Sinirio

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  616
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sinirio

 1. Sinirio

  Baldur's Gate 3 oficjalnie zapowiedziane!

  Mam nadzieję że będzie można grać psioniciem, i że zrobią to doborze. 
 2. No jestem bardzo zawiedziony tymi umiejętnościami. W ogóle nie oddają tego co przychodzi na myśl kiedy się słyszy "magia krwi".
 3. Strach się bać. Biorąc pod uwagę historię tej gry i jej developerów to ja podziękuję ale nie.
 4. No jak teraz nie pokażą Avengers i jak to będzie takie nudne i płytkie jak TR to przepadło.
 5. Gry i tak nie kupię, ale trailer jest jednym z najlepszych.
 6. Z tym lataniem i strzelaniem bym mocno polemizował, przynajmniej na PC.
 7. Zrobiłbym to samo na miejscu tych pracowników. Chwała im za to.
 8. Jest przecież napisane, ze droższa wersja ma kosztować 500 dolców a nie tańsza. Ten "przeciek" wydaje się rzeczywiście bardzo mało prawdopodobny. Taka rozbieżność w specyfikacji, plus 1 (wspomniana) gra startowa, która miała by działać na 4 urządzeniach o różnych specyfikacjach. Dysk też mi się wydaje podejrzany, ale nie byłbym w szoku jakby jednak dali z tym radę, choć w to bardzo wątpię.
 9. To latanie to jakieś nieporozumienie. sterowanie podczas lotu czy pod wodą projektował jakiś lunatyk. przynajmniej na klawie i myszy. Jeśli znasz jakieś ustawienia na poprawę stanu rzeczy to byłbym wdzięczny jakbyś się podzielił bo po 1h prób i 3 disconnectach dałem sobie spokój.
 10. "Ostatecznie fani serii nie powinni przywiązywać aż tak dużej wagi, do platformy, która będzie obsługiwała ich tytuł"   Co ja czytam... Ktoś albo nie wie o czym pisze albo ma klapki na oczach.
 11. End Times a zwłaszcza Age of Sigmar powinno zniknąć z powierzchni ziemi...
 12. Wolałbym już kogoś innego. Bear McCreary jest idealnym kandydatem.
 13. Steam Controller to super sprzęt. Sam w Wieśka też na nim grałem.
 14. W końcu! Może nareszcie dostaniemy Homeworld 3, chociaż muszę powiedzieć, że Deserts of Kharak bardziej przypadło mi do gustu.
 15. TESO jest tak toksyczne i zepsute na podstawowym poziomie a deweloperzy robią w balona graczy i mają ich gdzieś, że się niezmiernie dziwię, iż YouTuberzy zajęli się sprawą Destiny a o TESO było cicho. Zeni robił gorsze rzeczy od dużo dłuższego czasu.
 16. Miejmy nadzieję. Zażarta konkurencja w tym biznesie przynosi bardzo dobre rezultaty.
 17. Mi akurat nowy projekt złoczyńców się bardzo podoba.
 18. DLC ogłaszane przed premierą, gry w odcinkach, wycinanie zawartości, early acessy a teraz wydawanie przedpremierowo zapowiedzianego DLC w odcinkach... Gdzie ten świat zmierza...
 19. "Minorowe"? W języku polskim jest takie słowo, czy to coś nowego, coś czego "używa się w branży"? Pytam serio. Pierwszy raz to widzę i czuję się jakbym żył w jaskini.?
 20. Heh. Dla mnie gra skreślona. Gardzę FPP i psuje mi to niezmiernie wrażenia z rozgrywki. Do tego tylko trzy klasy, coś ostatnio twórcy idą w złą stronę. Opcji rozwoju w ostatnich grach jest mało i są naprawdę nudne. Szkoda, liczyłem na tą grę.
 21. Te frazy są tak nienaturalne, że startujący w tym konkursie będą mieli mocno pod górkę :-) Tłumaczenia od EA Polska...
 22. Myślałem, że Hellraid nie został całkowicie skasowany... To jedyna gra od nich, na którą czekałem.
 23. Sinirio

  Cyberpunk 2077 będzie FPS-em

  Widzę, że nęcicie kliknięcia. Skoro to tylko plotka to wypadałoby, żeby tytuł to odzwierciedlał, a nie wprowadzał w błąd. Jeśli okaże się to prawdą, to gra dla mnie jest skreślona. Nie cierpię FPP, bardzo źle mi się gra w tym widoku.