Wojak0074

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wojak0074

 • Ranga
  Przodownik
 1. Przecież ta walka wygląda jakby była w systemie turowym, przeciwnicy tylko czekają na swoją kolej nawet jeśli stoją za plecami bohatera i mogą go bez problemu dźgnąć w plecy...
 2. Nie dość ze gra w dniu premiery jak i miesiąc po niej była niemalże niegrywalna, to na dodatek każą sobie płacić za pierdółkę, która i tak powinna być już w grze?.Powinni zmienić swojego pr''owca.
 3. Wojak0074

  Lista wszystkich stadionów w FIFA 14

  Liverpool FC a nie FC Liverpool kurde!
 4. Także ja już podziękuje, zawsze broniłem tej serii przed zarzutami o "CoDowatość" ale teraz Ubisoft może zapomnieć o moich pieniążkach, a każdego Assassin''s Creeda brałem w pre orderze.A później co Assassin''s Creed V Connor''s Son, Assassin''s Creed VI Ch%$ Wam w D%$# ?.Jestem fanem tej serii już od pierwszej części mam u siebie kilka kolekcjonerek i książek, i po prostu żal mi dupe ściska bo ubisoft (specjalnie z małej litery) nie potrafi godnie zamknąć tej serii, o tym że AC3 to chyba najbardziej zabugowany asasyn to już nie wspomnę.
 5. Najpierw niech poprawią optymalizacje, tak żeby przeciętny gracz mógł w to zagrać, a wtedy i inne serwery się zaludnią.
 6. Przecież w pierwszym sezonie spotkaliśmy już kilka postaci z serialu np Glena wyruszającego do Atlanty i Hershela na jego sławetnej farmie.
 7. Tylko nie to, już rzygać mi się chcę przez politykę wydawniczą Ubisoftu (i nie tylko), oni mogą sobie gadać że skoro gry nie tracą na jakości to nie widzą żadnego problemu, ale to tak samo jakby czytać świetną i potwornie długą książkę bez żadnej przerwy, książka wcale nie stanie się przez to gorsza ale ja i tak będę zmęczony i już będę miał jej po jakimś czasie dość.Niech wrócą te czasy kiedy sequele gier były wydawane co jakieś 2 lata (bądź więcej) bo wtedy przynajmniej miałem pewność ze poza zyskiem, chodziło także o to żeby gra była jak najlepsza, bo dzisiaj niestety gry produkowane są taśmowo.
 8. A i dobrze, gra w polskiej lidze była i tak dla masochistów.
 9. Mam pytanie, wcześniej mówiono że te bitwy morskie pojawią się tylko na PS3, czy coś się zmieniło skoro Ubisoft aż tak je lansuje?
 10. SpecShadow jakbym mógłbym to postawiłbym ci piwo.
 11. Ta postać na artworkach bardziej przypomina Włóczykija z muminków niż Van Helsinga
 12. Nie zapominajcie że to screeny z wersji Alpha, gra tak wyglądała jakiś rok albo nawet 2 lata temu.
 13. Czy i kiedy będzie dostępna wersja "Freedom" Assassin''s Creed 3?