Kr1z

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  97
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kr1z

 • Ranga
  Przodownik
 1. Iron sky - obrazki z gry? Ludzi macie za totalnych idiotów? Każdy kto oglądał ten film powie wam, że to capsy wzięte z filmu.
 2. Ostrożność to dobra rzecz- Diablo wyjdzie na konsole w pół roku po PC''cie ;).
 3. Wczoraj akurat ponownie obejrzałem Requiem dla snu/Requiem for a Dream - nadal genialny film, nie znudził się ;). Utwór Lux Aeterna wciąż świetny, wpadający w pamięć.
 4. Ja obstawiam, że chodzi o grę inspirowaną (chociaż to nie do końca dobre słowo) ostatnim techdemo silnika UE 3* (*3.945...). Wszak Gears Of War, które jest dzisiaj w takiej formie, w jakiej je znamy - także zaczynało jako tech demo Unreal Engine''u 3. Epic Games dodatkowo sam o tym napominał w paru wywiadach. Tak czy inaczej, ja Bleszinskiego podziwiam, a teraz lecę do pracy ;).
 5. Dla [zaznaczam] rozgarniętego gracza, w wieku przekraczającym 16 lat, który potrafi wyciągać wnioski z różnych faktów i miał kiedykolwiek jakiś kredyt (czy to u kolegi, rodziców, a nawet banku co się zdarza) może wywnioskować tutaj wręcz chłopską logiką, że skoro Optimus aka CDProjekt nie ma teraz już kredytu, ma czysty zysk, który może przeznaczyć na inne cele: czy to kupno/utworzenie nowego oddziału firmy zajmującego się developingiem nowych gier - tutaj nowe opcje: Wiedźmin 3 Przywrócenie projektów: Wiedźmin na konsole czy Ta strzelanka czy tam inna gra, która powstała, ale ostatecznie projekt zamknięto. Nieistotne, $$=nowe siły przerobowe=nowe gry lub projekty=interes się kręci zarówno dla CDP jak i graczy (w przypadku gdy takowe plany się potwierdzą). Myślcie trochę o postowicze z bożej łaski, a nie trzaskacie w te klawiatury co wam do łba przyjdzie, jaki lament to już napisać trzeba. Co z tego, że komercja? To lepiej by gram i CDP były małymi firemkami/oddziałami, które zarabiają na reklamach ze stron co tylko by dawało góra na utrzymanie serwera/listę płac? W jakim świecie wy żyjecie? Źródło forsy nie kończy się na rodzicach dających wam 20zł.
 6. Cenega? Nie? Nie mają problemów z dostępnością? Hahaha, Przecież to najgorszy dystrybutor w Polsce, jedyne co boli to fakt, że jedyne co dobrze robią - to zawierają umowy[Rockstar, EA.., 2K - RDR/GTA4/Bioshocki itd..], wolałbym po stokroć żeby wszystkie te świetne gry, które niestety oni wydają, wydawał w Polsce CDProjekt. Cenega po prostu ssie. Tyle lat na rynku i gówno robią żeby ulepszyć jakość swoich usług.
 7. Bez przesady, to powinno się znaleźć w tej najbardziej wypasionej wersji, ale co tam, liczę na dobre DLC i grę, za to mnie CDP Red ma ;).
 8. Kr1z

  Wielka wyprzedaż na Xbox Live

  Bardzo polecam z tej listy Monkey Island 2 oraz dodatek do RDR jeśli ktoś jeszcze nie nabył [Undead Nightmare], Odradzam natomiast Quake''a Arenę Arcade. Ww. ograłem wszytkie.
 9. Kr1z

  Crysis 2 - recenzja

  Lipnie, brak QTE? Wróć do konsol drogi panie. Czułem się jakbym czytał wypowiedź pana redaktora z TVNu Turbo (jakiś program tam jest.. Gadżet chyba?), który tak ślicznie wciska wazelinę jakie to wszystko świetnie, zaawansowane i piękne, że aż rzy**ć się chce. Gra jest dobra, ma swoje innowacje, ale nie sprawiają one, że sama gra jest jakaś rewolucyjna. Ładna grafika, miło się gra, zadziwiające, oskryptowane akcje - jest fajnie i miło :).
 10. Co do MoH''a zrobiliby po prostu nową wersję wydarzeń z Pearl Harbor i każdy byłby wniebowzięty (vide Pacific Assault).
 11. Mi to odpowiada, chociaż Z5500 będą tańsze :D.
 12. http://www.arthurspools.com/images/gone.h1.jpg ''We''re sorry'' :(
 13. Naprawdę, czego siejecie panikę i plotki? Otwierają studio, przygotowują się na nowe konsole, co nie znaczy, że robią.
 14. *przepraszam, chodziło mi o drugi screen :P.
 15. ''Musimy ocenić, gdzie posunęliśmy się za daleko, a czego nie rozwinęliśmy w dostatecznym stopniu.'' Panie Laidlaw, pan jest totalnym kretynem czy udaje głupiego bo zobaczył, że jednak nie zajął się wraz ze ''swoimi ludźmi'' odpowiednio oprawą jak i klimatem DAII? -mnie nie dziwi ocena, dla mnie II część DA jest oczko niżej od pierwszej odsłony, mimo to ujdzie, ale to już nie ta jakość.