Kresegoth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  255
 • Dołączył

 • Ostatnio

Kresegoth ostatnio wygrał w dniu: 3 Luty 2019

Kresegoth miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Kresegoth

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Z tego samego powodu, dla którego powstają książkowe adaptacje filmów. Inna sprawa, że nie każda książka AC była adaptacją, tylko np. uzupełniała daną grę. AC Porzuceni to życie Haythama przed AC3, Pustynna przysięga to prequel Origins itd. Jest też seria The Last Descendants, która nie była na podstawie żadnej gry. Jest książkowa adaptacja filmu. I jest też Herezja, która dla odmiany przedstawia losy templariusza.
 2. Ogólnie jedyna spier!@#!@#! część serii to część piąta, bo 6 i 7 to bardzo dobre gry.Niestety w przypadku siódemki Uplay zrobił swoje. No właśnie choćby przez wzgląd na sytuację siódemki nie jarałbym się rebootem. Uplay będzie wymagany także i tu.
 3. Kresegoth

  Wiedźmin RPG - znamy cenę produkcji

  Było. Tutaj spodziewaj się nowego systemu od innego wydawcy. Tylko uniwersum to samo. Więc nie ma co sugerować się Grą wyobraźni.
 4. Jednak nic: https://seed-project.io/dev-blog/2017/7/13/is-seed-a-remake-of-the-2006-mmo-seed
 5. Ciekawe, na ile ma to związek ze starą grą MMO o tym samym tytule i tematyce, która nie wypaliła w 2006: https://massivelyop.com/2015/10/31/the-game-archaeologist-seed/
 6. I pod tym się podpiszę :) Zapomniałeś tylko dodać, że autor recenzji się chlapnął i z Jona Bernthala zrobił Joe Bernthala.
 7. Nie wierzę, że w nowej wersji nie będzie naleciałości ze starej, zwłaszcza, że autor ten sam. Po drugie - jedna nowsza już była: CP v3 i chyba niespecjalnie dobrze się przyjęła, bo mało kto ją wspomina ;]
 8. Ale to stwierdzenie o retro-przyszłości jest jak najbardziej na miejscu :) Pomijając na moment 2077 w tytule, autorzy gry wzięli jako podstawę niemłody już podręcznik do systemu RPG, w którym wizja przyszłości w wielu miejscach odbiega od dzisiejszych oczekiwań. Przez co nie bardzo rozumiem, skąd to całe zdziwienie :D
 9. Kresegoth

  Zgarnij za darmo grę Unreal Gold

  Azaliż niegodny to prezent? :D
 10. Kresegoth

  S.T.A.L.K.E.R. 2 w produkcji

  Nawet jak trafisz 6 w totka? :D
 11. Nie wiem jak w jedynce, ale przykładowo w 2 mi konto skasowali pisząc że skoro nie logował się pan przez 4 lata usuwamy pańskie konto by zrobić miejsce dla innych graczy coś w tym stylu. Pardon, ale to brzmi jak jakaś bzdura. Zwłaszcza, że na forum GW2 potwierdzali, że konta są co najwyżej wyłączane (a i to podejrzewam, że na życzenie), ale nie usuwane.
 12. Special Edition była rozdawana posiadaczom kompletnej wersji (z dodatkami) w październiku 2016. Więc prawdopodobnie masz ją już w zbiorach.
 13. No kurde, nie wiedziałem, że mam do czynienia z oficjalnym przedstawicielem wszystkich osób obu wymienionych grup :D Płacą Ci za reprezentowanie i pisanie takich głupot? Wbrew pozorom na pewno znajdą się "nowi", którzy kupią stare gry, nawet na Steamie. Więc rzucanie na lewo i prawo, że ci wszyscy to tamto, a tamci wszyscy to już na pewno nie, jest co najmniej śmieszne :) Na tej zasadzie to ja mogę twierdzić, że co to za fan, skoro nie kupił gry pierdyliard razy z różnych źródeł, żeby wyrwać wszystkie możliwe bonusy na świecie :)