kesik93

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  889
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez kesik93

 1. Wielki otwarty świat? Pościgi i strzelaniny? W Yakuzie? Aha. Najważniejszą premierą tego miesiąca jest Yakuza ale Zero na PC.
 2. No to pozbawiony polotu przeciętniak jak wynika z tekstu czy dobra gra jak wynika z oceny?
 3. Vito przecież już jest potwierdzony, to ten siwy koleś. Zresztą co ma jedynka do Vito i Joe? Minęło 17 lat od wydarzeń z Mafii 2, Vito ma 43 lata.
 4. Co nie zmienia faktu, że w 2011 gdy zaczynali robić F4 robili go z myślą o starych konsolach. Wersje te pewnie później skasowali ale gra będzie miała naleciałości poprzedniej generacji konsol. No ale przynajmniej dzięki temu powinna chodzić spokojnie na 7 letnich kompach.
 5. Trailer słabiutki. Zaro klimatu Fallouta. Wygląda to jak RAGE a nie jak Fallout.
 6. Bardzo ładna grafika jest w tym trailerze. Im bliżej premiery tym gra jest ładniejsza.
 7. Tak, ale w Skyrimie mogłeś pójść gdzie chcesz, i swobodnie przejść z jednego końca mapy na drugi. W W3 nie możesz bo świat jest podzielony na zamknięte, oddzielone od siebie strefy.
 8. CDP zapomniał, że tnąc grafikę wypadałoby też obciąć wymagania. Jeszcze ze 2 gameplaye i W3 będzie wyglądał jak W1. Niektóre tekstury porażają, jak to oglądałem to przez chwilę myślałem że znowu mamy 2008 rok. Gra nie wygląda wcale lepiej niż W2, nie ma w niej prawdziwego otwartego świata jak w Skyrimie a wymagania z kosmosu. A ja naiwnie wierzyłem, że CDP tym razem zoptymalizuje swoją grę. O ja głupi.
 9. Ten poniedziałek na zawsze zapisze się jako święto dla czekających na Wiedźmina 3: Dziki Gon. No ja nie wiem. Dzisiaj się dowiedziałem, że komp za 5k odpali grę w 30 klatkach na średnio-wysokich i że grafika jest gorsza niż w DA Inkwizycja. Dla mnie to nie jest żadne święto.
 10. Jest jeszcze inna opcja (w tym przypadku najbardziej prawdopodobna), przekłada się premierę gotowej gry aby jeszcze trochę kasy wyciągnąć z konsol.
 11. Leżę i podnieść się nie mogę. Port z X360/PS3? Co to za bzdury? Wymagania takie jak można było się spodziewać, chociaż osobiście liczyłem że w minimalnych załapie się jeszcze Core 2 Duo.
 12. Z jednej strony kop w dupę, za przesunięcie premiery spowodowane $$$ z konsol. Z drugiej strony propsy, że to nie port i optymalizacja jest świetna. Niech CDP i Ubisoft się uczą. Boże wszyscy nagle wpadli w panikę jak zobaczyli te 65GB miejsca na dysku. To dużo? Już 5 lat temu kupiłem dysk 1TB i te 65GB to dla mnie pikuś.
 13. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To ktoś was tam chyba w tej centrali trolluje. Sklepy na całym świecie dostały właśnie od dystrybutorów info, że mają zawalić swoje sklepy reklamami GTA V na PC.
 14. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To po prostu Rockstar będący Rockstarem. Taki ficzer jak tryb FPP ujawnili dopiero 14 dni przed premierą.
 15. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Z tego co się orientowałem to czcionka była już inna w wersjach na PS4/XO i na tym screenie jest taka sama. Suwaki są rzeczywiście dziwne ale wyglądają jakby były od prawej do lewej. Co do edytora wideo to chyba nie potrzeba osobnej opcji w panelu u góry. Zresztą masz na tym screenie coś takiego jak Capture Gallery. Tego na konsolach nie ma.
 16. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Nope. To nie jest żaden fanowski conecpt-art menu. Tak, można go znaleźć w takim dziale na GTAForums ale on nie pochodzi z tamtego miejsca.
 17. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  http://pics.tinypic.pl/i/00617/x04gv58i3qta.jpg Ten screen jest nowy, wypłynął dzisiaj podobno od kogoś kto pracuje w branży i ma dostęp do gry. Ale pewnie fake. Ale dobry fake, ktoś się musiał bardzo postarać. Ale nawet jeżeli fake to przecież rzeczywiste ustawienia grafiki nie będą się prezentować jakoś specjalnie inaczej. Co do wymagań, to zakładając boską optymalizację to w minimalnych spodziewam się jakiegoś Core 2 Duo, 4GB ramu i GF 9800. W końcu to gra na 8 letnim silniku. Z innych rzeczy, lewe sklepy które oferowały w swojej ofercie klucz Steam (pewnie liczyli, że wyjmą z pudełka) zaczynają pisać do ludzi który to kupili, że to jednak nie jest klucz Steam i że bez samej gry na nic im ten klucz się nie przyda. Czyli jedno się już potwierdziło, wersja pudełkowa nie zawiera klucza Steam.
 18. No nie wiem. Może na tej podstawie, że to praktycznie ten sam silnik i gra nie wygląda jakoś dużo lepiej niż W2?
 19. Spodziewałem się jakichś rozsądnych wymagań, trochę wyższych niż te W2. W W2 gram na high a W3 nawet nie odpalę...
 20. No to sobie pograłem. Kolejny techniczny bubel bez optymalizacji. Muszę anulować moje zamówienie na kolekcjonerkę.
 21. Pierwszą rzeczą jaką robię co roku jest włączenie w opcjach starego systemu obrony :D
 22. kesik93

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Spokojnie, drugi raz nie przesuną przecież premiery, wiedzą że ich nowe super biuro poszłoby wtedy z dymem. Nie ma co ryzykować :)
 23. Rok w sumie biedny, wszystko wyjdzie w 2015 ale coś fajnego nawet się znalazło. http://gryroku.gram.pl/moje/kesik93/
 24. Valkyria Chronicles też jest na liście życzeń. Nawet cały akapit ta gra dostała w petycji.
 25. Super. Jednak internetowe petycje działają. Teraz już nikt nie może powiedzieć: "że to i tak nic nie da". Teraz czekamy na coś od Platinum Games. Vanquish i Bayonetta na PC = kosmos