I_dont_know

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  703
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O I_dont_know

 • Ranga
  Delegat
 1. I_dont_know

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Czy to zdanie jest napisane poprawnie? "Has he eaten a breakfast? Sorry I''ve forgotten" Mam na myśli sytuację w której pytamy kogoś(w tym momencie) czy ktoś jadł już śniadanie + ta osoba mówiła nam o tym ale zapomnieliśmy.
 2. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

  Jak myślicie jest błąd gry? Doszedłem normalną grą do 50 lvl a z ciekawości chciałbym zobaczyć jak się gra ze wszystkimi perkami. Dzieki podwajaniu miedzi można łatwo podwyższyć lvl. http://youtu.be/0Nh8zaAsCtY
 3. Szukam telewizora do PS4 i filmów(głównie Netflix). Jak narazie mam wykupioną subskrypcję na FHD jednak mogę zmienic ją na UHD i tu się pojawia pytanie czy jest sens kupowac telewizor 4K? Moj budżet wynosi 3 lub 4 tysiące złotych.
 4. W takim razie jeżeli nie ma aż takich różnic to nie ma sensu inwestować w taki komputer ponieważ juz mam PS4. Tak czy siak dzieki
 5. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

  Na Wikipedii o Fallout 3. Odbiegając od tematu ciekawi mnie która frakcja była wam najbardziej po drodze? Próbowałem się wczuć w grę i ciężko mi było wybrać.
 6. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

  "Po jej zamknięciu w roku 2003 licencja została sprzedana firmie Bethesda Softworks, która to otrzymała także prawa do 4 i 5 części tej gry. Gra została wydana 28 października 2008" Myślicie, że 4 to był ostatni Fallout od Bethesdy? (Tak naprawdę New Vegas było 4 częścią)
 7. Dzieki za pomoc :) Mam jeszcze jedno pytanie grafikę w Fallout 4 na PS4 można porównać do jakich ustawień na PC?
 8. Cześć! Chciałbym się zorientować ile może kosztować PC który bedzie wstanie udźwignąć np Fallout 4, Wiedźmina 3 czy GTA V na bardzo wysokich ustawieniach w 60 klatkach na sekundę? chodzi mi o samą jednostkę centralną bez monitora, klawiatury ", myszki itd... Mój budżet to od około 2800 złotych do 4 tysięcy.
 9. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

  Mam jeszcze jedno pytanie. Czy misje poboczne w BractwieStali nigdy się nie skończą( )
 10. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

  Cześć! Czy też macie problemy z błędami w grze typu brak powiadomień o atakach na wioski, powiadomienia o nie udzieleniu pomocy wiosce(smierć osadników) gdzie tak naprawdę nikt nie zginął. Jest na to jakaś rada? Żadnego patcha chyba nie ma bo powiadomienia o nich pojawiają się chyba automatycznie.
 11. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

  Dzięki Mam jeszcze jedno pytanie nazbierałem sporo przedmiotów a część z nich chciałbym sprzedać. Gdzie mogę znaleść miejsce gdzie mogę to zrobić(jestem na początku gry)
 12. I_dont_know

  Fallout 4 - temat ogólny

 13. I_dont_know

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dzięki za odpowiedź. Wydawało mi się, że jest jakaś blokada regionalna.
 14. I_dont_know

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Cześć! Chciałbym się zapytać czy polska wersja gry Fallout 4 zadziała z angielską wersją konsoli i angielskim kontem PSN?
 15. I_dont_know

  Kącik Tłumaczy: Angielski i inne języki. [M]

  Cześć :) Chciałbym się zapytać w jaki sposób utworzyć przymiotnik od słowa Cat? Po prostu Catty? Mam na myśli przymiotnik do określenia np jedzenia "kocia karma", "kocia mama", "kocie zabawki" itd Z góry dziękuje za pomoc