anthe

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  56
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O anthe

 • Ranga
  Przodownik
 1. Pewnie chcą się odpowiednio przygotować na premierę remastera GTA 5. Niestety przy tak ogromnym zainteresowaniu najprawdopodobniej PSN i tak się wyłoży.
 2. Jaram się NBA 2k15. Poprzednią edycję ogrywałem jeszcze na Xboksie 360, ale od miesiąca jestem posiadaczem PS4 i nie mogę się doczekać, by na własnej skórze przekonać się, jaki skok nastąpił między generacjami.
 3. > To mogłoby się udać, ale z drugiej strony niech się najpierw wyrobią z aktualnymi projektami. Dokładnie. Cały pierwszy sezon TWD, kiedy Telltale nie było jeszcze zawalone milionem projektów, ukazał się na przestrzeni 7 mięsięcy. Mija natomiast 3 miesiąc od premiery pierwszego epizodu The Wolf Among Us a kontynuacji dalej nie ma.
 4. The Walking Dead również załapało się na promocję produkcji Arcade. Cena za 5 epizodów wynosi 24 zł (pierwszy już od jakiegoś czasu dostępny był za darmo, a obecnie pozostałe 4 kosztują po 6 zł).
 5. Od zawsze grałem Blood Elves, wiec na nich oddaje swój głos :).
 6. Pamiętam jeszcze, jak to było z premierą WoWa w Europie. Miała ona miejsce 11 lutego 2005, ale pierwszy nakład rozszedł się na pniu, podobnie jak w przypadku Diablo III. Następna partia trafiła do sprzedaży jakoś w drugiej połowie kwietnia.
 7. anthe

  Mythos - betatest

  Uwielbiam komentarze na temat WoWa pisane przez ludzi, których wiedza o nim nie wykracza poza free trial, pirackie pseudoserwerki lub suche informacje wyrwane z kontekstu. Nie wiesz - nie pisz - nie obnoś się ze swoją ignorancją. Proste.
 8. Sam setting nie zapewnia sukcesu. Patrz choćby LotRO czy Warhammer Online. Gówno zawinięte w ładny papier wciąż będzie gównem.
 9. To już na pierwszym lepszym kanale muzycznym pokroju MTV mamy do czynienia z dużo bardziej agresywnym eksponowaniem kobiecych atrybutów...
 10. anthe

  Anime maniac - wydanie #2

  Jaki jest sens pisania o jednych z najpopularniejszych serii (BL, Haruhi, Toradora), które i tak są doskonale znane wszystkim interesującym się m&a? Druga sprawa - jeśli już spolszczasz tagi, to przydałoby się w tym trochę konsekwencji. ''Mystery'' obok ''dramat'' czy ''romans'' wygląda śmiesznie.
 11. Ojej, przez to pewnie się w p2p pojawi cały tydzień później.
 12. Ten news miał być zabawny? Dobra... i tak wszyscy wiemy, że jest dokładnie inaczej.
 13. Ciekawe, wszystko poza rozdzielczością się z parametrami mojego sprzętu pokrywa. A zawsze czułem się taki wyjątkowy :[