Cha0tizz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  114
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Cha0tizz

 • Ranga
  Przodownik
 1. I pomyśleć, że kiedyś był to naprawdę niezły konkurs. W sumie to mógłbym się zgłosić, ale po co? Skoro i tak będę rywalizował z jedną, góra dwiema osobami. Dobra. W sumie narzekam, nic nie robiąc. 1 lutego wystartuję, ale trzeba porządnie zająć się tym konkursem - rozreklamować, przywrócić gramsajt konkursowy do łask, znaleźć chętnych. Tyle ode mnie.
 2. Cha0tizz

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Ludzie, proszę Was. Usuńcie tą cholerną, nic nie wnoszącą zakładkę: "Wyszukiwarka". Po pierwsze, nie idzie przez to wydłużyć nagłówka poprzez dodanie jakiegoś arta w centralnej części wymienionego już nagłówka, gdyż art ten wchodzi na napis "Wyszukiwarka", co powoduje, że wszystko to wygląda koszmarnie. Zrobienie belki na te trzy zakładki jest również fatalne z prostej przyczyny - belka jest zbyt długa. Sprawa wygląda tak samo jak w przypadku ikonki: Ta osoba jest moim znajomym. Psuje to ogólny wygląd layoutu i możliwości z nim związane. Nie zrozumcie mnie źle, wyszukiwarka to dobry pomysł, ale tylko w formie dodatkowej belki, a nie zakładki. Myślę, że wszystko w miarę sensownie wyjaśniłem.
 3. Cha0tizz

  PlayStation 3 - Temat Ogólny

  Ten HS to najlepszy sprzęt do PS3. Świetna jakość dźwięku odbieranego jak i przesyłanego (poprzez mikrofon). Powiem krótko, kup ten Headset, a nie inny, bo żaden nie jest tak dobry jak oficjalny HS SONY.
 4. Cha0tizz

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Spójrzcie nad prawe ramię panny w górnym rzędzie (4 od lewej). Dostrzeżecie kawałek twarzy z poprzednich obrazków.
 5. Cha0tizz

  Najlepsza gra roku 2009

  Gra roku? UNCHARTED 2: AMONG THIEVES Oczywiste pytanie, oczywista odpowiedź. Gra sobie zasłużyła i tyle, wspaniała fabuła, najładniejsza grafika - nie tylko na konsolach, myślę, że i na PC nie znajdzie się gra z lepszą oprawą AV. Świetna polonizacja, porywający multi, wyraziści bohaterowie. No i... Chloe. ;] Czegóż chcieć więcej?
 6. Cha0tizz

  Modern Warfare 2

  Ile macie zrobionych własnych klas? Jakie zestawy broni proponujecie? Ja w zasadzie gram samym SCAR''em (tak to się zwie?) z celownikiem laserowym i pociskiem penetrującym (przydatne te ulepszenia?) i nożem.
 7. Uncharted 2 już mam. AC2 mnie kusi, FS 3 też, tylko nie wiem co z tym Tekkenem... Batman w sumie jest niezły, ale nie jestem pewny czy to mój typ.
 8. Co powiecie na zestaw: AC 2 PL + FIFA STREET 3 + TEKKEN 6? Na PS3 oczywiście, czy sprzedać mojego fata, dołożyć troszkę i kupić slima? A może inne gierki godne polecenia?
 9. Cha0tizz

  Uncharted 2: Among Thieves

  Masz rację, wstyd się przyznać. ;D BTW. To jest ten klan, bo nikogo z Was w grze nie widziałem, a tym czasem wpadł dziś 49lvl, jutro planuję 50. ;D
 10. Świadczy o tym, że przynajmniej granie prze internet, czyli moim zdaniem rdzeń rozrywki PS3 zostanie nadal darmowe. Niepotrzebne bajery, mi one zwisają, pewnie nie kupię.
 11. Cha0tizz

  Problemy techniczne z gramsajtami [M]

  Naciskam "Podgląd zapisanych zmian" i nie wyświetla mi się tło główne i tło pod stronę... Dlaczego?
 12. Cha0tizz

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Ja nawet nie wiem jaki mam kabel (chyba taki za 20zł) i jakość obrazu jest bardziej niż zadowalająca. Pykam na nim już pół roku, nie wiem jak poprzedni właściciel.
 13. Cha0tizz

  Uncharted 2: Among Thieves

  Mogę pograć w klanie, tylko najpierw trzeba znaleźć ludzi. Mam kilku znajomych co grają w te grę, ale już pewnie założyli klan. ;P Bodajże Karol633 kupił niedawno grę, mówił że chętnie by pograł np. coopa. Z moich obliczeń wynika, że jest nas trzech! ;DD