Black_Ajgor

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  246
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Black_Ajgor

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Black_Ajgor

  Mass Effect 2

  Na gry-online jest opis jak to zrobić. Piszą że działa. Wczoraj gdzieś tam czytałem. EDIT: Przepraszam za kolejny post.
 2. Black_Ajgor

  Mass Effect 2

  Mi się podoba, nie mam uprzedzeń do swojego języka. Z pewnością będzie krytyka, że to, tamto, klimat itp. Moim zdaniem nie jest tragicznie, wystarczy koncentrować się na znaczeniu dialogu, a nie na nieustannym szukaniu problemów.
 3. Black_Ajgor

  Mass Effect 2

  Możecie w grze (menu itp.) przewijać scroll-em? U mnie działa tylko zmiana broni.
 4. To świetnie, bo oprócz edycji kolekcjonerskiej kupiłem również złotą edycję, więc problem z głowy. Dziękuję.
 5. Czy najnowsze poprawki (ewentualnie dodatki) naprawiają problem z odtwarzaniem dźwięków postaci i NPC? Wcześniej był taki fix-audio do katalogu override. Czy ten fix nadal jest potrzebny? Kupiłem grę przed premierą, ale z powodu problemów do tej pory nie grałem, teraz powoli się zbieram w nadziei że większość błędów jest poprawiona i spokojnie sobie pogram.
 6. Tak to z Wieśkiem jest! I nie tylko z nim! Przy takiej ilości sprzętu i oprogramowania oraz mnogości wersji sterowników, możemy się spodziewać problemów tego typu. W moim przypadku opisanym wyżej, jest mowa o sterownikach X-Fi - EAX, są sterowniki na których program się odpala bez problemu i są jedne z nowszych na których się nie odpala bez odpowiednich zabiegów. Czy to wina Wiesława? Może wysłać zażalenie do Creative? Takich problemów jest cała masa, z różnym oprogramowaniem. Sporo użytkowników obraża się na to że nie może uruchomić gry i wyzywa na wydawcę, ale czy to jest do końca uzasadnione, czy znamy faktyczną przyczynę takiego stanu? Również mogłem napisać że odkładam grę na półkę bo się nie uruchomiła po aktualizacji a wszystko inne mi działa. Czy mogę powiedzieć że wszystko mi działa? Wszystkiego jeszcze nie zainstalowałem, więc poczytam posprawdzam, może się dowiem. Oczywiście błędy w samej grze, czy kiepska optymalizacja to inna bajka.
 7. No nie jest tak tragicznie. Mam Creative X-Fi i okazało się że Wiesław ma problem z EAX, który przed update miałem włączony bo działał, więc po update Wieś się nie włączał. Wyłączyłem w panelu sterowania akcelerację dla audio i program się uruchomił. Jak się uruchomi to można w panelu ponownie włączyć, jednak w samej grze włączenie EAX powoduje zatrzymanie Wiesława i odwiedziny pulpitu. Ale ładowanie poziomów błyskawiczne i stare zapisy działają. Nowa sakwa fajna i przydatna, z eliksirami to samo, czyli niebo lepiej. Jeszcze się nie przyglądałem zróżnicowanym NPC, lecz takie zmiany to chyba faktycznie powinny być w dniu premiery. No ale, fajnie, fajnie że jest.
 8. Niestety nie mogę ocenić update 1.4, bo po aktualizacji gra przestała się uruchamiać. Oczywiście stary Wiesiek działał bez zająknięcia, ukończyłem grę bez żadnych problemów. Po aktualizacji Wiesiek twierdzi że pamięć nie może być read, już mi się nie chce kombinować. Wszystkie aplikacje w systemie na czele z Wiesławem przed update 1.4 działają bez problemu.
 9. Black_Ajgor

  Mass Effect - problemy i błędy

  Może te informacje się do czegoś przydadzą? http://www.tweakguides.com/ME_7.html
 10. Masterlink zawsze wprowadza przesyłki do centralnej bazy w nocy a czasem nad ranem !!! Kolega Heyboy ma racje!
 11. Przynajmniej po zainstalowaniu "MZ" gra działa płynniej! Zacznę grę od nowa i sprawdzę czy te dźwięki postaci naprawili, choć pewnie nie, bo po wczytaniu gry ze stanu przed "MZ" nadal brak prawidłowych odgłosów!
 12. Ciekawi mnie to że "MZ" kupiłem 05.12.07 o godz 14:00 w "MM" Wrocław, oraz to że wieczorem 04.12.07 zamówiłem 2 gry, płacąc kuponem otrzymanym za Wiedźmina i gry dotarły dzisiaj rano! 06.12.07 !!! To dlaczego wasze wcześniej zamówione "PRE-ORDERY" "MZ" nie zostały wysłane? Może towar pojechał do sklepów a Ci co kupili wcześniej niech sobie poczekają! Dziwne - Jak z Wiedźminem!
 13. Czyli macie powtórkę z Wiedźmina..... Kolejny skandal..... Fatalna sprawa.....
 14. Tym razem postanowiłem odpuścić "PRE-ORDER" !!! Poszedłem o 14:00 do "MM" we Wrocławiu i kupiłem bez łaski !!!
 15. Tym razem postanowiłem odpuścić "PRE-ORDER" !!! Poszedłem o 14:00 do "MM" we Wrocławiu i kupiłem bez łaski !!!