TOCTEP

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  27
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TOCTEP

 • Ranga
  Robotnik
 1. TOCTEP

  Piractwo

  A ja mam poważne pytanie, w sumie nie wiedziałem gdzie je zadać to zadaję TU. Mam Windowsa Wersję OEM(windows XP). Jest niby partycja recovery(a nie ma płyty instalacyjnej rzecz jasna) etc.Ale czy jak kompletnie toto zdeinstaluję to będę mógł później sobie ściągnąć tąże wersję windowsa z internetu (OEM) i zainstalować ją z moim kluczem i czy to będzie legalne?
 2. Wiem, ale fajnie jakby była jakaś dystrybucja która bierze owe szeroko pojęte bezpieczeństwo pod uwagę
 3. >Macbook ma dobrane do siebie komponenty i system jest pod nie dopasowany Mógłbyś powiedzieć więcej ?
 4. TOCTEP

  W co zainwestować?

  Jeszcze zobaczę z giełdą, ale zapewne nic z tego. Zostaję przy handlu chyba
 5. TOCTEP

  W co zainwestować?

  W sumie w trakcie realizacji, ale to naprawdę mozolne, i nie jest zawsze pewne (acz zawsze ryzyko małe) - polecam ten styl życia -realizuję >Czy mi się zdaje, czy taki temat już był?:) Tak, ale padł ofiarą humoru moderatora. >Sam jesteś dziecko, skoro nawet nie potrafisz pogodzić się z myślą, że ktoś ma inne zdanie niż ty. Zresztą ni będę z tobą dyskutował, bo zaczynam offtopować. Panie, było, z resztą : >Specjalnie sprawdziłem w słowniku, a tam jedna z definicji słowa "inwestować" brzmi "Czynić nakłady gospodarcze w taki sposób, aby przynosiły dochód" Zgadzam się że konsola może przynieść dochód, ale to trzeba wyjątkowych warunków nie wspominając o użytkowaniu, a właściwie jej braku i kilku dziesiątek lat. Z resztą kosnsolę i komputer jako tako mam. Na roztrwonienie to mam pełno pomysłów, ale tu nie o to biega Więc proszę bez flejma, po prostu ignorować takich ludzi typu (kup dużo snickersów i coca coli). >Jeżeli masz starego gruchota co się psuje i kupisz nowego to jest to chyba zysk co? Wszystko co kupisz i jest to Ci do czegoś przydatne i możesz to nazwać dobrą inwestycją to takową jest. No tak, mieszkam w amerykańskim gettcie, i to będzie olbrzymi zysk...Otóż nie... >Najlepszą inwestycją jest praca. Jak ktoś myśli, że z 4200 zł nagle mu się coś samo zrodzi, to w ogóle nie wiem, po co mu odpowiadać? Zastanów się co potrafisz robić, czego byłbyś w stanie się nauczyć i wtedy można pomyśleć o inwestycji. Pieniądze same z siebie nie przyjdą, ale jak będą stały to raczej będą się że tak powiem "topiły". A to prawda że jak na niczym się nie znam to raczej utopię je...Tyle że nic nowego nie napisałeś... >W złoto. Jak wyglądają zyski w przeciągu 10 lat ?
 6. Witam, potrzebuję dystrybucji która będzie miała na maksa dopieszczoną prywatność/szyfrowanie , ale także i dość łatwa(acz nie musi być mo w sumie trochę już ugryzłem)
 7. TOCTEP

  W co zainwestować?

  Aleś jesteś śmieszny xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD Algbo mogę nakupować więcej gier xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD Nie. Koniec żartów proszę.
 8. TOCTEP

  W co zainwestować?

  Zawsze lepiej zapytać się na forum niż włożyć w przemysł nieprzemakalnych gąbek i płakać że się traci >Kupuj usd i czekaj Mam jakąś część z tego w USD(ach ta moja paranoja), zastanawiam się właśnie czy nie zrobić tak jak ty >Wiesz co ci powiem zainwestuj w kaczki :) Albo w skok w bok i płyty chodnikowe >Zbliża się nowy rok to sam pomyśl w co można inwestować a w co nie. Z każdą godziną zbliża się chwila mojej śmierci, więc dlatego pomyślę :/ >giełda szkoda tylko że duże ryzyko
 9. TOCTEP

  W co zainwestować?

  Jakoś nie widzę żeby mi się zwróciła inwestycja w przenośne konsole.
 10. TOCTEP

  W co zainwestować?

  Napisałem to w akcie prowokacji by wywołać żywiołową dyskusję, na temat geszeftów, ale się nie udało. Tak czy siak i tak większość użytkowników tego forum to 20 lat i mniej(ale już nie dzieci)
 11. TOCTEP

  W co zainwestować?

  W sumie ja wiem że to forum dla dzieci, tak samo jak moderatorzy (wpłać mi na konto,daj mi etc. pisali), ale w co zainwestować niestety dość małą sumę 4200 zł Na razie opanowałem mniejsze geszefty.
 12. Wszelkie pomysły dozwolone, tylko że ze mnie nie jest caritas
 13. TOCTEP

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  No pewnie, skoro jestem sceptycznie nastawiony do DSa, to może jeszcze prócz wróżenia że mam pogardę dla myślenia czy czytania, to jeszcze napisz że mój ulubiony gatunek muzyki to disco polo, że mieszkam na wsi, a moje ulubione zajęcie to wycieczki na dyskoteki i obijanie mordy losowo poznanym gościom
 14. TOCTEP

  Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

  Dobrej zabawy(wiem, szerokie pojęcie)