Prince-of-Persia

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Prince-of-Persia

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Prince-of-Persia

  Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

  Pomarzyć możesz że w jakikolwiek sposób zostałeś przeze mnie doceniony. I tu masz rację, ale po co używasz słów których sam nie rozumiesz ?? Czemu wymianę zdań o sprzecznych poglądach nazywasz pyskówką ? Póki rozmowa odbywa się od odpowiednim poziomie to ni jak się ma do tego określenie którego użyłeś.
 2. Prince-of-Persia

  Kolejne gry Ubisoftu w panteonie zabezpieczeń

  Terrorite to jedna z osób która myśli że jak użyje bardziej wyszukanych słów, których jego zdaniem przeciętny Polak nie zdoła zrozumieć to w ten sposób poczuje się lepszy od innych, próbując pisać w sposób niezrozumiały dla innych. I pewnie za chwile by napisał że w jego wypowiedzi nie ma nic wyszukanego ani nie zrozumiałego, ale jest w błędzie, bo za pewne napisanie każdego kolejnego posta przez tego użytkownika poprzedzone jest, bardzo pracowitym przeglądaniem słownika języka poskiego, bo nie sądzę żeby na codzię posługiwał się takim słownictwem.
 3. Prince-of-Persia

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Biżuteria do 40zł ?!?! Raczysz sobie żartować ? Za 40zł to nie kupisz porządnych czekoladek, nie mówią już o kwiatach a co dopiero coś z biżuterii. Pomyśl o czym od siebie (od serca) a nie od portfela.
 4. Patrząc na czas pracy konsulów (godziny w jakich odpowiadają na posty) to jedynie Ty akne jesteś godna podziwu. Ci z CDProjektu to chodzą chyba spać "z kurami" (bardzo wcześnie.) Respekt
 5. Prince-of-Persia

  Procesory - marki, rodzaje, problemy, opinie.

  Jeżeli masz odblokowany mnożnik, to wydaje mi się że aktualnie masz 7x więc zmień na 7.5x
 6. Kiedy rozpocznie się Pre-order na Prince of Persia: Zapomniane Piaski ? Będzie w ogóle dostępna w Waszym sklepie ?
 7. Kiedy rozpocznie się Pre-order na Prince of Persia: Zapomniane Piaski ? Będzie w ogóle dostępna w Waszym sklepie ?
 8. Prince-of-Persia

  Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

  Po wyglądzie księcia widzimy że jest on taki jak nasz stary dobry książę z trylogii, a więc wszystko wiadomo.
 9. Prince-of-Persia

  Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

  Ubisoft poinformował o fakcie trwających właśnie prac nad Prince of Persia: The Forgotten Sands, kolejną odsłoną niezwykle cenionej przez graczy serii. Premiera gry już w chwili obecnej ustalona została wstępnie na maj 2010 roku. Nowy projekt, wedle twórców, nawiąże pod względem scenariusza do Prince of Persia: Sands of Time i zaoferuje wiele elementów, które tak bardzo uwielbiali fani tej właśnie części gry. Ubisoft obiecuje również wiele innowacji związanych z rozgrywką, jednak tutaj musimy pozostać na obietnicach dewelopera, bowiem żadne konkretne szczegóły nie są w chwili obecnej znane. Letnia premiera gry doskonale zgra się z premierą obrazu kinowego wytwórni Disney''a - Prince of Persia: The Sands of Time. Platformy docelowe nie zostały podane, jednak informacja podana przez Ubisoft mówi, że gra ukaże się zarówno na konsole obecnej generacji jak i handheldy.
 10. Wielkimi krokami zbliża się kontynuacja znanej nam wszystkim serji gier Prince of Persia. Kolejna część nosić będzie tytuł The Forgotten Sands (Zapomniane Piaski). Tak więc zostaje otwarty temat do tej gry. Prince of Persia: The Forgotten Sands