KERMIz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  381
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez KERMIz

 1. KERMIz

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  W związku z oficjalną zapowiedzią GTA V na stronie Rockstar''a, postanowiłem założyć niniejszy wątek. Póki co wiemy niewiele, Rockstar ujawnił oficjalne logo gry, które możemy znaleźć pod adresem: http://www.gram.pl/news_8AflGuq2_Rockstar_zapowiedzial_przed_chwila_GTA_V_pierwsze_trailer_zadebiutuje_we_srode.html Jakie są Wasze oczekiwania wobec ww. gry? Gdzie chcielibyście aby akcja się toczyła? Kogo widzielibyście w roli głównego bohatera? Dyskusję najwyższy czas zacząć.
 2. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Po raz kolejny udowodniłeś, że jak nie masz logicznych kontrargumentów, to nadużywasz swoich uprawnień. Dla mnie jesteś maluczkim człowieczkiem. Możesz teraz zbanować moje konto, żeby sobie ulżyć.
 3. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Rozumiem, prawda w oczy kole, nie musisz odpowiadać, ale tym wpisem udowodniłeś, że tak właśnie było, bo gdybyś dostał betę Diablo 3 z opt-ina to nie stanowiłoby dla Ciebie problemu aby o tym napisać.
 4. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  >, tak samo jak gram.pl ma prawo dysponować kluczami wedle uznania. Niekoniecznie. Blizzard przydzielając klucze poszczególnym stronom stawia określone warunki ich rozdania. Na pewno takim warunkiem nie jest rozdzielenie kluczy wśród moderatorów serwisu.
 5. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Tak? W takim razie powiedz proszę jakim sposobem stałeś się posiadaczem klucza bety diablo 3?
 6. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Być może należy to rozumieć, tak jak napisałeś, ale wiem jedno, krótko po lub przed tym konkursem moderatorzy forum gram.pl niespodziewanie, zupełnie przypadkiem otrzymali dostęp do bety. Trzeba być ślepym, żeby nie połączyć tych faktów.
 7. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  http://www.gram.pl/news_8AnqGey7_Rozdajemy_100_kluczy_do_bety_Diablo_III.html "Pozostałe klucze będą rozdane wśród naszych serwisów kolektywowych. Zapraszamy do zabawy!" Jak dla mnie to kumoterstwo, tylko ładnie ubrane w słowa.
 8. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Otóż to! Skoro jest zwykłym użytkownikiem to nie powinien mieć przywileju otrzymania klucza bez udziału w konkursie. To, że jest moderatorem niczego tutaj nie zmienia.
 9. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Co ciekawe moderatorzy wypisali się z listy oczekujących na betę, bo jak gram dostał klucze na konkursy dla fanów to po "cichaczu" rozdzielili najpierw między sobą a to co zostało wrzucili na konkurs. Bardzo nieładnie.
 10. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Będę pamiętał. Ale póki co polecam jeszcze zerknąć na: http://www.ceneo.pl/11706488 http://sklep.wirtus.pl/produkt/703448
 11. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Ja złożyłem zamówienia na 3 edycje kolekcjonerskie (jedną na gramie, drugą w vobisie a trzecią w vertusie czy jakoś tak, jak coś to jedną mogę odstąpić, ale to dopiero za jakiś czas, jak ustalę najbardziej dla mnie korzystną ścieżkę odbioru gry w jednym z ww. sklepów).
 12. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Bardzo interesujące. Wobec tego będę musiał zainstalować u siebie klienta EU na wszelki wypadek :).
 13. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Nie zrozumiałeś mnie a być może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. To co napisałeś jest jasne i wiadome od dawna. Chodziło mi o to, jakim cudem oni wczoraj wieczorem grali w betę na kliencie EU, który korzysta z serwerów amerykańskich, skoro serwery amerykańskie były wczoraj wyłączone. Innymi słowy jak to możliwe, że korzystając z klienta US nie można było wejść na serwer amerykański a korzystając z klienta EU już na ten sam serwer dało radę wejść i grać.
 14. Nie ma szans na takie info. Sklep, gdyby podzielił się takimi danymi to sam strzeliłby sobie w kolano.
 15. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Jakim cudem wam Beta działała na klientach EU, skoro blizzard potwierdził, że serwerów w Europie dla bety nie ma i nie będzie. Wszystko odgrywa się cały czas na serwerach amerykańskich.
 16. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Wejdź w folder dokumenty czy moje dokumenty czy jaki tam masz, naciśnij F3 i wpisz *Diablo*. Na pewno znajdzie Ci ten folder. Granie na koncie "gościa" nie powinno robić tutaj różnicy, ale jak coś to możesz też przeszukać dokumenty głównego usera, jeżeli masz do nich dostęp. PS: a czemu gracz na koncie gościa?
 17. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Wejdz w moje dokumenty, następnie musisz tam znaleźć folder Diablo III, który znajduje się jeszcze w jakimś innym (nazwy teraz nie przypomnę sobie) i tam znajdziesz screenshoty. Ale ze znalezieniem nie powinieneś mieć problemu.
 18. A tutaj link na poparcie mojego powyższego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=4215
 19. Przecież zarzekałeś się, że nie kupisz Diablo 3. Wręcz nam to obiecałeś.
 20. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Tak było w patchu 13, w 14 już to naprawili, teraz mamy patch15, być może znowu zepsuli ten element.
 21. Żeby mojej upierdliwości stało się za dość, pozwolę sobię zacytować Wojmana: "Sam się modlę o to, żeby tak było (czyli wysyłka w piątek, nie poniedziałek - dopisał KERMIz). W przeciwnym wypadku znowu darmową promocję będą miały nieuczciwe sklepy jak to miało miejsce przy premierze StarCraft II. Ja na swoja EK musialem czekac podczas gdy sklepy, które miały gdzieś embargo sprzedawały zwykłą edycję już kilka dni wcześniej. Ja nie mogłem grać po starcie serwerów, bo nie miałem klucza, a inni sobie grali. I to było nie fair." Mam podobne obawy co Wojman. Nie przejmujcie się embargo, poważnie weźcie pod uwagę wysyłkę piątkową :).
 22. oj pojechałaś, grubo :P. Powyżej dodałem jeszcze moją sugestię odnośnie ewentualnej nocnej premiery.
 23. Szkoda, że nie możecie rozesłać wcześniej chociażby do Waszych punktów odbioru. Przecież to nie byłoby złamanie embargo a logistyczne zarządzabnie towarem i przygotowanie go na sprzedaż. Wtedy spokojnie o 8-9 rano tego 15 maja można by odebrać osobiście. A tak trzeba będzie obgryzać paznokcie czekając na kuriera :/. A propos zorganizowania nocnej premiery to mam nadzieję, że nie ograniczycie się tylko do jednego miasta np Warszawy. Jeżeli już organizować coś takiego, co jest super pomysłem to najlepiej byłoby zorganizowac to w każdym większym mieście czyli Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Wawa, Kraków, itp.
 24. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Włącz sobie w opcjach elective mode a będziesz mógł łatwiej przypisywac poszczególne umiejętności. Dodatkowo aby używac niektórych umiejętności musisz miec napełnioną kulę many/spiritu/furii itd itp
 25. KERMIz

  Diablo III - temat ogólny

  Co masz na mysli? Jeżeli companiony to muszę Cię zmartwić, ale zostały wycofane.