Miliydan

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  235
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Miliydan

 • Ranga
  CD Projekt
 1. Zgadza się. Premiera będzie 9 marca :)
 2. Mówisz i masz :)Jesteśmy zainteresowani wydaniem gry Alan Wake. Dopóki nie będzie oficjalnej informacji z naszej strony, że Alan Wake na PC trafił do planu wydawniczego CD Projekt to traktuj proszę Alana, jaką grę której CD Projekt nie będzie wydawać.
 3. Hej, przykro mi niestety to nie jest pytanie do mnie. Jako CD Projekt nie mamy nic wspólnego z grą TERA. Spróbuj proszę zapytać Joanny Brych, która reprezentuje firmę Frogster :)
 4. Hej, koszulka będzie dostępna w sklepach z USA oraz w wybranych sklepach z Europy. O szczegóły zapytaj proszę Marcina Momota, który jest konsulem CD Projekt RED.
 5. Hej, oczywiście jesteśmy zainteresowani wydaniem gry Alan Wake na PC. Niestety na pytanie czy grę wydamy nie mogę jeszcze odpowiedzieć.
 6. Hej, wydawcą gier z serii Gears of War jest firma Microsoft. Spróbuj proszę ich zapytać o ten temat, CD Projekt już niestety nie praw do wydawania "Girsów" :(
 7. Wszelkie informacje związane z wydaniem DIII w Polsce zostaną ujawnione w stosownym czasie. Mogę jedynie zapewnić, że nie planujemy, by zawartość polskich edycji Diablo III różniła się od tych ogłoszonych przez Blizzard.
 8. Witaj :) Nie mogę ujawnić szczegółów, ale możesz być pewien, że jesteśmy z Blizzardem w ciągłym kontakcie i intensywnie pracujemy nad tematem Diablo III. Jest to zdecydowania jedna z najważniejszych premier dla nas!
 9. Hej, wiele z tytułów, które wymieniłeś są trudnym tematem do opanowania pod względem licencyjnym itp. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem będzie odnalezienie tych pozycji w ofercie gog.com. Jeśli chodzi o Torchlight to może niedługo będę miał dla Ciebie niespodziankę ;-)
 10. Hej, przykro mi, ale nie będziemy wydawać gry Crusader Kings II w Polsce :(
 11. Witaj, Alan Wake nie znajduje się w naszym planie wydawniczym i raczej nikłe szanse, że to się zmieni :(
 12. Witaj, to był mega gorący okres dla działu marketingu i nie udało się odpowiedzieć na wszystkie maile:( Czy możesz przesłać mail jeszcze raz z tematem - ZAGINIONY MAIL. Z pewnością odpowiemy!
 13. Hej, niestety w naszych planach na 2012 rok nie znajduje się gra Postal 3 :(