Dronka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dronka

 • Ranga
  Robotnik
 1. Szokujące jest to, że te 3 gry zajmują tylko 44GB jeżeli sam Uncharted 3 zajmował z tego co pamiętam (single + multi) 41GB. A trzeba pamiętać, że teraz są wyższej jakości tekstury i modele. Czyżby mocna kompresja?
 2. > Mogli prościej zrobić ze na innym padzie nie działa xD żenada :D Podstawowy Gamepad jest ściśle związany z Wii U, nie da się go wyłączyć - bez niego konsola przestaje działać. boruto - nie znam się to się wypowiem. żenada.
 3. > "nisko sobie cenię ludzi, którzy najwidoczniej mocno przeceniają swoją inteligencję i > próbują narzucić reszcie społeczeństwa własne zdanie" > > Czyli tutaj zaliczaliby się wszyscy władcy, królowie, cesarze, politycy a nawet większość > w społeczeństwie. Pełna anarchia juhu! > > Oj nie chciałby Pan zobaczyć świata, w którym ideologia i moralność są kwestiami zupełnie > prywatnymi. Normy społeczne są ustalane wspólnie przez całe społeczeństwo i od zawsze > były narzucane innym. A tam gdzie tych norm brakowało zastępowała je zwykła brutalna > siła. Autorowi chodziło o debili narzucających własne chore idee. Chciałbyś żeby nad tobą królował debil? chyba nie
 4. > > Oni z jedną se nie radzą a co dopiero z dwoma XD > jak nie radza, swietnie sobie radza, EU4 czy CK2 sa super. > Paradox to jedno z najepszych studiow jak dla mnie (i wydawcow), setki razy lepsze od > Ubi czy EA > > > Podejrzewam, ze druga gra jest byc moze nowa Victoria, wolabym by nie robili jeszcze > CK3, CK2 ma jeszcze w sobie sporo Podejrzewam, że GOHAN1989 nie chodzi o mechanikę i jakość rozgrywki, ale o liczne błędy jakie mają w sumie wszystkie ich produkcje. Wiadomo, że łatane w perspektywie czasu, ale utrudniające rozgrywkę w dniu premiery.
 5. Porównanie gier z x360 np. GTA V z xbox 360 jest w dużej mierze niefortunne. Gta V działa prawidłowo dopiero od wersji Jasper (ostatnie 360 fat). Poprzednie z tą grą działają losowo - raczej nie działają. Dodatkowo palą procesory itd. W przypadku Xenoblade 3D mamy jasną granicę, która nie uszkadza konsole tej samej generacji. P.S. "Tego jeszcze nie było. Nintendo wyda niebawem grę na 3DS-a, która na większości dostępnych na rynku 3DS-ów nie zadziała. Xenoblade Chronicles 3D powstaje bowiem wyłącznie z myślą o New Nintendo 3DS XL. Niezły numer. " Tak, bywało, N jest fair.
 6. > > Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji: > Wii U. > > Pewnie, pamiętaj tylko, że ta konsola nie jest dla wszystkich, większość gier nie trafia > do szerszej publiczności, przynajmniej w takim stopniu jak tytuły które ukazują się na > innych konsolach / czy również na PC. Taka prawda. > > Statystyki: Oczywiście, że produkty Nintendo nie są dla każdego, ale to nie powód, żeby ich produkty pomijać. Tak samo można by pomijać PS Vite za to że na tę konsolę nie wychodzą żadne gry. A jednak jest uważana za najnowszą generację mobilnych konsol. Poza tym Mario sprzedaje się w ilościach porównawczych do GTA na konsolach ( nie wspomnę o PC). U nas Big N nie ma brania i tyle.
 7. > > Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji: > Wii > > U. > Jaka jest definicja konsoli, e jedyna konsola nowej generacji to wii? Napisałem w reszcie posta. Wystarczy przeczytać.
 8. > > Oczywiście autor newsa widzi tylko M$ i Sony > > Take-Two mówi o Xboksie One i PlayStation 4, co ja skwapliwie przytaczam. Skąd więc pretensje > pod moim adresem? Bo w informacji (informacji, nie publicystyce) nie toczę z T2 wojny > ideologicznej o to, że jedyną konsolą nowej generacji jest Wii U? Pewnie, rozumiem przekazywanie opinii firmy Take-two. W takim moją wypowiedź powinienem adresować do nich a nie do ciebie.
 9. Patrząc na definicje konsoli to na rynku jest tylko jedna konsola nowej generacji: Wii U. Nie jest po prostu komputerem w obudowie konsoli. Nie wymaga instalowania na dysku. Gry działają w FHD i 60kl/s. Nie wymaga abonamentów do gry online. Gry nie są wykastrowane z treści, które później się sprzedaje jako DLC. Oferuje nowy kontroler a wraz z nim nowe możliwości, a nie tylko lepszą grafikę. Oczywiście autor newsa widzi tylko M$ i Sony
 10. Nie wiem skąd masz to porównanie 7-10%. Może przy założeniu, że gra nie obsługuje więcej rdzeni i wtedy działa procesor na ćwierćgwizdka. Patrząc na testy procesorów mobilinych ( gram na lapie) to różnica tej samej generacji i podobnego taktowania jest ogromna. Przykładowy test multicore Cinebench R10: mój i7 3630QM - 18091 punktów ( proces ma taktowanie 2,4GHz a w turbo 3,4Ghz) i5-3360M - 10140.5 punktów (procesor ma taktowanie 2,8GHz w turbo 3,5GHz) Jak dla mnie różnica kolosalna. Faktycznie przy tym samym teście single core różnica była na poziomie tych 7-10%, ale nie wydaje się już gier na pojedyncze rdzenie. źródło: http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-procesory-rozpiska-osiagow.4344.0.html
 11. Ja najwięcej grałem w oryginalną pierwsza część, a znacznie później w Generals - które uważam za najlepsze.
 12. U mnie to samo co u Kifa. Plansza startowa a potem, samo się zamyka:/
 13. Według mnie najlepsza była pierwsza część - urocza, prosta i klarowna.
 14. jak dla mnie gra wygląda marnie. Bliżej temu do Battlefield:heroes czyli prześmiewczej wersji tej dobrej serii niż do dobrego HC shootera. Jednak na ps3 tylko killzone daje rade.