MistrzGry

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  682
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O MistrzGry

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękować dane poszły - mam nadzieję, że dotarły tam gdzie trzeba....
 2. Promienie słońca odbijały się we łzach spływających po jego policzkach – minęły już cztery lata od chwili w kórej przewrotny i okrutny los mu ją odebrał. Tu się poznali o wschodzie słońca podczas porannego joggingu i to miejsce odwiedzał w każdą rocznicę jej śmierci. Oboje tego dnia na wieczornej gali mieli odebrać upragnione odznaczenia oficerów Floty Przymierza – ba nawet żartowali, że pewnego dnia zostaną Widmami a być może odkryją coś zupełnie nowego, niezbadanego. Wydawałoby się, że to nie mogło się udać On jest człowiekiem, a Ona mogła żyć nawet tysiąc lat – a jednak stanowili jedność, kochali się ponad wszystko przez wiele lat - On powinien odejść pierwszy... Teraz stoję tu gdzie zaczęło się nasze uczucie trzymając w dłoni oficjalne pismo Dowództwa – dostałem propozycję – szansę o jakiej zawsze marzyliśmy. Cieszę się i jednocześnie obawiam - mimo to zawsze stawialiśmy czoła przeciwnościom losu oraz wyzwaniom z podniesioną głową do samego końca... Muszę jednak przeprosić za to, że już Cię tu nie odwiedzę ale cząstka Ciebie na zawsze pozostanie w moim sercu. Pozwoli to po części i Tobie wyruszyć ze mną ku nieznanemu. Czas zacząć od nowa kochana – wiem, że to zrozumiesz gdziekolwiek teraz jesteś. Wiesz, wcześniej już o tym słyszałem – myślałem, że to tylko plotki, a jednak wysyłają dziesiątki tysięcy ludzi i przedstawicieli innych ras ku nowej galaktyce! To jest niesamowite i przerażające ale bardziej Niesamowite! Mieć swój udział w odkrywaniu czegoś zupełnie nowego – Nazwali to Inicjatywą Andromedy i chcą mnie na pokładzie – to wyróżnienie ale i ogromna odpowiedzialność. Zrobię wszystko by nie zawieść siebie oraz Ciebie i tych których tu zostawię... Rozmawiałem już z rodzicami oraz przyjaciółmi – na początku to był dla nich szok. Rozumiem ich doskonale – dla nich i dla mnie to będzie ostateczne pożegnanie. To boli jak diabli. Wiesz,... podróż będzie trwała ponad sześćset lat – dla mnie to tylko krótka chwila dla nich lata wspomnień i tęsknoty. Po przebudzeniu będę musiał poradzić sobie z faktem – że wszyscy moi bliscy już dawno odeszli... Jednak za każdym razem gdy kończy się życie rodzi się nowe i tej myśli się trzymam. Nie wiem co mnie tam czeka ale pragnę to odkryć – gdyby nie odwaga i determinacja naszych przodków. Okupiona niejednokrotnie bólem, cierpieniem oraz śmiercią nigdy nie zbadalibyśmy nawet Drogi Mlecznej i nigdy nie poznałbym Ciebie. Wylatujemy za dwa tygodnie – to będą niezapomniane dwa tygodnie w gronie najbliższych! Gdy Ciebie zabrakło trudno było mi się pozbierać – jakoś dałem radę. Choć nigdy do końca nie odnalazłem wszystkich odłamków serca. To będzie nowy początek, nowa droga i najbardziej odpowiedzialene zadanie jakie można otrzymać – odnaleźć i stworzyć nowy dom dla przyszłych pokoleń, odkryć tajemnice niezbadanego kosmosu okazać szacunek i zrozumienie temu co tam odkryjemy. Być może również tam – miliony lat świetlnych od domu odnajdę brakujący odłamek i nauczę się kochać od nowa.    
 3. Rok po premierze na Xboxie nie opłaca się kupować tej gry za 250zł ( jeżeli taka cena będzie w dniu premiery na PS4 )... Coś czuje, że zaczekam aż cena spadnie do 130zł - Jakby wydali na wszystkie platformy jednocześnie to kupiłbym w dniu premiery - jednak po tym co zrobili jest to dla mnie nieopłacalne - inne gry wypełnią lukę podczas oczekiwania na przecenę tej starej w dniu premiery na PS4 gry.
 4. Spokojnie zaczekam aż będzie za max 130zł... dla 5 czy według pierwszej recenzji we francuskim magazynie - na łatwym ukończona w ok 7h... nie warto wydawać 250zł :) Pomijając PC ( stos gier czeka ) to na PS4 mam jeszcze do ukończenia FarCry4, Dying Light, Obcy Izolacja, Resident Evil HD... a w maju dojdzie jeszcze Wiedźmin..., Więc nigdzie mi się nie śpieszy :)
 5. MistrzGry

  The Order 1886 - pierwsze wrażenia

  Nic dziwnego, że wrogowie wystawali zza osłon - graliście na niskim poziomie trudności - być może na wyższych jest lepiej. Granie na niskim poziomie trudności to strata czasu i przyjemności z rozgrywki. Jak wydaje się nie małą kasę na grę to powinno się czuć satysfakcję nie tylko z jakości produkcji ale również z pokonania wyzwań jakie stawia przed graczem dana gra na wyższych poziomach trudności. Oby mnie nie zawiedli... i nie okazało się, że to zlepek sekwencji wideo + trochę gameplay''u.
 6. MistrzGry

  Obcy: Izolacja - recenzja

  Czy gra będzie działać pod DX 10 czy jednak niezbęde jest posiadanie karty pod DX11???
 7. ..."- Zakładamy, że gracze nie zwiedzą całego świata przed ukończeniem kampanii – powiedział producent, Cameron Lee, w rozmowie z Game Informerem. – Świat gry jest po prostu za duży."... Czyli mam rozumieć, że misje dodatkowe będą na tyle nudne aby zniechęcić mnie do eksploracji ogromnego według twórców świata gry - zanim ukończę główną kampanię? Czy może to oznacza, że nie zdążę zwiedzić całego świata przed ukończeniem głównego wątku - ponieważ będę musiał trochę zaczekać na płatne DLC, którego go urozmaicą? :D ...i będę chciał mieć już wszystko za sobą? Ogromny świat powinien kusić zawartością, która sprawi, że chęć eksploracji będzie równie silna co główna linia fabularna... będzie kusiła gracza nowymi przygodami. Abyśmy my gracze chcieli odkryć wszystkie tajemnice zanim ukończymy grę.
 8. Final Fantasy VII ( mam jeszcze oryginalne FFVII, FFVIII oraz FFIX na PSX ) FFVII i FFIX działa mi na PS3 :D Wiedźmin 1,2 Mass Effect 1,2,3 Gothic 1,2,3 i jeszcze wiele stoi na półce i czeka na swoją kolej i być może zaszczytne miejsce w moim prywatnym rankingu :)
 9. ......albo wystarczy szum, który się zrobił :D:D ...mam nadzieję, że jeszcze ją dorwę :D
 10. Oczywiście nie można połączyć się ze sklepem STEAM... w aplikacji i na stronie... I tu pojawia się teoria spiskowa :D :D - czy to wynik przeciążenia serwerów czy umyślne działania aby za dużo osób nie pobrało gry gratis... tajemnicza sprawa :x :D:D
 11. MistrzGry

  Splinter Cell: Blacklist temat ogólny

  Grałem w Balcklist - przeszedłem dwie misje - dziś włączam grę, a tu save poszły się je.... i wszystko od nowa? Ktoś tak miał?
 12. Problem zaczyna się na samym początku rozdziału 2 - po wejściu do kanału zanikają tekstury - ściany, budynki ( wszystko )stają się przezroczyste - pojawiają się i znikają. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu.
 13. MistrzGry

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Tylko jeżeli rzeczywiście apka była przewidziana tylko na jabłkofona to oznacza, że gracze z androidem zostali oszukani i został im sprzedany niepełnowartościowy produkt - gra - bo ogranicza możliwoś pełnego korzystania ze wszystkich funkcji gry.
 14. MistrzGry

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Kiedy pojawi się oficjalny Ifruit na androida???