dragon___PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  37
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O dragon___PL

 • Ranga
  Przodownik
 1. Czy na prawdę aż tak bardzo boicie się wydawców? Cała recenzja to jeden wielki wywód jaka ta gra jest słaba, a na końcu i tak dostaje 7/10 Zdajecie sobie sprawę z tego że 10 stopniowa skala daje możliwość wystawienia ocen innych niż 7, 8, 9 i 10? Dlaczego gra AAA nieważne jak słaba, z automatu musi dostać minimum 7/10?
 2. Życzę Xbonowi jak najlepiej, bo Sony bez konkurencji na ogonie koszmarnie się rozleniwia i zaczyna olewać graczy.
 3. @Noma darmowe? Ktoś tu chyba żyje w świecie fantazji. http://www.gram.pl/news/2014/08/27/electronic-arts-spodziewa-sie-miliarda-dolarow-zysku-z-samych-dlc.shtml
 4. Nie musicie pisać że to artykuł sponsorowany bo widać to ze stacji kosmicznej. Artykuły sponsorowane sobie a gracze sobie. Dane ze steama wyraźnie pokazują czyj sprzęt jest popularniejszy, a wątpię żeby ludzie szastali sporymi przecież kwotami, bez wcześniejszego zbadania tematu.
 5. dragon___PL

  Battlefield: Hardline - już graliśmy

  Ja przede wszystkim kompletnie nie widzę sensu w zmianie realiów jeśli nie idzie za tym zmiana w gameplayu. Klasy są identyczne jak w poprzedniej części, pełnią te same role i dalej jesteśmy uzbrojeni jak regularne wojsko. Jedyne co się zmienia to nowe mapy, wygląd graczy i tryby gry, które po miesiącu opustoszeją tak jak wszystko co nie jest rushem i conquestem. Wracam do BF4 i w tym roku po 5 latach przerwy zainwestuję w CoDa.
 6. 20 nowych produkcji na kinekta i interaktywne reklamy. Sukces gwarantowany.
 7. TESO nie ma niczego co wyróżnialo by ją na tle konkurencji. 3-4 miesiące i przejdzie na F2P.
 8. Mam pracę. Czy to znaczy że się sprzedałem?
 9. Warto przypomnieć że Soule pracuje w tej chwili nad swoją symfonią. https://www.kickstarter.com/projects/499808045/from-the-composer-of-skyrim-soule-symphony-no-1?ref=live
 10. Do autora: Winowajcą całego zamieszania nie jest żaden gif, tylko wypuszczony wczoraj story trailer https://www.youtube.com/watch?v=XGZ1fwKcEmc . W porównaniu do trailera z E3, nowy wygląda po prostu koszmarnie. Można tylko liczyć że nagrywali to na starych konsolach.
 11. > Jeśli się nie mylę to ta gra w ogóle niema singla prawda? Jeśli tak to znaczy że w 100% > stawiają na multi a jeśli tak to takie szybie myślenie o kolejnej części zapowiada się > kiepsko bo po co nabijać levele, unlocki itp jak za rok będzie kolejna część i się nimi > nie nacieszysz. Singla nie będzie, ale ma być tryb będący "kampanią multiplayer".
 12. Mapa wylądowała w F2P bo w DLC grało zwykle ~5 osób.
 13. Dobra reklama. Najważniejsze że nikt w niej nic nie mówi, bo w polskiej wersji reklamy z reguły brzmią strasznie żenująco i dziecinnie.
 14. Pewnie że można zrobić grę w 60FPS i 1080p na Xbone. Wystarczy że będzie wyglądała jak gra na starą generację.