje plan Pana Tak''a.
 10. queertIN

  Fallout: New Vegas

  Zabiłem Bennego, mam w ekwpiunku platynowy szton, stoje przed Lucky 38 i mam dylemat, którą drogą pójść ? 1. RNK 2. Sprzymierzyć się z Panem Housem (tylko, że gram postacią raczej dobrą, nie wiem czy ma on dobre intejncje) 3. Uczniowie Apokalipsy, niby wydają się ok, chcą pomagać ludzią, unikają zwady, jedank śmierdzi mi tu jakąs fanatyczną sektą. 4. Bractwo Stali, aczkolwiek tak jak pisałem, jestem postacią dobrą i jeśli mam robić wszystko w imię technologi to dziękuje. 5. Przez chwilę nawet myślałem nad Boomersami, ale z tego co wiem, to takie bractwo stali, tyle, że zafascynowane bronią konwencjonalną. Prosiłbym bez spoilerów, czyli bardziej podpowiedzi niż odpowiedzi ;).
 11. Wyjaśnił by mi ktoś na czym polega "Guard Mode" i kiedy się go używa i jak zwiększyć szanse na udany rozejm (trochę przeliczyłem swoje siły, a nikt do mnie nie chcę ręki wyciągnąć ;))?
 12. queertIN

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  "Inspired by true events" Z tą fontanną rzygów to mała przesada ;), ale i tak dobre.
 13. queertIN

  CD-ACTION

  Jest obecnie możliwość nabycia egzemplarzy archiwalnych ? Bo jak dobrze pamiętam kiedyś nie było.
 14. Z tego co pamiętam to takie "mini LC" wcale nie są jakoś strasznie wydajniejsze, a sporo droższe ;/.
 15. Zapowiada się mała rewolucja. Podoba mi się kontroler, który mogę zabrać do szkoły i używać jak konsoli przenośnej, albo tabletu graficznego. No i w końcu Wii porządnie stanieje.