ziomalek345

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ziomalek345

 • Ranga
  Przodownik
 1. Najlepsze jest ogólnie wyposażenie. Bardzo pomocne w niektórych chwilach ;) . Po za tym świetnie wygląda. Nie trzeba sporo słów, żeby ocenić najlepsze rzeczy żołnierza, po prostu wszystko jest zaje*iste ;) !
 2. Macie ją przesłać mi, ponieważ jestem wielkim fanem piłki nożnej, a Borussi Dortmund kibicuję od wielu lat, tzn. ja, mój tata i mój brat :P . Dostanie takiej koszulki wraz z podpisami wszystkich piłkarzy tego klubu było moim wielkim marzeniem. Może i na tej koszulce nie ma podpisów każdego, ale są autografy dwóch polskich piłkarzy, Jakuba Błaszczykowskiego, i Łukasza Piszczka. Bardzo mi się ta koszulka podoba, i liczę na wygraną (co robi chyba każdy biorący udział w tym konkursie). Pozdrawiam.
 3. Piopal, skoro Risen II ma być na konsole dopiero w sierpniu, to jakim cudem ekipa gram.pl ma być w jej posiadaniu?
 4. I tak wszyscy zniknęli w ciemności. Idąc przed siebie, trzęśli się niemiłosiernie. Nagle rozległ się głośny trzask i donośny szelest. - Co to było? – zapytał Dragon. - Nie wiem. – odpowiedział Roland. Wszyscy stali w miejscu, wsłuchując się w śmiertelną ciszę, modląc się, by żadne straszliwe potwory ich nie dorwały. Te modlitwy były na marne… Po chwili trzaski, i szelesty były coraz głośniejsze, a naszym bohaterom nie pozostało nic innego jak uciekać. W końcu znaleźli jakieś drzwi. Nad nimi był napis „Magazyn”. Nie zwracając już na nic uwagi ukryli się tam, a drzwi zabarykadowali. W środku magazynu było pełno różnych beczek, pudeł i tym podobne. Na półkach walało się od starych rupieci. Między innymi były różne książki, parę mioteł i (co było dla piratów naprawdę wielkim skarbem) setki butelek rumu. - I tak zginąć to ja rozumiem! – powiedział Strup. – Przynajmniej będę mocno upity rumem. - Patrzcie, jest jakaś kartka. – powiedział Willow. - Daj mi ją! – rozkazał Roland. - Proszę bardzo. I tak nie umiem czytać. – rzekł Willow, i podał kapitanowi kartkę. Nagle rozległo się głośne walenie w drzwi, i wołanie o pomoc. Potem głos ten zaczął się dławić, najpewniej własną krwią. I wszystko ucichło na bardzo, bardzo długo. - Lepiej zabiorę się za picie… - bąknął Strup. Trząsł się jak osika. - Roland! Czytaj co jest tam napisane, zanim zginiemy! – krzyknął Dragon. - Hmmm… Więc... – zaczął czytać Roland - „Testament Petera Parkinsona” „Minęło już dużo czasu odkąd się tu znalazłem. Załja… ekhem… zjadłem już połowę moich zapasów i wypiłem z tuzin butelek rumu. Nie pociągnę już długo. Gdzieś za szafkami sma… emmm… znalazłem linę. Jest też krzesło, i belka podtrzymująca sufit. Wystarczy, że tylko zrobię dobry węzeł i już nie żyję. Jesce… eh… jeżeli ktoś to przeczyta, jestem za szafkami z książkami. Peter Parkinson P.S. Pochowajcie mnie przy kościele.” - Jest tam jakaś data? – zapytał Uhu. - Jest. – odpowiedział Roland – Napisał to 5 lat temu. - Kurwa! Tu cały czas jest ten truposz! – przestraszył się Dragon. - Ćśśśśś!!! Nie tak głośno imbecylu! – upomniał go przywódca. - Pochodnia gaśnie. – przerwał rozmowę Strup, jeszcze nie upity. – Po za tym… Niedobry tren rum. - Skoro niedobry to polej nim pochodnię, a będzie się dłużej paliła. To przecież alkohol. – pouczył Strupa Roland. – No dobrze! Koniec postoju! Idziemy dalej! Chyba, że chcecie tutaj zgnić na dobre! I tak cała drużyna wyruszyła z powrotem w nieznane, nie wiedząc, co ich jeszcze czeka… Wiem, że krótkie, ale jak na początku zostało powiedziane: Liczy się jakość, nie ilość :P
 5. Mam nadzieję, że przynajmniej drugą część wygram ;) .
 6. ziomalek345

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Ciekawe co takiego się mogło stać...
 7. ziomalek345

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  Ok, teraz pytanie do organizatorów, zapomnieliście o nas? :D Już 1600 postów jest więc... wiecie. Czo?
 8. ziomalek345

  Rozdajemy 1500 kluczy do bety Brick-Force

  No i gdzie te klucze?
 9. Oczywiście, że pierwsze C&C. Chyba min. połowa to potwierdzi :D .
 10. Wygląda nieźle... Można spróbować ;) .
 11. Wiem, że nie ocenia się książki po okładce, ale po zobaczeniu tego krótkiego filmiku, i obrazka ;) to po prostu poczułem się jak w 2005 roku :| . Co to jest? Age of Mythology? Ale to tylko na razie grafika... Jeszcze się okaże jaka to na prawdę jest gra ;) .
 12. No kurde, tak... A ja wam życzę takich świąt, żeby wam szczęki poopadały! Pozytywnie oczywiście ;) .
 13. ziomalek345

  Wybierz grę roku na gram.pl, wygraj laptopa!

  Ok, zagłosowałem ;) .
 14. Jestem w 100% za Dead Island. Można by zrobić sondę na temat, kto sądzi, że Polacy tworzą najlepsze gry ;) .