Sigu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3668
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Sigu

 1. Nie znalazłem tematu, a interesuje mnie kilka spraw. Wiem, że dostępny jest Marketplace w tym systemie. Czy można na nim kupować używając waluty zawartej na karcie komórki, czy trzeba dodawać dane billingowe i korzystać z MSP?
 2. Sigu

  Wordpress

  Zacząłem bawić się Wordpressem jakiś czas temu. Mam pytania do bardziej doświadczonych użytkowników. 1) Jak można pisać pełną gamą polskich znaków. Na pewno nie mogę napisać "ą", zamiast tego zaznacza cały tekst. Jest to do zmiany? 2) Czy da się ustawić aby na stronie głównej były wyświetlane tylko nagłówki i tekst wstępu zamiast całego wpisu?
 3. Sigu

  xbox360 i peryferia

  Początkowo Hitman nie był dostępny w Polsce jako część usługi Games on Demand. Jak pisałem 1 do Xbox Support, to napisali, że naprawią błąd i dwa dni później Hitmana dało już się pobrać.
 4. Sigu

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  To nie to, nie jest nawet blisko tego, co chciałem znaleźć. Tak w ogóle miałem grać w Obliviona, ale znalazłem to: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/6963/?
 5. Sigu

  The Elder Scrolls IV: Oblivion

  Szukam modów do Obliviona i jestem pewien, że ktoś powinien mi pomóc. Zainteresowany jestem ciężkim pancerzem, który wygląda podobnie do tych poniżej. Musi być masywny i wyglądać porządnie. Jakieś propozycje? http://i40.tinypic.com/72zp1h.jpg http://hwalls.com/upload/knight_wallpaper2981.jpg http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140114070804/deadliestfiction/images/thumb/a/aa/Custom_Templar.jpg/600px-Custom_Templar.jpg
 6. Sigu

  Battlefield 4

  Nie było bugów (bugi, efekt uboczny recenzji na podstawi wersji Beta...), a przynajmniej ja nie spotkałem żadnych. W grę gra sporo ludzi, przynajmniej na Xboksie 360/One.
 7. Post typu ''szukam!'' Szukam newsmana (-ów), który może poświęcić odrobinę czasu i zająć się nowo powstałym segmentem newsów na stronie http://pixelophobia.pl Zainteresowanych proszę o kontakt na adres: lukasz@pixelophobia.pl Wszystkie wymagania i warunki będą omawiane prywatnie. ~~ Szukam także redaktorów mogących zająć się grami mobilnymi, konsolami Sony i konsolami Nintendo.
 8. Kod Steam - każdy 10zł Call of Juarez Cartel Trine Cities in Motion Magicka: Vietnam Painkiller: Black Edition Deponia Braid Home Victoria II Darwinia + OST x2 Multiwinia x2 Defcon + OST x2 Uplink x2 Demigod x2 Hearts of Iron 3 x2 Galactic Civilizations IV x2 King Arthur Complete Receiver Bastion Alan Wake''s American Nightmare Kod Desura, każdy 5zł x2 Talisman Prologue x2 Fibrillation Kody inne: Final Exam - 20zł [STEAM] Final Exam - 20zł [XBLA] The Wolf Among Us: Episode 2 - 10zł [XBLA] Battlefield 4 - Chińsla Nawałnica - 25zł [X360] Far Cry 3 Online Pass - 10zł [X360] GTA V - Sterowiec - 5zł [X360] Far Cry 3 - The Lost Expeditions - 7zł [X360] Far Cry 3 - Pakiet Drapieżcy - 7zł [X360] Dwa powyższe razem za 10zł PUDEŁECZKA: Dead Island: Riptide - 25zł [nowa, zafoliowana] Cover z CDA 5zł/szt. (Splinter Cell liczony jako jeden cover) SteelBook Battlefield 4 - 25zł Reszta gier po 10zł/szt. https://drive.google.com/folderview?id=0ByFJ2Owd1rW3UXIyNHdhMU5penM&usp=sharing kontakt: siguardius@gmail.com
 9. Każdy iPhone wart jest swojej ceny. Czy ona jest za duża? Jasne, ale nadal w sumie warto.
 10. Sigu

  xbox360 i peryferia

  To nie jest wina Microsoftu, to wina Square Enix. Gra nie została przez nich wydana w Polsce w usłudze Games on Demand. @Lordpilot Ani Microsoft Polska ani Cenega nie pomogą w tej kwestii. Jedyne co Microsoft powinien zrobić (i zapewne to wkrótce zrobi), to podmiana gry w promocji dla Polski.
 11. Kod Steam - każdy 10zł Call of Juarez Cartel Trine Cities in Motion Magicka: Vietnam Painkiller: Black Edition Deponia Braid Home Victoria II Darwinia + OST x2 Multiwinia x2 Defcon + OST x2 Uplink x2 Demigod x2 Hearts of Iron 3 x2 Galactic Civilizations IV x2 King Arthur Complete Receiver Bastion Alan Wake''s American Nightmare Kod Desura, każdy 5zł x2 Talisman Prologue x2 Fibrillation Kody inne: Final Exam - 20zł [STEAM] Final Exam - 20zł [XBLA] The Wolf Among Us: Episode 2 - 10zł [XBLA] Battlefield 4 - Chińsla Nawałnica - 25zł [X360] Far Cry 3 Online Pass - 10zł [X360] GTA V - Sterowiec - 5zł [X360] Far Cry 3 - The Lost Expeditions - 7zł [X360] Far Cry 3 - Pakiet Drapieżcy - 7zł [X360] Dwa powyższe razem za 10zł PUDEŁECZKA: Dead Island: Riptide - 30zł [nowa, zafoliowana] Cover z CDA 5zł/szt. (Splinter Cell liczony tak samo) SteelBook Battlefield 4 - 25zł Reszta gier po 12zł/szt. https://drive.google.com/folderview?id=0ByFJ2Owd1rW3UXIyNHdhMU5penM&usp=sharing kontakt: siguardius@gmail.com
 12. Sigu

  Gamecodes - opinia

  Inicjatywa dobra, ale sposób egzekucji średnio mi się podoba. Mają bardzo wysoką prowizje od sprzedanego kodu, znacznie większą niż ma znacznie popularniejsze Allegro.
 13. Dead Island: Riptide - 30zł [nowa, zafoliowana] Cover z CDA 5zł/szt. (Splinter Cell liczony tak samo) Reszta gier po 12zł/szt. https://drive.google.com/folderview?id=0ByFJ2Owd1rW3UXIyNHdhMU5penM&usp=sharing No i oczywiście kilka kodów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=11751 Kontakt: siguardius@gmail.com
 14. Sigu

  World Of Tanks

  ZSRR, Francji, Chin i Japonii jeszcze nie ma na konsoli, ale podobno mają dodawać stopniowo wszystkie czołgi (i coś wspomniano o bonusach, ale nie wiem, czy to mają być eventy, czołgi, czy co innego). Muszę przyznać, że bardzo dobre gra mi się lekkim T-15 i średnim M4 Sherman.
 15. Sigu

  World Of Tanks

  Dzięki.
 16. Sigu

  World Of Tanks

  Która nacja ma najlepsze niszczyciele? Niemcy, USA, czy GB?
 17. Sigu

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Zależy. Jeśli 140zł - 25zł to cena samej gry, to tak. Jeśli nie, to nie. Sam case będzie wkrótce dostępny na aukcjach do kupienia za niewielkie pieniądze, jeśli tobie na nim zależy.
 18. A miałem popytać o oczekiwany user experience w korzystaniu ze stron internetowych, ale może kiedy indziej się tym zajmę. Może i to jest temat dla bezsennych, ale i tak już późno.
 19. Sigu

  World Of Tanks

  Nie wiem, czy akurat na Xboksie jest "balast". Widziałem, że każdy jest wrzucany do zespołu. Różne czołgi, różnie tiery. Gra nie jest aż tak popularna jak na PC, przynajmniej jeszcze nie jest. Poza tym niesamowicie gra się ciężkim czołgiem z Tieru V kontra lekkie z tierów I, II i III. Jeden strzał, czołgu nie ma.