Hydro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  39
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Hydro

 1. Moim marzeniem jest only PC :) kij wam w oko, konsolowcy :)
 2. A na pececie nie potrzeba kompatybilności :) było nie kupować konsolek
 3. Hydro

  Twórca Ponga znów w natarciu

  Za darmo, tzn. aby odblokować misję drugą wyślij sms za 10.98?
 4. Może i nie upadną, ale konsoli kiedyś zabraknie, peceta-nigdy :)
 5. Jednego konkurenta mniej dla peceta, albo o połowę tańsza konsola i gry na nią-tak czy siak, teraz albo xbox, albo ps3 odpadną.
 6. Właśnie sam z siebie rozchwiałem sobie podejrzenia o uzależnienie od kompa. Zaczęły się wakacje, w szafeczce czeka Stalker i Drakensang nawet nie zaczęte, Call of Juarez i Lost Planet do dokończenia, dostanę kilka gier na urodziny w lipcu a tu... lipa, odechciewa mi się grać :(
 7. Jak bardzo trzeba być tępym, żeby zaznaczyć [m]? No cóż...
 8. Taka rada-jak masz niedaleko siebie boisko to idź, pograj trochę, może ktoś tam będzie grał to się przedstaw i spytaj, czy możesz dołączyć. Albo idź do biblioteki po książki i czytaj.
 9. W Max Payne''a nie grałem co prawda, ale tym razem pewnie sobie zafunduję jak wyjdzie w taniej serii za 50złociszy :)
 10. Hydro

  PSP Go - nowe informacje

  Powstanie chyba coś na kształt PSPowego steama. Jak znam życie, w Ameryce i Europie zachodniej się sprzeda, a Europę Środkową i Wschodnią oleją.
 11. Na jaką to ma wyjść konsolę? GBA/NDS to kupuję :P
 12. 2 miasta odrzuciłem, bo to nie to, jedno odrzuciłem, bo nie ta nazwa, a z tych dwóch pozostałych i tak wybrałem złe :P
 13. Hydro

  Lost Planet - Steam

  Witam. Dnia wczorajszego stałem się pechowym i wkurzonym na capcom i CDP posiadaczem gry z tytułu. Okazało się, że 39 zł poszło w błoto, bo steam nie umie połączyć się z netem. Dowiedziawszy się, że omijanie steama jest nielegalne(mimo oryginalnej wersji gry) szukam rozwiązania. Oto próbowane przeze mnie: 1. Usuwanie 3 plików-steam.dll, steamui.dll i jakiegoś "cośtam".blob.-od nowa ściągnęły się upgrade i nic. 2. Problemy z routerem-nie mam routera. 3. Serwery padły-nie padły, byłby inny komunikat. 4. Nie mam połączenia z netem-z tym, że mam. 5. Blokują jakieś antyviry i firewalle-wszystko powyłączane. Znalazłem także jakieś komendy: START -> Uruchom -> cmd -> : Wpisujesz netsh firewall add portopening UDP 1200 Enable netsh firewall add portopening TCP 27000 do 27015 Enable netsh firewall add portopening TCP 27030 do 27039 Enable --- O ile pierwsza wchodzi, to druga i trzecia ni yahoo, i wyskakuje kilkanaście linijek błędów. Czy ktoś może mi z tym pomóc? I czy z powodu niedziałającego steama, jeśli nikt nie pomoże, mogę oddać grę do sklepu(mam paragon)?
 14. Hydro

  Umiesz czy nie umiesz?

  Oj, umiem :P Umiesz przejść mario w lewą stronę?
 15. Maluch Racer Lost Planet czy Mass Effect?
 16. A ja mam pytanie zdeczka innej beczki-dlaczego niektórzy mężczyźni fascynują się swoją "czarną dziurą"? Potem podczas "normalnej dla człowieka" czynności mnie odrzuca, bo wrzucają zdjęcia tacy zmutowani i "otwarci na propozycje(dosłownie)".
 17. Czego to już nie próbowali-chasła, ochrona rodzicielska... Przy czym do ściągnięcia ochrony potrzebne było chasło, a mama chasła zapomniała, a ochrona zablokowała jej mejla :D jak musiała wywalić 15zł żeby sprawdzić maila w kafejce to zaprzestała, teraz tylko straszy. Ale skoczyć mi może, teraz ja sobie chasło zrobiłem :P
 18. Tylko jak z ceną. Jak poniżej 50zł to kupuję :P
 19. Procesor Intel Core2Duo 2.20 Ghz, GeForce 8600 512mb-który z tych podzespołów wynienić, na jaki? A może lepiej kupić nagrywarkę dvd i odkładać na Sevena, bo zestaw jest dobry? Dokup ram nie wchodzi w grę, przy 5gb skończyły się sloty :P
 20. Nasza religia jest mitem dla innych religii. Dla nas Grecy, którzy składali ofiarę Zeusowi są naiwni, a my chodząc do kościoła naiwnie wierzymy, że ten istnieje, choć dowody na to mamy takie jak i Grecy.
 21. Totalny strzał, i totalna skucha. Nic dziwnego, że nie wiedziałem, jak gra nawet nie została wydana...
 22. Hydro

  Gry +16 +18

  Oj... Kolega chyba nie na czasie z obecną młodzieżą. Więc jako część tej społeczności, uświadamiam kolegę-uwczesna młodzież nie sika ze strachu po zobaczeniu horroru czy pograniu w call of duty. Dzisiaj dzieciaki mają pełne szafki pirackich filmów(w tym horrorów) i zapalczywie pogrywają w różnego rodzaju postale i inne feary.
 23. Ja agresję wyładowuję właśnie w grze. Sądzę, że zakazanie grania w brutalne gry zaefektuje większą brutalnością. Co do Cryteka-jeśli przyjdą do Polski, będzie to cud, i jak to bywa przy cudach-będzie cudownie.
 24. Hydro

  E3 09: Microsoft wygrał?

  Jeżeli to cudo będzie działać, to właśnie mamy przełom, i gry zaczną być znowu świerze.