Morfieusz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  594
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Morfieusz


 1. Witam, przed przeczytaniem dalszej części posta gorąco zachęcam do zapoznania się z treścią tego niusa:
  http://www.gram.pl/news_8AfrJ,i2_Szef_CD_Projektu_wzywa_do_porzucenia_DRM_u.html

  Otóż od dnia premiery Wiedźmina 2 (a dokładnie od chwili rozpakowania przeze mnie Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2) bezskutecznie usiłuje reklamować jeden z elementów tego ekskluzywnego i drogiego zestawu widocznego na załączonych zdjęciach.
  Pozwolę sobie zacytować akapit z w/w news’a:

  „Iwiński zaznacza przy tym, że CD Projekt eksperymentował ze wszystkimi dostępnymi rodzajami zabezpieczeń, ale żadne z nich się nie sprawdziło. Jego zdaniem skuteczną metodą na walkę z piractwem jest zapewnienie wysokiej wartości oferowanego produktu. - Wydanie gry można chociażby wzbogacić o elementy kolekcjonerskie - mówi. Tak właśnie zrobiono z Wiedźminem 2.”

  I teraz mój gorący apel – uprzejmie proszę o wybicie złotymi literami zdania-klucza z powyższego cytatu – Skuteczną metodą na walkę z piractwem jest zapewnienie wysokiej wartości oferowanego produktu, powieszenie go na ścianie w siedzibie firmy obok certyfikatu jakości produktów (jeśli coś takiego istnieje), a pomiędzy nimi zawiesić moje pudełko z W2 – będzie pasować perfekcyjnie :-)

  A teraz na poważnie – CDP zaliczył olbrzymiego minusa na premierze W1 EK, teraz jestem olewany z reklamacją W2 EK, więc pytam się dlaczego powinienem zaufać Wam po raz trzeci i jak chcecie przekonać mnie do kupna Wiedźmina 3 ? I czy mógłby mnie ktoś w końcu przestać zwodzić siódmy miesiąc, a zamiast tego wziąć się do roboty i wysłać nowy, pełnowartościowy element ?

  20111208175538

  20111208175547


 2. Witaj akne,

  Wieki temu, bo 17 maja, zgłosiłem reklamacje Wiedźmina 2 EK - konkretnie uszkodzoną głowę oraz źle wydrukowaną wsuwkę/etui (ten kartonik w który wsunięte są DVD BOXy, a z tyłu ma screenshoty i opis gry). Wymieniłem kilka maili z DOKiem, w między czasie dostałem nowa Głowę, a kartonika jak nie było tak nie ma. Ostatnia wiadomość jaką otrzymałem od DOKu 1 września mówi, że gram.pl elementu nie posiada ale stara się go uzyskać od CD Projektu i wyśle kiedy będzie to możliwe.

  Na samą myśl o pisaniu kolejnego maila w tej sprawie robi mi się niedobrze, stąd też gorąca prośba aby ktoś (po cichu liczę na Ciebie, akne-sensei =]) zadzwonił gdzie trzeba i w końcu poustawiał Panie/Panów w CDP do pionu! A skoro tak trywialna rzecz jak wysłanie poprawnie wydrukowanego elementu, który był nie tylko w każdej EK ale w każdym premierowym Wiedźminie, jest aż takim problemem to albo niech zastanowią się nad sensem dalszego prowadzenia firmy albo niech wyślą całą edycje Premium!

  ---

  A druga sprawa, już przyjemniejsza:

  Jako że macie ładną sklepową kategorię Razer przypuszczam, że jesteście oficjalnym dealerem Razera :P Stąd też pytanie czy wiecie może czy klawiatury BlackWidow Stealth Edition będą w sprzedaży poza sklepem razerstore ? (dla mnie osobiście ich aktualna strategia sprzedaży jest dość żałosna - jest popyt, nie ma podaży, produkt od premiery ma exclusive dla razerstore jednak od miesiąca jest out of stock na całym świecie, a na deser brak informacji o dostawach :P)

  Pozdrawiam


 3. Witaj akne, dostałem dziś maila z prośbą potwierdzenia "zamówienia" na koszulkę i głowę Geralta, cieszę się bardzo ALE blisko 2 miesiące temu zgłaszałem też reklamacje pudełka-wsuwki na DVD boxy które jest ewidentnie spartolone przez producenta. Do dziś nie otrzymałem informacji czy reklamacja została rozpatrzona, czy nowe pudełko zostało wysłane, dlatego też napisałem dziś do DOK ponownie, z załączeniem całej dotychczasowej korespondencji. Będę wdzięczny jeśli DOK raczy tym razem odpowiedzieć mi (po 2 m-cach) konkretnie co będzie z tym uszkodzonym elementem :P

  20110713113145

  20110713113152

  20110713113158


 4. I do mnie EK dziś dotarło (przy okazji pozdrawiam gramowicza DarthStan, który dorwał numerek EK z którego zrezygnowałem ;-)). Stan kolekcjonerki – głowa ma jeden odprysk z tyłu (nic wielkiego), gra się nie instaluje ani nie kopiuje na HDD ( błąd CRC) i teraz wisienka na torcie – box/etui/wsuwka na płyty jest źle wydrukowana, poskładana i wytłoczona … Poleci mail do CDP z żądaniem wysłania nowej. Więcej na fotkach poniżej.

  20110513155324

  20110513155339


 5. Dnia 08.05.2011 o 20:11, Kajetaneli napisał:

  Napisałem i zobaczymy. Taki telewizor, łuu, ale by był prestiż. A jak z wynikami - będą
  dzisiaj po północy, czy będzie trzeba czekać parę dni/godzin? ; )


  Ej no, to nie totalizator sportowy i losowanie piłeczek ;-) Ktoś musi przeczytać te wszystkie wypociny i komisyjnie wybrać te najlepsze. Zgodnie z regulaminem wyniki zostaną ogłoszone do 16 maja. Cierpliwości :-P


 6. Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

  czy będzie można zamówić EK do wyczerpania zapasów czy po premierze zniknie
  z oferty sklepu?


  Z tego co było mówione wcześniej, jeśli jakieś EK dotrwają do końca pre-ordera bez znalezienia nabywcy to zostaną wystawione na Allegro. W tej samej cenie co teraz. Kiedy i jak to dokładnie będzie wie tylko Akne, ale jedno jest pewne - EK się w końcu skończy i raczej nie potrwa to długo :-)

  Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

  I drugie pytanie odnośnie możliwości zagrania dzień wcześniej- czy kod aktywujący, po
  którym system rozpozna czy to EK czy Premium, będzie się znajdował z tyłu instrukcji
  czy na jakieś osobnej kartce?


  Instalator rozpozna, że CD-Key jest z Edycji Kolekcjonerskiej co pozwoli na grę już w poniedziałek.

  Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

  A jak będzie w przypadku kodu na Kurtke Niebieskich pasów?


  Kody na DLC będą dostępne z poziomu "Moje zamówienia" sklepu gram.pl nie wcześniej niż po otrzymaniu przez sklep zapłaty :)