Krzysiek_Ogrodnik

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  772
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Krzysiek_Ogrodnik

 • Ranga
  AGL
 1. Krzysiek_Ogrodnik

  Xbox One - temat ogólny

  Zrobiło się z tego coś takiego - https://www.youtube.com/watch?v=ILb5ExBzHqw Nadal daleko temu do technologii konsumenckiej, ale może za jakiś czas uda się MS zrobić z tego coś sensownego na rynek masowy i "Room" wyjdzie poza ramy piwnicy działy R&D.
 2. Ja – jako pomysłodawca cyklu – również dziękuję. Temat na pewno będzie kontynuowany, widać duże zainteresowanie w statystykach. Jakie gry według Was powinny pojawić się w kolejnych odcinkach?
 3. Krzysiek_Ogrodnik

  Nowy redaktor naczelny gram.pl

  Trzymam kciuki i nie mówię "do widzenia" :)
 4. Krzysiek_Ogrodnik

  E3 2014: Far Cry 4 - już graliśmy

  Graliśmy - na targowym pokazie. Filmik jest wklejony bo wspomina o nim tekst. Gdzie tu problem?
 5. Oj, żeby ta Forza mnie tylko nie zawiodła... Jedynka była super, chcę więcej :)
 6. sith - przestań proszę spamować forum
 7. Krzysiek_Ogrodnik

  Obama nie grał w Wiedźmina

  Dokładnie. Poza tym spójrzcie ile komentarzy miał poprzedni wpis na ten temat, ile zainteresował ludzi wtedy - z tej racji chyba warto zaprezentować dalszy ciąg tej historii?
 8. Krzysiek_Ogrodnik

  Murdered: Śledztwo zza grobu - recenzja

  Grałeś? Poza tym prócz oceny recenzja składa się również z tekstu, który argumentuje końcowy wynik - na tej podstawie można wywnioskować ewentualną zgodność opinii.
 9. Krzysiek_Ogrodnik

  Szukam gry podobnej do...

  Epoka Lodowcowa? :D W Darksiders było natomiast kruszenie lodowych kryształów, zawsze też jest Bioshock.
 10. Krzysiek_Ogrodnik

  Watch Dogs - recenzja

  Nie, nie jest i już nawet nie mam siły tego tłumaczyć, ale... załóżmy, że jest. W takim razie dlaczego "tylko" 8/10, a nie 9 albo nawet 10? Wiem, że tekst poleciał późno, ale ja cenię sobie testy pisane przez osoby, które opisywany produkt faktycznie kończą. W gramie jak mamy dylemat "puszczać najwcześniej jak się da albo grać do końca" to wybieramy to drugie i wydaje mi się, że użytkownicy to doceniają. W przypadku WD płyty dotarły późno, a rzeczowe ocenianie sandboksa po raptem kilku dniach zabawy nie ma sensu.
 11. A, właśnie, zapomniałem Ci powiedzieć...
 12. Krzysiek_Ogrodnik

  10 gier, które marzymy ujrzeć na E3 2014

  Just Cause 3 bez wersji na starą generację (żeby nie ograniczać wizji) z premierą do końca tego roku - to byłoby piękne!
 13. Ktoś zainteresowany kluczem do bety? Mam dwa, częstujcie się!
 14. Krzysiek_Ogrodnik

  Watch Dogs w Polsce – zobacz zdjęcia!

  Hm... Wszystkie materiały sponsorowane są w specjalny osób oznaczone - zawsze, to nasze złota zasada, u konkurencji bywa z tym różnie. Piszemy o tym, co interesuje czytelników, W2 i BF3 były akurat bardzo gorącymi tematami, było to widać po ilości odsłon wpisów i komentarzy do nich. Wpływu na reklamy nie mamy - reklamodawca płaci i reklamodawca dostarcza materiały, ale tak jest wszędzie, w każdym medium. Czym w wyjątkowy sposób jest tutaj winny akurat gram? Z niskim poziomem tekstów się również nie zgadzam, bo mamy wiele fajnych materiałów, które zdecydowanie nie są skierowane do casualowego gracza, ale trudno o rzeczowa dyskusję na ten temat, więc tego wątku po prostu nie ciągnijmy. Co do layoutu z W2 i BF - tak, zrobiliśmy to, ale przychody z tego były tak duże, że pozwolimy na sfinansowanie wielu fajnych akcji, choćby materiałów wideo. Sorry, to biznes, musi się spinać, inaczej się go zamyka. Firma musi zarabiać, my robimy to w czysty i przejrzysty sposób, co wcale standardem nie jest.
 15. Najwięcej podobieństw jest chyba do Call of Juarez: The Cartel, z czego w sumie powinniśmy się chyba cieszyć :)