Ximos

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  136
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ximos

 • Ranga
  Przodownik
 1. Mogą jeszcze pare dni przed premierą napisać że tylko na użądzenia mobilne :P
 2. Normalnie za mało stargany życiem. Brakuje mu tylko wyprasowanego w gącik garniaka.
 3. Ale błąd od intela ten sam procek ale od AMD ryzena 3 a 5 to jest różnica. Może warto podać prawdziwe dane?
 4. Chyba 300... I to co najmniej. Ta cena to jakieś nieporozumienie. Chyba ktoś porządnie w główkę się je***! Tu nie chodzi o to ile PODOBNYCH płaszczy możesz mieć za taką cene, tu chodzi o ekskluzywność pewnie uszyją ich po jednym albo 2 i tyle, a za pare lat na aukcjach za miliony będą latać.  Tylko taniej wyjdzie jak pójdziesz do dobrego kuśnierza i zrobi Ci kurtkę czy płaszcz jaki tylko chcesz i tez bedzie jedyny.    Jak będzie dobry kuśniesz to i zrobi kórtkę z tych zdjęć. Dopasowaną do wymiarów klijeta jak i z prawdziwej skóry. No i na bank będą tańsze niż 10k pln. A ci ciągną kasę tylko za to że wo z gry.
 5. Ja widzę już prawie 300 tyś więc myślę że jutro pewnie będzie zebrane.
 6. Up Odpowiednik lola gdzie sterujesz sam drużyną?
 7. > To chyba logiczne, że jak 10 gości z kmami w pancerzach do ciebie strzela to nie będziesz > biec prosto na nich tylko ich wystrzelasz, nie? Taki był design tego levelu, inaczej > się ginęło. Akurat ja przeszedłem grę z 5 - 6 razy i ostatnie 2 razy były całkowicie bez użycia broni. Każdą mapę dało się przejść bez użycia broni.
 8. Wreszcie po tylu latach i kupieniu dwóch kopi jedynki doczekałem się.
 9. > Dungeons 2 ma do wykrozystania lukę na rynku którą tworzy brak kontynuacji dungeon Keeper. > Niestety znając tego wydawce zawsze zastosuje on głupie pomysły które rozwalą grę. I > tu już widać, walka jak zawsze i nadal MAŁO dynamiczna. Nie czuć ciosów postaci. Każdyczy > to ogra czy skrzat walczy jak by pluł. > > Do tego wyjście na zewnątrz? O NIE! ktoś powie zmiana i rozbudowanie.. ale to już nie > jest Dungeons!. Lochy to lochy. Większe podziemia, możliwość atakowania naszych lochów > przez ludzi z góry, więcej wpływu na wygląd oraz potwory które czyms się róznią. A nie > tylko ilośc dmg i wygląd. > > Chciałbym że jak wytrnuje jakiegoś np. ogra z wielką pałą w dłoni ;P to jak on przywali > przeciwnika słabego to niech go wniecie w ziemie ;/ Niech ze ścian poleci troszkę ziemi > lub z sufitu. Nie przyszło ci do głowy że wyjście poza lochy to właśnie cel lorda(władcy) podziemi? Jesteśmy złem wcielonym i co? Bronimy się tylko przed atakami ludzi i innymi potworami? Nie to my mamy atakować i zdobywać powierzchnie. Dlatego jesteśmy tymi złymi. To jest własnie bardzo dobry element gry.
 10. > Ciekawe czy okularki podzielą ten los. Bo nie powiem, żeby mnie to zaskoczyło :P Właściciel okularków stoi przed dylematem. Czy wydawać je za 1 - 2 lata czy poczekać na to że wreszcie z plansz grafenowych zaczną produkować sensowne sprzęty i w tym ultra cienkie i lekkie monitory(pewnie i po pewnym czasie i tańsze niż obecne). Jeśli wyda okularki teraz, a nowa technologia zostanie wydana za rok lub dwa może na tym niewyobrażalnie stracić.
 11. Tak M$ się obudził z ręką w nocniku z tym sensorem ruchu na PC . Mogli sobie darować wypuszczanie go jak mieli prawie gotową nowszą wersję. Jakby ogłosili wyjście nowej konsoli za rok to sprzedasz xbokone też by im spadła na łeb na szyje.
 12. > Blizz był zawsze cwany w materii odgrzewania kotleta, że pakował do danej swojej nowej > produkcji elementy kilku innych. Tak jest teraz z Overwatch, pierwsze pokazy dają nam > obraz miksu TF2 [który można tu określić za cały ogromny podkład dla tego produktu] z > dynamiką gier pokroju Quakea/UT i kilkoma innymi zapożyczonymi "drobiazgami". Overwatcha > nie da się więc nazwać czystym klonem/modem TF2 - jest to bowiem klon wzbogacony :) > > Ot takie kuriozum, ale wiadomo, jak jest gdzie doić kasę - to się doi, branża jest brutalna > nie czarujmy się =) Mylisz klonowanie z zapożyczaniem rozwiązań. Wzięli pewien model gry który, dodali do niego ciekawe rozwiązania z innych gier. Wymiksowali i powstało coś nowego i wspaniałego. Zresztą wszystkie ich marki tak powstawały.
 13. Tak garry''s mod ma 8 lat jak najwcześniej został wypuszczony w 2004. No troszkę się spało na lekcjach matmy panie redaktor.
 14. Ximos

  Inwazja indyków na PGA

  > Indyki to sposób na walczenie z nudą? To raczej sposób na zanudzenie widzów. Stanowczo walka z nudą. Jakby indyków nie było to policz sobie ile gier miałbyś teraz. Jak wielka ilość zniknęła by z rynku, a tym więcej gier tym łatwiej zaleście coś dla siebie.
 15. Ximos

  Metal Slug X niebawem trafi na Steam

  > "Do odpalenia niezbędny jest system operacyjny nowszy od Windowsa XP. " > Piętnastoletnia gra z Neo Geo, z grafiką 8-bitową wymaga co najmniej Visty. Taa, to ma > sens i absolutnie nie jest kaprysem wydawcy. Kaprysem użytkownika jest to że posiada win 98 który nie obsługuje programów wydanych po 2010 roku. Tak trzeba wydawce[m] że ma kaprys za idiotycznego użytkownika bronić że nie jest w stanie iść z duchem czasu i przesiąść się na nowszą generacje. Co do gry zapewne kupie, troszkę przy niej straciłem czasu.