kesik93

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  889
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O kesik93

 • Ranga
  Delegat
 1. Wielki otwarty świat? Pościgi i strzelaniny? W Yakuzie? Aha. Najważniejszą premierą tego miesiąca jest Yakuza ale Zero na PC.
 2. No to pozbawiony polotu przeciętniak jak wynika z tekstu czy dobra gra jak wynika z oceny?
 3. Vito przecież już jest potwierdzony, to ten siwy koleś. Zresztą co ma jedynka do Vito i Joe? Minęło 17 lat od wydarzeń z Mafii 2, Vito ma 43 lata.
 4. Co nie zmienia faktu, że w 2011 gdy zaczynali robić F4 robili go z myślą o starych konsolach. Wersje te pewnie później skasowali ale gra będzie miała naleciałości poprzedniej generacji konsol. No ale przynajmniej dzięki temu powinna chodzić spokojnie na 7 letnich kompach.
 5. Trailer słabiutki. Zaro klimatu Fallouta. Wygląda to jak RAGE a nie jak Fallout.
 6. Bardzo ładna grafika jest w tym trailerze. Im bliżej premiery tym gra jest ładniejsza.
 7. Tak, ale w Skyrimie mogłeś pójść gdzie chcesz, i swobodnie przejść z jednego końca mapy na drugi. W W3 nie możesz bo świat jest podzielony na zamknięte, oddzielone od siebie strefy.
 8. CDP zapomniał, że tnąc grafikę wypadałoby też obciąć wymagania. Jeszcze ze 2 gameplaye i W3 będzie wyglądał jak W1. Niektóre tekstury porażają, jak to oglądałem to przez chwilę myślałem że znowu mamy 2008 rok. Gra nie wygląda wcale lepiej niż W2, nie ma w niej prawdziwego otwartego świata jak w Skyrimie a wymagania z kosmosu. A ja naiwnie wierzyłem, że CDP tym razem zoptymalizuje swoją grę. O ja głupi.
 9. Ten poniedziałek na zawsze zapisze się jako święto dla czekających na Wiedźmina 3: Dziki Gon. No ja nie wiem. Dzisiaj się dowiedziałem, że komp za 5k odpali grę w 30 klatkach na średnio-wysokich i że grafika jest gorsza niż w DA Inkwizycja. Dla mnie to nie jest żadne święto.
 10. Jest jeszcze inna opcja (w tym przypadku najbardziej prawdopodobna), przekłada się premierę gotowej gry aby jeszcze trochę kasy wyciągnąć z konsol.
 11. Leżę i podnieść się nie mogę. Port z X360/PS3? Co to za bzdury? Wymagania takie jak można było się spodziewać, chociaż osobiście liczyłem że w minimalnych załapie się jeszcze Core 2 Duo.
 12. Z jednej strony kop w dupę, za przesunięcie premiery spowodowane $$$ z konsol. Z drugiej strony propsy, że to nie port i optymalizacja jest świetna. Niech CDP i Ubisoft się uczą. Boże wszyscy nagle wpadli w panikę jak zobaczyli te 65GB miejsca na dysku. To dużo? Już 5 lat temu kupiłem dysk 1TB i te 65GB to dla mnie pikuś.
 13. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To ktoś was tam chyba w tej centrali trolluje. Sklepy na całym świecie dostały właśnie od dystrybutorów info, że mają zawalić swoje sklepy reklamami GTA V na PC.
 14. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To po prostu Rockstar będący Rockstarem. Taki ficzer jak tryb FPP ujawnili dopiero 14 dni przed premierą.
 15. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Z tego co się orientowałem to czcionka była już inna w wersjach na PS4/XO i na tym screenie jest taka sama. Suwaki są rzeczywiście dziwne ale wyglądają jakby były od prawej do lewej. Co do edytora wideo to chyba nie potrzeba osobnej opcji w panelu u góry. Zresztą masz na tym screenie coś takiego jak Capture Gallery. Tego na konsolach nie ma.