ElBorro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  29
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ElBorro

 • Ranga
  Robotnik
 1. > strzelanka? :( myslałem ze to bedzie bardziej podobne do The Force Unleashed... no co > pan zrobisz, przynajmniej zaoszczędze troche forsy :) Serio? Od początku było jasne że to będzie Battlefield w klimatach Star Wars. A smaczki w postaci Dartha Vadera bardzo mnie ciekawią. Poza tym jak Ty sobie wyobrażasz multi na podstawie takiego niewypału jak TFU? ( nawet skrót brzmi jak splunięcie xD )
 2. "Filmik nie jest długi, ale widać na nim jak cztery "ludzkie" zombie polują na graczy." Błagam poprawcie to... Zombie jest tylko jeden. Graczy jest czwórka.
 3. ElBorro

  Rozdajemy klucze do bety Evolve

  To samo co u kolegi wyżej. Nie działa
 4. > Meh. Don''t buying it, *Facepalm* Lepiej naucz się porządnie angielskiego zanim go użyjesz.
 5. Ja bym raczej powiedział "Nothing is private. Everything is Connected"
 6. Mi się właśnie cholernie podoba to ze Harley ma lekko Jokerowe rysy. Po stracie mocno ześwirowała. Może postanowiła sie do niego jak najbardziej upodobnić.
 7. ElBorro

  Dołącz do rewolucji AMD!

  To smutne kiedy opóźnienia stają się normą... Ale mniejsza o to. Jeżeli owe nastąpi, nieodpowiedzialnym jest zostawić uczestników samym sobie beż żadnych informacji. Ci którzy nadzorują konkurs powinni zmienić datę ogłoszenia wyników bądź określić przewidywany czas opóźnienia. I to by było normalne w takiej sytuacji.
 8. ElBorro

  Dołącz do rewolucji AMD!

  Dokładnie. Miło by było zobaczyć przynajmniej jakąś informację bo takie trzymanie ludzi w niepewności nie jest czymś pozytywnym.
 9. Brak zrozumienia moich słów... Smutne... Hejtujcie dalej bo rozumieć nie chcecie a to zabawne. Tylko kilku zrozumiało o co mi chodzi.
 10. > > > Dlaczego tak mało kobiet pracuje w branży? > > To chyba dość oczywiste. Kobiety nie nadają się do tej pracy tak jak np do pracy > w kopalni. > > Tak już jest. Są wyjątki ale pamiętajmy to tylko i wyłącznie wyjątki. I to nie żadna > > > dyskryminacja tylko natura. > > > <facepalm> Jak czytam takie komentarze, to w sumie wstyd mi, że ktoś mnie wrzucił > do jednego worka z Tobą i podpisał "płeć: mężczyzna" A mi żal Ciebie że równasz mężczyzn z Kobietami. Są niesamowite w tym do czego zostały stworzone. Ale nie w powiedzmy programowaniu czy kopaniu dołów. To są fakty, Temu nie ma co zaprzeczać. Tak jak moda jest dla Kobiet tak programowanie jest dla mężczyzn. Co nie znaczy że nie ma wyjątków.
 11. > Dlaczego tak mało kobiet pracuje w branży? To chyba dość oczywiste. Kobiety nie nadają się do tej pracy tak jak np do pracy w kopalni. Tak już jest. Są wyjątki ale pamiętajmy to tylko i wyłącznie wyjątki. I to nie żadna dyskryminacja tylko natura.
 12. ElBorro

  Internetowe bzdury growe na weekend #62

  Obrazek VG Cats ma zwiazek z My Little Pony! "It needs to be about 20% cooler" to tekst jednej z bohaterek serialu. Kucyki niedługo opanują cały net skoro dotarły i tu :)
 13. ElBorro

  Zobacz nowy gameplay z Dead Island

  Masz racje to jest to samo tyle że brak komentarza. btw. a propos poprzedniej wypowiedzi dotyczącej beznadziejnego zachowania zombie. Przecież one się na nią rzucały tylko czasami im to nie wychodziło. To w końcu zombie więc są powolne. Te szybsze znacznie sprawniej łapały ją i próbowały zabić zamiast tylko durnie bić ją