KraczyKruk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  519
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KraczyKruk

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Geralt siada, a trawa wystaje mu z piersi, robi piruet i chwyta miecz wbity w ziemię a ten... wciąż tam tkwi. Screeny ekwipunku to też nic zachęcającego - wygląda to jak tło z drugiej części obrobione w paincie (nawiasem mówiąc ekran ekwipunku w "jedynce" był zdecydowanie lepszy niż ten konsolowy z "dwójki") Ja rozumiem że to już leciwy silnik graficzny i ma swoje ograniczenia, ale czy mody nie są po to by właśnie poprawiać i dostosowywać do współczesnych możliwości?
 2. Czy ktoś w redakcji ma już grę do recenzji? Czy mógłby delikatnie zaspojlerować i rzucić kilka słów o grze? Bo szczerze mówiąc mam wielką ochotę na tą grę - trailery wyglądają bardzo profesjonalnie, ale z drugiej strony gry pojawiające się w cyfrowej dystrybucji często mają trudne do przełknięcia bolączki powodowane np. słabym budżetem.
 3. KraczyKruk

  Far Cry 3

  Na twardo - spróbuj uruchomić system z podstawową kartą graficzną ustawioną jako Radeon. W sterownika geForce jest taka opcja, więc w Radkach też powinna być.
 4. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  King Arthur II(wersja steam) na GMG po użyciu kodu zniżkowego kosztuje 1,87$!!!
 5. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  W kwestii doprecyzowania: podobnym temacie o sprzedaży/wymianie itp. jest taka stosowna informacja przyklejona, ale tu jej nie widzę, więc pewnie chodzi o ten zapis z regulaminu, tak? "w całym serwisie gram.pl i na wszystkich jego podstronach obowiązuje zakaz umieszczania reklam! Niedopuszczalne jest umieszczanie informacji, linków, materiałów graficznych, które mają na celu promocję podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocję towarów lub usług."
 6. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  To i ja się dołączę do inicjatywy na GMG oto mój link jeśli ktoś by chciał otrzymać 2$ [M] Czy 2$ dostaje się jednorazowo czy przy każdym kolejnym zakupie?
 7. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Jeśli kogoś jeszcze nurtuje to pytanie, to Risen 2 w wersji GMG (Steam) jest w polskiej wersji językowej. Jakiś czas temu miałem okazję zakupić.
 8. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Muve naprawdę szaleje - widać miażdży konkurencje w zarodku, ale skąd masz takie info?
 9. Bardzo się cieszę, że zechcieliście na łamach serwisu opublikować recenzje książki Wegnera - może dzięki temu więcej osób pozna twórczość tego wyjątkowego autora! Zaprawdę dawno polska powieść fantasy nie sprawiła mi tyle przyjemności co "Opowieści..." i właściwie mam tu na myśli wszystkie do tej pory wydane książki. Dało się zauważyć, że recenzent używa porównań i terminologii, która ma za zadanie zachęcić gracza do książki, np. "typowy bohater cRPG" - dobry pomysł! Natomiast co do samego bohatera cRPG... Yatech to bardzo specyficzna postać, trudniejsza w opisie niż Kenneth i zdaje sobie sprawę, że nie każdemu może ona przypaść do gustu. Niemniej samo zawiązanie akcji pomiędzy pierwszym a drugim opowiadaniem jest po prostu mistrzowskie! To właśnie drugie opowiadanie pozwala bardziej wczuć się i zrozumieć Yatecha. Mam nadzieje, że będziecie cyklicznie publikować recenzje dobrych powieści fantastycznych i że nie będzie wśród nich zbyt wielu książek na motywach gier, bo... chyba żadna dobra się jeszcze nie trafiła :)
 10. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Miałeś jakiegoś zaufanego sprzedawcę? Sam poluje na FC3 na alldrogo i obawiam się, że klucze będą trefne.
 11. KraczyKruk

  Witamy na nowej stronie serwisu gram.pl

  Nie ma nic gorszego dla stałego czytelnika niż zmiana szaty graficznej ulubionych portali internetowych. Wszystko z początku wydaje się chaotyczne i mało intuicyjne, a nawyknięcie do nowego wyglądu bywa długotrwałe i bolesne i... nie raz już musiałem przez to przechodzić na innych portalach internetowych, a tu... miła niespodzianka. Styl cieszy oko i wydaje się przejrzysty, a kompozycja elementów na stronie bardzo mi się spodobała. Może moje pierwsze wrażenie spowodowane jest tym, że poprzednia szata graficzna była po prostu przedpotopowa, ale gratuluje wprowadzenia nowych zmian i życzę by obyło się bez większych wpadek we wdrażaniu nowego wyglądu.
 12. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Cdp.pl nie powala ani promocjami ani katalogiem - niestety. Miuve na tą chwilę wciąż nie ma konkurencji.
 13. Szkoda, choć nie bardzo udała im się pierwsza gra, to zdecydowanie było to studio z ambicjami. A gdzie takiemu Nicolasowi do Silikonowych Rycerzy...
 14. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Od 29 listopada w Biedronce będą dostępne następujące tytuły: Batman: Arkham Asylum - Bionic Commando - Europa Universalis III: Złota Edycja (zawiera: Europa Universalis II oraz dodatki: In Nomine, Napoleon''s Ambition, Divine Wind oraz Heir to the Throne) - Grand Theft Auto: Trylogia (zawiera: Grand Theft Auto oraz dodatek London 1969, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto III) - Hitman: Kwadrologia (zawiera: Hitman Codename 47,Hitman 2, Hitman Kontrakty, Hitman Krwawa Forsa) - Klopsiki i inne Zjawiska Pogodowe - LEGO Indiana Jones: The Adventures Continue - Legacy of Kain: Antologia - Orcs Must Die! - Śmierć Orkom - Resident Evil* - Rig''n''Roll: tirowiec - Risen - Supreme Commander 2 - Street Fighter IV - The Cursed Crusade: Krucjata Asasynów - Tomb Raider: Anniversary Cena:19,99. A czy będą to duże boxy? Przekonamy się jutro :)
 15. KraczyKruk

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  No co Ty? Jeszcze mi się tak nie zdarzyło. Z reklamacją nie powinieneś mieć problemów, aczkolwiek możesz dać znać czy wszystko gładko poszło.