Henry_Lee

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Henry_Lee

 • Ranga
  Obywatel
 1. Henry_Lee

  Overwatch z 25 mln graczy

  Jakbym nie miał dużej bazy znajomych w OW to pewnie też przestałbym grać. Dla solo graczy rzeczywiście gra może być dość nudna, ale jak wszystko to kwestia gustu.
 2. Henry_Lee

  Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

  Ja słyszę sformułowanie "Prawdziwych graczy" to umieram ze śmiechu. Aha i pamiętam wszystko o czym piszesz ale to nic nie znaczy, wszystko idzie do przodu.
 3. Loguję się codziennie więc nie ma problemu. Popieram ten pomysł. Ja sam mam 5 postaci i często miałem problem z doborem imienia, bo było już zajęte, a bardzo często postaci poniżej 10 poziomu są tylko martwymi duszami, które ktoś zrobił sobie dla wypróbowania gry, czy klasy.
 4. Henry_Lee

  Gothic 3 - nowa galeria

  Cy warto tak ulepszc grafike kosztem wymagań sprzetowych i klimatu? To co przestawiaja galeria jakoś mi nie pasuje do gothica. Wszystko nibi piękne i dopracowane ale nie ma w tym życia i gothicowego smaczku.
 5. Już się ciesze na myśl o nowych bitwach i nowych rasach do unicestwienia, ale żeby nowa kampannia nie była tak krótka jak podstawowa i z pierwszego dodatku!!!
 6. Henry_Lee

  PeCetowy ogranicznik

  Raczej to problemu dziecka nie rozwiąże ale jest to typowe dla naszych czasów i dla rodziców, którzy nie potrafią poświęcic dzieku odpowiednio dużo czasu i pokazac mu innych rodzajów rozrywki i spędzania wolnego czasu. Jak dziecko siedzi przy komputerze to jest spokój z nim ale jak siedzi za duzo to mu go wyłczyc - takie jest niby logiczne i proste myślene.
 7. Henry_Lee

  Wirtualny pogrzeb w World of Warcraft

  Gdybym żył w takim kraju jak Chiny to też wolałbym uciec w świat wirtualny. Ciekawe czy jakby takie gry byłyby za PRLu to i u nas ludzie nie woleliby spędzać całych dni w innym świecie?