Dodus14

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  245
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dodus14

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Dodus14

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  Moglibyście podać mi link do ściągnięcia Crack''a do tej gry? Nie mam ochoty wyciągać i wkładać do napędu gry za każdym razem.
 2. Red Faction Guerilla. Miodzio!!! Długi single player i wypasione multi. Jeżeli lubisz bawić się w robienie Achievementów to gra posiada dostęp do usługi live. Jedyny minus to mała liczba graczy na multi.
 3. Jeżeli lubisz RPG''i, gustujesz w poznawaniu wielkiego świata i zachwyca cię robienie misji i bicie lvl''i, to te gry są dla ciebie. Lecz gdy wolisz biec do przodu i napie... strzelać to te gry będą ta zwane - średnie.
 4. Wybaczcie spam. Otóż gdy wpisuje kod ze zniżką cena towaru się nie zmienia. Macie screeny. Na zdjęciu "d" jest napisane, że zapłacę ponad 75 zł, a na zdjęciu "s" widać, że cena nie zmieniła się. PS: Dodam jeszcze, że po wpisaniu kodu, cena mi się powiększyła. To to odrzucone zamówienie na zdjęciu "s". Wzrosło od ceny zniżkowej o 40 zł
 5. Wiem że to nieodpowiedni temat ale... zamawiał z was ktoś gry ze sklepu.cenega.pl ze zniżką. Bo ja chce ale mam problem.
 6. Dodus14

  Sklep Cenega

  Mam zniżkę 40% na gry PC. Zamówiłem Oblivion''a i Borderlands. Normalna cena z przesyłką - 120zł, ze zniżką - 99zł, a w okienku tam gdzie się sprawdza zamówienia (cena, obrazki z okładki, status zamówienia) jest napisane 140 zł. Bez sensu. Zamawiał ktoś z was grę na rabat? Jak tak to dajcie mi cynk, czy to jakiś bug czy oszustwo czy coś.
 7. A co możecie mi napisać o Jade Empire albo Dark Messiahu?
 8. Czy w tej wypowiedzi uwzględniasz również dodatek? ^^
 9. Szukam dobrego RPG. Coś oprócz Wiedżmin''a, Gothi'';a, Oblivion''a, Risen''a, Fallout''a, Borderlands i Dawn of War. (Nie twierdze, że wymienione gry są beznadziejne. Po prostu szukam innych dobrych tytułów).
 10. Dodus14

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Altair wchodził po ścianach. Chodził to Prince of Persja.
 11. Dodus14

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Albo po prostu złożyć zamówienie. Wtedy podadzą mi informacje czy paczka przyjdzie za dwa dni czy wtedy, kiedy wszystkie towary będą dostępne.