therionee

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  139
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O therionee

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dziękuję :) Medżajowie nie zostali wymyśleni na potrzeby gry - więcej można znaleźć o nich np. na angielskiej wikipedii: https://en.wikipedia.org/wiki/Medjay
 2. Brelok wygląda tak jak na głównej grafice :)
 3. Cóż, wsparcie dla 4k ma być, a dla jakich konkretnie tytułów, to się okaże...
 4. > Dubbing... fuuuj > > Mam nadzieję, że nie zmuszą nas do gry z dubbingiem i będzie można wybrać wersję z napisami. Reklama TV raczej nie może być z napisami. Sama gra ma mieć wersję kinową (czyli tylko napisy).
 5. Najprostszym rozwiązaniem byłoby poczekać z premierą wersji konsolowych aż wersja PC będzie gotowa.
 6. > > [...] nie zwiększycie poziomu więzi między Quiet a Maksem w czasie trwania misji. > > Trochę złe tłumaczenie, bo chodzi o zwiększenie poziomu więzi z Quiet do poziomu MAX, > a nie z jakimś Maksem. > > Mam nadzieję, że błąd będzie naprawiony do czasu jak skończę przechodzić Peace Walker > i Ground Zeroes, i wtedy dopiero zabiorę się za najnowszą część. Poprawione.
 7. > Ja chciałbym znajdywać > coś fajnego, a ty od razu zakładasz, że znajdywanie czegoś fajnego wiąże się z wyższymi > statystykami. Nie koniecznie. Bo czemu bronie i zbroje nie mogę mieć chociażby jakiś > specjalnych mocy? Specjalne moce też mogą oznaczać lepsze statystyki. Nie wyższe te, które już są, ale właśnie coś dodatkowego, tak jak różne efekty od różnych run czy zależne od traitów. Zmiana umiejętności na broni... nie widzę większego sensu, mamy możliwość ustawienia dwóch zestawów, czasem z bronią main hand i off-hand, więc mamy sporą kontrolę nad tym co robimy. Do tego mamy umiejętności, które swobodnie wybieramy (domyślnie pod klawiszami 6-0), więc ciężko narzekać na brak urozmaicenia. I tak wszystko sprowadza się do wyboru ulubionego buildu albo pod konkretne zastosowanie. A kiedy wejdą nowe specjalizacje, też będą inne umiejętności np. Guardian jako Dragon Hunter ma inne skille pod F1-F3. > Aaa... No i żebyś się nie zdziwił jak ze swoim bezproblemowo zdobytym sprzęcie, cały > zadowolony, wejdziesz na rajd i się okaże, że nie masz jakiegoś mastery... Nie rozumiem związku między posiadanym sprzętem a rajdami i mastery.
 8. > Według mnie brakuje w tej grze jakiegoś zróżnicowania przedmiotów. Chociażby dlatego, > że większość używa jednego rodzaju statystyk. A kiedy się pokona jakiegoś potwora to > wiadomo co z niego wypadnie... Jakieś śmieci które należy sprzedać, ewentualnie przerobić > na jakieś inne śmieci, które trzeba z kolei przerobić na inne śmieci z których to śmieci > można wykonać coś użytecznego, tylko pod warunkiem że jeszcze tego nie masz na co . Strasznie > mało to ekscytujące. > Poza tym ten bal przebierańców który się tam odpiernicza to jakaś żenada. Bo trochę dziwnie > się czuję jak podczas walki z wielkim smokiem wszędzie dookoła biegają lalki, a ludzie > noszą na plecach jakieś skrzydła z czapy... Uroki ekonomii - dużo użytecznych przedmiotów lecieć nie może, ale dzięki temu crafting nie istnieje tylko dla zasady. Brak unikatowych statystyk sprawia, że nie musimy tygodniami zbierać na to, czego potrzebujemy, a przyzwoity zestaw na end-game da się zdobyć błyskawicznie i radzić sobie praktycznie wszędzie. Schody zaczynają się przy fraktalach na wyższych poziomach, poza tym ogółem przedmioty Ascended czy Legendary nie mają specjalnego zastosowania. Skrzydełek też nie lubię, ale głównie dlatego że za dużo zasłaniają. Po ich popularności jednak widać, jak wiele osób lubi bawić się w anioła albo wronę :) Fikuśne stroje czasem nijak nie pasują, fakt, za to możliwości personalizacji wyglądu mamy od groma i ciut - lubię czasem przypatrywać się strojom innych graczy, szukać czegoś co wygląda świetnie albo właśnie totalnie z czapy, żeby móc się pośmiać.
 9. > Widzę, że wyprzedzacie czas ;) > #Screen Nie pierwszy i nie ostatni raz ;)
 10. > "W DLC pojawią się także dwa nowe utwory muzyczne, inspirowane sequelem filmowym - Powrót > Batmana z 1992 roku." Chodzi raczej o tory wyścigowe dla Batmobilu, też jest "tracks" > :D Na górze są nawet ich zdjęcia. Sorry, już poprawione :)
 11. > Warto by dodać, że według oficjalnej strony Arrowhead wersja pecetowa zostanie zaktualizowana > do Slayer Edition i upgrade będzie darmowy dla tych, co już grę mają. Dodane do newsa, dzięki!
 12. > Kliknięcie w "Źródło" wywala błąd. Robione na podstawie materiałów prasowych, więc nie ma linku. Pozdrawiam!