Kresegoth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  251
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kresegoth

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Kresegoth

  Wiedźmin RPG - znamy cenę produkcji

  Było. Tutaj spodziewaj się nowego systemu od innego wydawcy. Tylko uniwersum to samo. Więc nie ma co sugerować się Grą wyobraźni.
 2. Jednak nic: https://seed-project.io/dev-blog/2017/7/13/is-seed-a-remake-of-the-2006-mmo-seed
 3. Ciekawe, na ile ma to związek ze starą grą MMO o tym samym tytule i tematyce, która nie wypaliła w 2006: https://massivelyop.com/2015/10/31/the-game-archaeologist-seed/
 4. I pod tym się podpiszę :) Zapomniałeś tylko dodać, że autor recenzji się chlapnął i z Jona Bernthala zrobił Joe Bernthala.
 5. Nie wierzę, że w nowej wersji nie będzie naleciałości ze starej, zwłaszcza, że autor ten sam. Po drugie - jedna nowsza już była: CP v3 i chyba niespecjalnie dobrze się przyjęła, bo mało kto ją wspomina ;]
 6. Ale to stwierdzenie o retro-przyszłości jest jak najbardziej na miejscu :) Pomijając na moment 2077 w tytule, autorzy gry wzięli jako podstawę niemłody już podręcznik do systemu RPG, w którym wizja przyszłości w wielu miejscach odbiega od dzisiejszych oczekiwań. Przez co nie bardzo rozumiem, skąd to całe zdziwienie :D
 7. Kresegoth

  Zgarnij za darmo grę Unreal Gold

  Azaliż niegodny to prezent? :D
 8. Kresegoth

  S.T.A.L.K.E.R. 2 w produkcji

  Nawet jak trafisz 6 w totka? :D
 9. Nie wiem jak w jedynce, ale przykładowo w 2 mi konto skasowali pisząc że skoro nie logował się pan przez 4 lata usuwamy pańskie konto by zrobić miejsce dla innych graczy coś w tym stylu. Pardon, ale to brzmi jak jakaś bzdura. Zwłaszcza, że na forum GW2 potwierdzali, że konta są co najwyżej wyłączane (a i to podejrzewam, że na życzenie), ale nie usuwane.
 10. Special Edition była rozdawana posiadaczom kompletnej wersji (z dodatkami) w październiku 2016. Więc prawdopodobnie masz ją już w zbiorach.
 11. No kurde, nie wiedziałem, że mam do czynienia z oficjalnym przedstawicielem wszystkich osób obu wymienionych grup :D Płacą Ci za reprezentowanie i pisanie takich głupot? Wbrew pozorom na pewno znajdą się "nowi", którzy kupią stare gry, nawet na Steamie. Więc rzucanie na lewo i prawo, że ci wszyscy to tamto, a tamci wszyscy to już na pewno nie, jest co najmniej śmieszne :) Na tej zasadzie to ja mogę twierdzić, że co to za fan, skoro nie kupił gry pierdyliard razy z różnych źródeł, żeby wyrwać wszystkie możliwe bonusy na świecie :)
 12. Bzdury, że głowa mała :D Wszystkie części sprzed rebootu są dostępne na Steamie od co najmniej 6 lat. Mało tego, tak często są w promocjach, że da się zgarnąć całą paczkę za przyzwoitą cenę (sam je kupiłem jako cyfrowy backup). Więc czekam na efekty tego "oszustwa".
 13. Kresegoth

  Kodowanie popkultury - mój wojenny młotek

  Moim pierwszym zetknięciem z RPGami w papierowym wydaniu był Władca pierścieni. To pudełko to była w zasadzie rozdmuchana wersja demo większego systemu, jakim było Śródziemie. Dopiero potem miałem styczność z Warhammerem. O ile sam system był dla mnie ok, o tyle strasznie nie mogłem przeboleć, że ludzie grali w tym czasie tylko w jeden z trzech systemów i mieli wielkie opory przed próbowaniem innych rzeczy. W moim otoczeniu królował Warhammer, CP2020 i Wampir: Maskarada. Cała reszta, np. Kryształy czasu, Dzikie pola, Zew Cthulhu i inne odsłony Świata mroku były na drugim miejscu. Na trzecie trafiały nowości, o których czytano, słyszano, mało kto chciał w nie grać i jeszcze mniej chętnych było do prowadzenia. Jednak jak przypomnę sobie, ile ostatecznie rzeczy udało się wypróbować, w ile zagrać i w ilu wspaniałych historiach wziąć udział, nie mogę narzekać :)
 14. Pusta w jaki sposób? Typu zapchajmy mapę pierdołami, jak w AC Unity, czy pusta dosłownie?
 15. Że czym, kolonbizowanym? :D