Dariusvictour

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  345
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dariusvictour

 • Ranga
  Przodownik
 1. Po tych pięknych słowach powinien powiedzieć : "......dlatego właśnie konto Gold od tej pory dostępne będzie dla wszystkich za darmo".
 2. Dariusvictour

  Techland zapowiada FIM Speedway Grand Prix 15

  > > A to dlatego, że to sport kontaktowy i zawsze ktoś w kogoś wjechał i tamten się > wywracał. > Jak jeszcze kiedyś chodziłem u mnie jako dzieciak. To jakoś się generalnie (nie licząc > wypadków), nie stukali i nie wywracali. Dziwne. > Może to problem graczy? XD Oczywiście, że jest to problem graczy, bo żużlowcy się szanują, a gracze za "wszelką cenę" nie będą chcieli dać się wyprzedzić. Opcja ,której mi brakuje, spowodowałaby ,że żużlowcy odbijaliby się od siebie wytracając trochę prędkość co będą mogli wykorzystać inni gracze do wyprzedzenia ich. Jeździłem z kumplami w FIM SGP 1 i bieg ,który rozpoczynaliśmy w czwórkę kończyliśmy przy odrobinie szczęścia w dwójkę.
 3. Dariusvictour

  Techland zapowiada FIM Speedway Grand Prix 15

  W poprzednich częściach wkurzało mnie, że siadając z kumplami przy jednym komputerze, mało który bieg dojechaliśmy do końca w komplecie. A to dlatego, że to sport kontaktowy i zawsze ktoś w kogoś wjechał i tamten się wywracał. Czy twórcy tej gry nie mogliby zrobić opcji, że zawodnik ,który wjedzie w drugiego po prostu traci na prędkości. To samo mogliby zrobić z bandami. Multi to multi i rządzi się własnymi prawami.
 4. Dariusvictour

  Transformers: Devastation z nowym zwiastunem

  Gra może nie będzie hitem, ale wreszcie transformery wyglądają tak jak powinny. Polecam film Transformers The Movie z 1986r. , a nie ten shit dla małych dzieci Baya.
 5. Oglądał ktoś gameplay z E3 ? Przecież ta gra wygląda zajebiaszczo. (przynajmniej na gameplayu) https://www.youtube.com/watch?v=6WfHq6NEKmI
 6. Dariusvictour

  ReCore wycieczką ku końcu ludzkości

  Nie pisze się czasem "ku końcowi ludzkości" ?
 7. Ciekawi mnie jak rozwiążą problem przewagi myszki i klawiatury nad padem w strzelaninach.
 8. Wyjdzie w końcu jakaś fajna gra na konsole nowej generacji ?
 9. Dariusvictour

  Snajper - recenzja filmu

  . Ale > już obrońcy swojej ojczyzny w innych krajach to terroryści i bandyci. "Obrońcy swojej ojczyzny w innych krajach" -muszę gdzieś zapisać tą twoją złotą myśl.
 10. Dariusvictour

  Snajper - recenzja filmu

  Stanę w obronie Amerykanina. Został nakarmiony propagandą w swoim kraju i poszedł zabijać Irakijczyków. Ciul z tym, że Saddama na tron posadziła Ameryka, a broni chemicznej nie odnaleziono. Ponadto skąd miał wiedzieć, że ci źli Irakijczycy to zwyczajni obrońcy swojej ojczyzny skoro tłukł ich z paruset metrów.
 11. Te nextgenowe marki to same niewypały.
 12. Grafika 10, muzyka 0. Na razie średnia tej gry to 5. Jak ktoś jeszcze nie oglądał to radzę od razu wyłączyć głos i puścić sobie w tle coś innego. Ja sobie puściłem Alice in Chains "them bones".
 13. > > Acha. Czyli nieumiejętna obłsuga klawiatury i myszki to wina gry, tak? Powiem tak. > Koleżanka > > twojej siostry jest ułomna i tyle. W takim przypadku nawet najłatwiejszy poziom > trudności > > stanowi dla niej nie lada wyzwanie. Najlepszą opcją dla niej byłoby 1 klawisz na > klawiaturze > > + LPM. > > Proszę nie obrażać nikogo. Przykładowo nie umiem obsługiwać pada to też jestem ułomny? > Ostrzeżenie Jak jesteś graczem to TAK !
 14. Chłop ma rację. Zanim nauczyłem się sterowania BF4 to mi się gra skończyła . :)
 15. Powiedział oczywistą oczywistość. Mnie zaintrygowała jego koszulka z Battletoads.