MicMuss

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  234
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MicMuss

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Ja jak przechodziłem DLC to Ludwig padł dość szybko, ale za to Sierota Kos to był istny koszmar, nie ma gorszego bossa w całej grze.
 2. Ich bezczelność widzę sięga jeszcze wyżej. Oni mówią o oszustkie, a i tak większość modów naprawia właśnie błędy lub jest kosmetyczna więc o jakim oszustkie oni piszą. To oni powinni esej napisać o tym jak oszukali i jak nadal to robią.
 3. MicMuss

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Patrząc na oceny światowe jak i te z innych portali oraz to jakie plusy są wymieniane w innych recenzjach odnoszę wrażenie, że tu grający dostał zupełnie inną grę.
 4. Nie żeby coś, ale wszystkie gry są robione dla pieniędzy :p Nie słyszałem jeszcze o żadnym dużym wydawcy czy deweloperze, którzy zrobili grę dla przyjemności ^_^
 5. Harpaszan - pseudonim prawdziwy nadany w pracy przez kolegów. W świecie Metro ten pseudonim oznaczałby, że Harpie na każdego kto nie jest mi przyjacielem i Szarpie wszystko na czym można zarobić.
 6. Prey wersja cyfrowa 170zł ?! Trudno to nazwać promocją. Wersja pudełkowa potrafi kosztować dużo mniej.
 7. Wystarczy wejść na Uplay by przekonać się jakie są i jakie prawdopodobnie będą ceny u innych sprzedawców.
 8. Gra dobra więc chce się grać :D Ja właśnie wbijam 100% i nie mogę znaleźć ostatniej zaginionej notatki :/
 9. Gra wyjdzie tylko w wersji cyfrowej czy w pudełku też?
 10. Gdyby było można płacić za pobraniem tak jak kiedyś pewnie bym wziął u was Edycje Kolekcjonerską. A jako, że tej opcji nie ma byłem zmuszony kupić EK w innym sklepie, który oferuje preferowaną przeze mnie metodę płatności.
 11. Fajne, ale trochę oszukane jak dla mnie, z tego względu, że na bliższym kadrze widać klocki itd, ale na dalszym wygląda jak wycięte z właściwej gry.
 12. Ten to czepia się odświerzania Metra nie ważne, której części chyba dopiero co zaczął się grami interesować :/ Nie raz nie dwa już wyszły gry odświerzone po roku czy dwóch. I w większości przypadków jest tylko lekko poprawiona grafika i tyle. A tu pierwsze Metro jest prawie całe przebudowane na nowo, a Last Light też dostało trochę poprawek i usprawnień. Po za tym nikt nie zmusza nas do zakupów więc skończcie narzekać.
 13. Pierwsze Metro zmieniło się nie do poznania, są już filmiki w necie, jest nawet godzinna prezentacja.
 14. Fajna akcja :) Właśnie zamówiłem, ale dodajcie przy zamówienie opis czy coś, że książka jest gratis :P Za małe pieniądzę moża mieć dwie bardzo dobre gry i książkę, aż grzech nie skorzystać :D
 15. Tvgry już dawno pokazało grę w akcji.