Reel_Mixer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  164
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Reel_Mixer

 • Ranga
  Przodownik
 1. Też gram w Endless Space 2 - wybrałem Sofonów. Tu można zobaczyć, jak mi idzie https://youtu.be/kAS3X1N57wU . Zapraszam na mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/channel/UC9bHwxcu_k2HU8iQlYvIm7Q .
 2. Reel_Mixer

  Civilization V w drodze

  Jestem bardzo ciekaw, co Firaxis wymyśli, bo Civ 4 to był zawód. Najlepsza ich gra to Alfa Centauri i z tym mogliby coś zrobić. Z sentymentu chyba kupię "piątkę", choć byłem zdegustowany wieloma elementami "czwórki", która skutecznie obrzydziła mi ganie w gry z tej serii. Ale może jednak wreszcie dobra Civka?? Słaba nadzieja, zobaczymy.
 3. Reel_Mixer

  Retrogram - Shogo - Mobile Armor Division

  W Shogo warto zagrać, aby zobaczyć, skąd Valve zerżnął te obijające się o ściany granaty do futurystycznej giwery z HL2(chyba, że ktos jeszcze wcześniej to miał...). Świetna gra. W niewytłumaczalny dla mnie sposób bardzo dobry polski dubbing jest jakby odbiciem angielskiego, tak go odebrałem. Kosztowała szokująco nisko, jak na tamte czasy - w MM 19 zł. uznałem to za demo ich silnika Lithtech. I nie jestem fanem mangi, tylko m.in. FPS''ów. Stosunkowo nie dawno grałem w FEAR, rozbawiło mnie znalezione tam radio z grającą muzyką właśnie z intra Shogo :D.
 4. Reel_Mixer

  Król Artur - Temat Ogólny

  A na jakim poziomie gracie? Przykręcić poziom trudności i po krzyku. Gram na "normalnym" i do początku drugiej księgi nie miałem szczególnych kłopotów, choć trzeba było się nagimnastykować, żeby wygrać niektóre bitwy, bo komp jako tako sobie radzi. Nie wiem, jak będzie dalej, ale ulepszam, jak się da, wojsko w twierdzy. Rozważałem raczej przekręcenie na wyższy poziom. Podążam w kierunku Starej Wiary i Prawości. Dzieci Wiosny to świetna lekka piechota. Magowie mają zasięg działania tak, jak jednostki strzeleckie, sprawdźcie to sobie. Mając łuczników można spróbować spieprzać po mapie bitwy w nadziei, że sztuczna głupota rozdzieli wojsko, a wtedy można ich wykończyć małymi grupkami. Na jednostkę wrogiego bohatera niech strzelają 3-4 jednostki łucznicze. Straty będą zawsze, trzeba pamiętać, aby w porę kliknąć rozbitej jednostce odwrót - w przeciwieństwie do serii Total War dobrze im to wychodzi i po bitwie można poczynić uzupełnienia. Jednostka zachowa doświadczenie, a to najważniejsze. Mapy bitwy są piękne :). Zaskoczyła mnie możliwość wyboru pola bitwy, to dobry pomysł Neocore (czy ktoś inny wykorzystał to wcześniej?).
 5. Reel_Mixer

  Król Artur - Temat Ogólny

  Zacznij od filmów z sieci - sami autorzy przedstawili swoja grę http://www.youtube.com/watch?v=0H2SxhfPAOo http://www.youtube.com/watch?v=QWQ2UePCJp0 http://www.youtube.com/watch?v=_eZnjaJ8pzg Jeżeli masz przyzwoity internet w domu, to ściągnij demo, jest na gramie dostępne. Ja tak zrobiłem i wciągnęło mnie jak diabli. Od razu zaznacz w opcjach opcję osłabiającą łuczników. To co tu piszą o zaklęciach, to w zasadzie prawda, ale i Twoi rycerze Okrągłego Stołu potrafią zrobić kuku - gracz rozwija ich umiejętności, a jest z czego wybierać. Dzięki demku nie ryzykujesz kasy... Marzę o tym, żeby ktoś dał firmie Neocore czas i pieniądze, aby mogli dać wycisk twórcom Total War, którzy mocno podpadli graczom.
 6. Sytuacja jest oczywista. Nabywanie w jakikolwiek sposób nielegalnie udostępnionego oprogramowania to paserstwo.
 7. Zniknęła opcja edycji, a chciałem jeszcze podać źródło: http://www.kodeks-karny.pl/ tu się łatwiej czyta http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19970880553 a to dla wątpiących.
 8. Ściąganie pirackiego oprogramowania nie jest dokładnie kradzieżą, jeśli wyrażać się ściśle, ale mieści się blisko, bo to paserstwo. Bez wątpienia jest karane z rozdziału XXXV o przestępstwach przeciwko mieniu. Potocznie zwane złodziejstwem. Art. 291. § 1. Kto rzecz uzyskaną za pomocą czynu zabronionego nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Art. 292. § 1. Kto rzecz, o której na podstawie towarzyszących okoliczności powinien i może przypuszczać, że została uzyskana za pomocą czynu zabronionego, nabywa lub pomaga do jej zbycia albo tę rzecz przyjmuje lub pomaga do jej ukrycia, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. W wypadku znacznej wartości rzeczy, o której mowa w § 1, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Art. 293. § 1. Przepisy art. 291 i 292 stosuje się odpowiednio do programu komputerowego. § 2. Sąd może orzec przepadek rzeczy określonej w § 1 oraz w art. 291 i 292, chociażby nie stanowiła ona własności sprawcy.
 9. Reel_Mixer

  Dragon Age

  >... Jesli juz do czegos sie tu czepiac, to nie tyle "oszukiwania przez gre", tylko bledow Dokładnie to miałem na myśli i to musi być w przyszłości naprawione.
 10. Reel_Mixer

  Dragon Age

  Myślałem, że jestem za cienki na poziom trudny, ale to gra oszukuje. Przeciwnicy są wystarczająco mocni, po co im taka prymitywna pomoc? W sytuacji przedstawionej na obrazku mogłem mieć wątpliwości, czy drużyna się nie wierciła dając się wziąć na cel, ale prysły one w innym pomieszczeniu tej samej lokacji - mój wojownik nawet nie wychylił się zza węgła, a łucznik strzelił właśnie do niego, postaci gracza, a nie do stojącego na widoku Alistera.
 11. Reel_Mixer

  Dragon Age

  Czy jesteście w stanie potwierdzić bezawaryjność kuferka? Nic nikomu z przechowywanego sprzętu nie przepadło po skorzystaniu z tego modu? W tym linku podają, że nie jest różowo: http://social.bioware.com/project/463/discussion/286/ . Link zawiera spoiler
 12. Reel_Mixer

  Dragon Age

  Nie dyskutuj, tylko się dostosuj.
 13. Reel_Mixer

  Dragon Age

  Nie życzę sobie ujawniania takich informacji. To najostatniejsza rzecz jaką można było napisać otwartym tekstem - zdradzić informacje pośrednio opisujące ostatnie starcie. Wojman chyba przypadkowo nie wsolił kary za te Twoje dwa posty.
 14. Reel_Mixer

  Dragon Age

  Ja bym ją najchętniej wywalił z drużyny, bo mam dość podważania najbardziej elementarnych i logicznych działań. Rozkapryszona pannica.
 15. Reel_Mixer

  Dragon Age

  Jeśli grę kupiło się zaraz po premierze w sobotę i do tego walczyło z patchem psującym instalkę, to trudno zajść dalej. Skoro skiepścili prostą wypowiedź, to dalej spodziewam się tego samego. Już zresztą widziałem post człowieka pytającego komu zgłaszać błędy w spolszczeniu.