KERMIz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  381
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KERMIz

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Po raz kolejny udowodniłeś, że jak nie masz logicznych kontrargumentów, to nadużywasz swoich uprawnień. Dla mnie jesteś maluczkim człowieczkiem. Możesz teraz zbanować moje konto, żeby sobie ulżyć.
 2. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Rozumiem, prawda w oczy kole, nie musisz odpowiadać, ale tym wpisem udowodniłeś, że tak właśnie było, bo gdybyś dostał betę Diablo 3 z opt-ina to nie stanowiłoby dla Ciebie problemu aby o tym napisać.
 3. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  >, tak samo jak gram.pl ma prawo dysponować kluczami wedle uznania. Niekoniecznie. Blizzard przydzielając klucze poszczególnym stronom stawia określone warunki ich rozdania. Na pewno takim warunkiem nie jest rozdzielenie kluczy wśród moderatorów serwisu.
 4. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Tak? W takim razie powiedz proszę jakim sposobem stałeś się posiadaczem klucza bety diablo 3?
 5. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Być może należy to rozumieć, tak jak napisałeś, ale wiem jedno, krótko po lub przed tym konkursem moderatorzy forum gram.pl niespodziewanie, zupełnie przypadkiem otrzymali dostęp do bety. Trzeba być ślepym, żeby nie połączyć tych faktów.
 6. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  http://www.gram.pl/news_8AnqGey7_Rozdajemy_100_kluczy_do_bety_Diablo_III.html "Pozostałe klucze będą rozdane wśród naszych serwisów kolektywowych. Zapraszamy do zabawy!" Jak dla mnie to kumoterstwo, tylko ładnie ubrane w słowa.
 7. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Otóż to! Skoro jest zwykłym użytkownikiem to nie powinien mieć przywileju otrzymania klucza bez udziału w konkursie. To, że jest moderatorem niczego tutaj nie zmienia.
 8. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Co ciekawe moderatorzy wypisali się z listy oczekujących na betę, bo jak gram dostał klucze na konkursy dla fanów to po "cichaczu" rozdzielili najpierw między sobą a to co zostało wrzucili na konkurs. Bardzo nieładnie.
 9. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Będę pamiętał. Ale póki co polecam jeszcze zerknąć na: http://www.ceneo.pl/11706488 http://sklep.wirtus.pl/produkt/703448
 10. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Ja złożyłem zamówienia na 3 edycje kolekcjonerskie (jedną na gramie, drugą w vobisie a trzecią w vertusie czy jakoś tak, jak coś to jedną mogę odstąpić, ale to dopiero za jakiś czas, jak ustalę najbardziej dla mnie korzystną ścieżkę odbioru gry w jednym z ww. sklepów).
 11. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Bardzo interesujące. Wobec tego będę musiał zainstalować u siebie klienta EU na wszelki wypadek :).
 12. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Nie zrozumiałeś mnie a być może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. To co napisałeś jest jasne i wiadome od dawna. Chodziło mi o to, jakim cudem oni wczoraj wieczorem grali w betę na kliencie EU, który korzysta z serwerów amerykańskich, skoro serwery amerykańskie były wczoraj wyłączone. Innymi słowy jak to możliwe, że korzystając z klienta US nie można było wejść na serwer amerykański a korzystając z klienta EU już na ten sam serwer dało radę wejść i grać.
 13. Nie ma szans na takie info. Sklep, gdyby podzielił się takimi danymi to sam strzeliłby sobie w kolano.
 14. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Jakim cudem wam Beta działała na klientach EU, skoro blizzard potwierdził, że serwerów w Europie dla bety nie ma i nie będzie. Wszystko odgrywa się cały czas na serwerach amerykańskich.
 15. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Wejdź w folder dokumenty czy moje dokumenty czy jaki tam masz, naciśnij F3 i wpisz *Diablo*. Na pewno znajdzie Ci ten folder. Granie na koncie "gościa" nie powinno robić tutaj różnicy, ale jak coś to możesz też przeszukać dokumenty głównego usera, jeżeli masz do nich dostęp. PS: a czemu gracz na koncie gościa?