kaszpir

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  82
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kaszpir

 • Ranga
  Przodownik
 1. Wciąż czekam na następną generację konsol a nie na lifting :)
 2. heh wygląda na to że konsolę wydaje amd pod markami sony i microsoft. Po cichu liczyłem, że bebechy będą amd vs nvidia w tej chwili podzespoły różnią się chyba tylko kosmetycznie, pewnie grafika będzie delikatnie lepsza od obecnej generacji z tą tylko różnica że w końcu uciągną konsole full hd :/
 3. kaszpir

  DmC Devil May Cry - już graliśmy!

  Demo mnie strasznie znudziło
 4. kaszpir

  Wiedźmin 3 jeszcze nieprzesądzony?

  Ciekawe co zrobią z Funkym Kovalem? :D
 5. kaszpir

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  ee no ta optymalizacja jest całkiem całkiem na 2 letnim sprzęcie na gtx 285 na ultra hula aż miło więc nie jest naprawdę źle.
 6. kaszpir

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Jak z kolekcjonerką jest takie halo to ciekawe co bedzie sie działo z resztą edycji. Niby zapewniali publicznie, że są przygotowani w 100% i nikt nie będzie miał problemów ale wygląda na to, że reszta też może się posypać. Nie wiem czy kupowac jutro czy za tydzień :D
 7. kaszpir

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  ehh poprawili wysyłkę to posypała się zawartość dlatego cierpliwie czekam aż pojawi się w s lub mm - pewnie jak przy poprzedniej premierze gra będzie dostępna przed nocnymi premierami :D
 8. kaszpir

  Gry muzyczne to...

  skoro niszowy i nie wyszedł poza GB to po kiego licha pisać news na ten temat?
 9. równie dobrze można napisać: nie doczytałem wywiadu do końca a właściwie to gdzieś przeczytałem wzmiankę, a engine na pewno lepszy graficznie, tak tak musi być, "enginy" tylko grafikę robią nic innego :) Tyle odnośnie tak słabo zorientowanego newsa, gdzieś dzwonią ale newsman nie wie w którym kościele.
 10. Witam, jakim prawem bez uprzedniego powiadomienia mnie skasowano moje wpln oraz dożywotnią gwarancję na gry?
 11. kaszpir

  Problemy w CDP?

  To dobra metoda jeśli jest przerost zatrudnienia a każdy dodatkowy pracownik to dodatkowy wydatek firmy. gram.pl też ostatnio ogołociło się z reklam na stronie głównej i jakoś przycichło z materiałami, ciekawe co ze słynną "dożywotnią gwarancją?"
 12. Atari przed kryzysem stało jeszcze gorzej, nie wspomnę że kadrę zarządzającą wymieniło lub odeszła sama ale nie oznacza to że ze swojej zarobionej kasy mają cokolwiek oddawać. Tak więc art o cudzych zarobkach jest raczej szukaniem sensacji tam gdzie jej nie ma. Nie zawsze rady nadzorcze muszą wyglądać jak w Polsce i nie zawsze ludzie tam zasiadający muszą dostawać pieniądze za nieróbstwo, proszę to zrozumieć. To tak jakby gram.pl miało niższe od oczekiwanych przychody z reklam i szef musiał różnicę dopłacać z własnej pensji bo dostaje oo tyle więcej od zwykłych pracowników.
 13. Rozumiem jakby teraz dali sobie świąteczne odprawy po "bańce" lub dwóch ale żeby czepiać się o ich pensje za przepracowane lata? Sorry ale ktoś piszący tego newsa chyba zgubił parę lat edukacji i zdrowego rozsądku albo paru lat rzeczywistości mu brakuje do sensownej oceny sytuacji. Midway zainwestował i przegrał, gdyby nie kryzys przeszedłby jak w zeszłym roku atari, jednak pewnych rzeczy nie dało się przewidzieć. Ale oczywiście najlepiej napisać płytki news w tonie polskich sensacyjek :).
 14. Wow, bystry ten dziennikarz a nie zauważył czasem zbytnich podobieństw do lary croft?