Chaotizz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  784
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Chaotizz

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Chaotizz

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Niech wiersz Tuwima odda to co mam zamiar przekazać. "Całujcie mnie wszyscy w dupę" . Myślę, że ten o to przeze mnie przytogoczony fragment najlepiej skiwtuje to co miałem do powiedzenia. Pozdrawiam.
 2. Chaotizz

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Tak jest to tytuł wpisu na GSie, ale tytuł ten został umieszczony w poście na forum. A to chyba jakaś różnica. Czyli co? Mogę sobie pisać wulgarne tytułu na moim gramsajcie, po czym kopiować je sobie na forum? Trochę dziwne no ale dobra. A już zdanie: "Tym bardziej, że nie jest to jakiś tam wpis, tylko promocja kandydata na gramsajtowicza roku. Taka licentia poetica." to jest chyba jakiś niesmaczny żart. To, że koleś dostał jakąś tam nominację od razu zwalnia go z przestrzegania regulamu? Forum to forum, gramsajty to gramsajty. Wulgaryzm znalazł się na forum. Powinien być przynajmniej wygwiazdkowany. Takie jest moje zdanie. Końcówka mnie zabiła. Co za różnica, czy ja domagam się kary czy ktoś inny. Bo mam bogatszą kartotekę od niektórych? Bo nie jestem pionkiem, który pisze, tak jak by wymagał tego system panujący na forum? Wolnosć słowa ograniczona do minimum. Podział na równych i równiejszych. To jest kwintesencja dzisiejszego forum gram.pl
 3. Chaotizz

  FIFA 15

  Dlatego ja wolę sobie pyknąć karierkę jakimś zespołem niż frustrować się przy Fucie.
 4. Chaotizz

  Piłka Nożna

  Weź człowieku ochłoń, bo dajesz upust swoim frustracjom w jakiś denny sposób. Połowę "faktów" chyba sam sobie dopisałeś, a mówienie o Ronaldo jako małym człowieku to już w ogóle szczyt wszystkiego.
 5. Chaotizz

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Zgłosiłem ten post moderatorom minimum kilka dni temu. Nie pamiętam. Do dziś zero reakcji. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=98612&pid=4 Post zawiera wulgaryzmy, które na tym forum są zabronione. Dlaczego nie było żadnej reakcji? Bo co? Bo ten user ma jakiś immunitet, jest bardziej lubiany czy co? Czekam na odpowiedź.
 6. Chaotizz

  Wybory Gramowiczów 2014

  Pewnie, że szkoda. Uważam, że Prince_Janek to wybitna postać, która wprowadziła społeczność gram.pl na wyższy poziom. Ale to tylko moje zdanie. :)
 7. Chaotizz

  Buty - Pokaż swój styl :)

  Timberlandy, Patta x Kanagaroos, New Balance
 8. Chaotizz

  Wybory Gramowiczów 2014

  Nie, po prostu pytam kto to, bo nie mam pojęcia, a na forum jestem od dawna (z przerwami).
 9. Chaotizz

  Wybory Gramowiczów 2014

  Kto to w ogóle ten larkson? Przecież to jakiś swieżak na forumku, zresztą jak większosć kandydatów.
 10. Chaotizz

  Wybory Gramowiczów 2014

  Stary, oddałem na Ciebie głos.
 11. Chaotizz

  Wybory Gramowiczów 2014

  Największe zaskoczenie - brak mojej kandydatury w kategorii "gram fair play".
 12. Chaotizz

  Piłka Nożna

  Strzelił dwie bramki a Wy się jaracie. A już ostatni post, że w Chelsea nie ma takiego trenera jak Simeone to już w ogóle parodia. Nie ma takiego, bo jest znacznie lepszy.
 13. Chaotizz

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Ja tej, ale z was staruchy. :D
 14. Skończyłem niedawno Breaking Bad... chlip '':( Co dalej? Jakiś serial o podobnej fabule? Wiem, że drugiego takiego arcydzieła próźno szukać, ale chociaż jakiś serial, któym nie rozczaruje się tak bardzo patrząc przez pryzmat BB.
 15. Chaotizz

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Tak dobrze mieć tak dobrych moderatorów dobrych. :D