Kretoszczur

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  933
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kretoszczur

 • Ranga
  Delegat
 1. Nikt nie szuka dwóch wydawców w jednym regionie, uwierz mi. Gdyby tak było, mielibyśmy gry pewnie 50% taniej. Błędem CDP było podpisanie umowy z THQ przed rozwianiem wątpliwości z Namco, ale nie wypowiadałbym się aż tak ostro. Biznes to biznes, jeśli THQ dało im dobre warunki umowy, to łapali okazję. Nie ma ich co mieszać z błotem.
 2. Kretoszczur

  Gry roku 2011 - wyniki plebiscytu

  Hm, Ty właśnie chcesz rozszerzać tę kategorię, tak przynajmniej wynika z Twojej wypowiedzi.
 3. Ja też. Nie ma możliwości zrobienia livestreama?
 4. Jest iWork, jest Adobe Ideas, notatniki też są - aż tak tragicznie nie jest. No i masz rację, to jest po prostu Fajne.
 5. Ciekawie by było w Mongolii. Japonia do mnie nie trafia
 6. Otóż kupiłem dzisiaj tablet Wacom Bamboo Fun Pen&Touch Medium, oczywiście jestem zadololony itd., ale przy okazji miałem dołączony software, między innymi Photoshop Elements 8. No i ściągam, ściągnęło się, na dysku 22 GB wolne, próbuję rozpakować i wyskakuje: Podczas wypakowywania archiwum wystąpił błąd. Proszę pobrać adobe photoshop elements 8 ponownie. Więc pobrałem, i znowu, i znowu pobrałem, i znowu mi to wyskoczyło. Więc powiedzcie proszę jak to można naprawić? Dzięki z góry. PS: w googlach nic nie znalazłem...
 7. No cóż... Nie będę udawał, że się cieszę z małej porażki, ale faktem jest, że nagroda główna była całkiem zasłużona. Choć mimo to mój faworyt (nie, nie ja :) )się na tej liście w ogóle nie znalazł, a szkoda.
 8. Ja to bym chciał, żeby działo się w San Fierro, żeby było tak odwzrorowane jak LC z GTA IV.
 9. Ok, zgadzam się, nie odbieram nikomu prawa do uprzedzeń (?). Nie rozumiem tylko, co komu daje wygłaszanie tych uprzedzeń publicznie - tak więc "Polaczki" dla niektórych użytkowników mogą być raniące i podchodzą też pod złamanie regulaminu. Termin "hAmerykanin" jest szydzący z regulaminowych "innych osób" ( w tym wypadku Amerykanów) a nawet ich obraża, więc też łamie regulamin. Pewnie, sam przed chwilą przeczytałem jakieś kolejne "złote myśli" Donalda Trumpa (wiem że on nie jest decyzją, ale chodzi mi o to, że mam świadomość, że w USA istnieją głupi ludzie), ale to nie jest cały naród. W Polsce też podejmuje się idiotyczne decyzje. Nie zawsze, ale zdarza się to. @up: Niestety masz rację, ale pytanie czy lepiej się poddać, czy też próbować, jak się samemu da.
 10. A jeśli przeczytamy, że Radio Maryja jest polskie to rozsądnym jest wygadywanie, że cechą charakteryzującą Polaków jest fanatyzm religijny? Zresztą nie dyskutujmy już o tym. Wiem, że to ja zacząłem tą nic nie znaczącą dyskusję, ale jakoś nie wytrzymuję w takich momentach. Bo potem za określenie "Polaczek" ostrzeżenia się rozdaje, a "hAmerykanie" to już się dla Wojmana nie kwalifikuje pod jakiekolwiek restrykcje. (Jeśli Wojman kiedykolwiek dał komuś ostrzeżenie za takie określenia jak "hAmerykanin", to proszę go, żeby usunął tę część posta i poczuł to, jak zwracam mu honor)
 11. Też racja, w zasadzie nie powinno się na pierwszy plan wyciągać najbardziej brutalnych okładek.. A może nawet macie rację... Nie wiem, ale mi osobiście takie posunięcie nie przeszkadza i dla mnie argumentacja taka nie jest bez sensu - choć w sklepie może to nie odgrywać rzeczywiście większego znaczenia. No i nie chce mi się już tego pisać, ale źle się bez tego czuje - wkurza mnie zarzucanie wszystkim Amerykanom pruderyjności tylko dlatego, że ESRB skasowało taki nic w zasadzie nie znaczący szczegół.
 12. Wiesz co, może ze mnie pruderyjny (ch)Amerykanin, ale nie chciałbym pokazywać bratu wisielca na okładce - tak się składa, że 5-letnie dziecko może się zacząć pytać, co to jest, a jakbym mu wytłumaczył, to mógłby się przestraszyć. To nie pruderyjność - to po prostu kwestia zrozumienia, że dzieci też widzą okładki w sklepach czy nawet w prywatniej kolekcji kogoś starszego. Czy byłoby dla Ciebie niezrozumiałe, gdyby ESRB zablokowało okładkę jakiejś gry, gdzie jeden człowiek zjada jelito żywcem drugiemu? @up: i dlatego to jest tylko na okładce. Uważasz, że okładki dziecko nie widzi, jeśli jest na niej 18+?
 13. PRACA KONKURSOWA First pretend to be a hero, then you shall become one! Show the Koreans you fist! Bez plakatu oczywiście się nie obędzię :) http://www.flickr.com/photos/60852048@N08/5539583646/
 14. Mój ulubiony twórca gier wideo. Wiem, że grono wielkich fanów Fable nie jest duże, ale ja po prostu ubóstwiam tę serię (oprócz 2. części). Według mnie cokolwiek by Peter nie obiecywał, to i tak okaże się, że jego gry są rewelacyjne, przynajmniej dla mnie.
 15. Ba, wystarczy być bratem :) Co do samej gry, to życzę Techlandowi, żeby im isę udało, ale z drugiej strony gier o zombie jest już tyle, że chyba wszystkim te klimaty zaczynają się powoli przejadać :/