Pecyn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  399
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pecyn

 • Ranga
  Delegat
 1. Strasznie duże odstępy są między epizodami. Chyba studio podjęło się zbyt wielu projektów jednocześnie. Tak jak byłem zajarany pierwszymi dwoma epizodami, tak teraz przechodzi to obok mnie.
 2. Pecyn

  Forza Horizon 2 - recenzja

  W pierwszej części dubbing był niezły. Drażniło mnie tylko kilka postaci. Co do radia, to HorizonROCK było extra. Reszty w ogóle nie słuchałem ;)
 3. Ja grałem w betę i ta zniechęciła mnie do zakupu. Kiedy już TESO przejdzie na model f2p sprawdzę ponownie. Nie wiem, czy - i jak- rozwinęła się gra od mojego ostatniego kontaktu.
 4. > Na pewno będzie lepsze od tego czegoś co było wcześniej. To uniwersum po prostu zasługuje > na film i tyle. Wolał bym żeby były to animacje a nie film z aktorami. > Dokładnie. Wtedy moglibyśmy znowu usłyszeć kunszt Rozenka. Jak go słucham mam wrażenie, że on został stworzony do podkładania głosu Geralta.
 5. Oglądałem ten zwiastun z 15 razy i zawsze się jaram. To lepsze od seksu, chociaż krótkie :( Dobrze, że moja dziewczyna nie wchodzi na gram.pl, bo zostałby mi tylko zwiastun :D
 6. Chrzanić karty (chociaż fajny dodatek). Mapa świata powinna być w każdym RPGu, nawet w podstawowej wersji.
 7. Taka cena jest do zaakceptowania. Mimo to średnio interesuje mnie XBO.
 8. Pecyn

  Nowy redaktor naczelny gram.pl

  Pozostaje życzyć powodzenia. Krzysiek (pięknie imię swoją drogą. Sam takie posiadam) starał się być blisko czytelników, nawet poprzez kanał youtube, gdzie od czasu do czasu wrzucał jakieś unboxingi. Właśnie, co dalej z filmami? Przydałoby się rozruszać ten sektor. Może jeszcze jakieś streamy? Podejrzewam, że znalazłoby się paru chętnych do oglądania. :)
 9. Wolałbym, żeby seria wróciła do WW2, albo pokazywała więcej operacji jednostek specjalnych. Jest jeszcze tyle tematów niewykorzystanych. Po co się pchać w przyszłość?
 10. Od około 15 lat jest związany z Nvidią i jakoś nie ciągnie mnie do AMD. Mimo to przeczytałem ten artykuł, będąc świadomym, że jest to tekst sponsorowany.
 11. Daje mi maksimum rok. Później mam wrażenie, że przejdą na f2p. Grałem trochę w betę i wiem, że nie chcę płacić abonamentu.
 12. Pecyn

  Obstawiamy wynik meczu Polska - Rosja

  2:2 Lewy i Obraniak a dla Rosjan- Arshavin i Pogrebniak
 13. Ta koszulka powinna trafić do mnie, bo już kupiłem antyramę, żeby powiesić ją nad łóżkiem.
 14. Kupili mnie. O niebo lepsze to niż w co drugiej wypowiedzi Boberek krzyczy "Cholera!"